JAGUAR F-PACE ТЕПЕР ПРЕДСТАВЛЕНО У ВЕРСІЇ R-DYNAMIC BLACK ТА СТАЄ БІЛЬШ ТЕХНОЛОГІЧНИМ

• F-PACE R-Dynamic Black: нова версія вирізняється більш рішучим, скульптурним дизайном із унікальними глянцевими елементами чорного кольору та ще більш розкішними технічними характеристиками
• Жаданий та самобутній: пакет Black Pack із глянцевими чорними накладками на дзеркала, 20-дюймовими глянцевими чорними колісними дисками, фіксованим панорамним дахом, тонованим склом та рейлінгами глянцевого чорного кольору вирізняють новий R-Dynamic Black
• Електрифіковані силові агрегати: продуктивні, вдосконалені 4- та 6-циліндрові дизельні та 6- циліндровий бензиновий двигуни Ingenium із технологією м’якого гібрида (MHEV), а також бензиновий плагін-гібридний (PHEV) двигун із запасом ходу на електротязі до 53 км* та об’ємом викидів CO2 всього 49 г/км*
• Завжди свіжий старт: нова функція очищення повітря – Air Purge – освіжає повітря у салоні до початку подорожі. Салонні датчики CO2 відстежують та регулюють рівень вуглекислого газу всередині автомобіля для підвищення комфорту
• Вдосконалена підключеність: бездротова технологія Apple CarPlay®, яка невдовзі стане доступною через віддалене оновлення програмного забезпечення (SOTA), надасть додаткову зручність** . Водночас стане доступною бездротова технологія Android Auto™**
• F-PACE SVR: флагман потужністю 550 к. с. тепер жаданий, як ніколи раніше, а пакет Black Pack доступний на ньому вперше

Володіння Jaguar F-PACE стало привабливішим із виходом ексклюзивної нової моделі R Dynamic Black, а також завдяки удосконаленим технологіям для забезпечення гарного самопочуття, підключення та допомоги водієві.

F-PACE R-Dynamic Black отримав удосконалені технічні характеристики та зберіг свій оригінальний дизайн, який доповнили пакетом Black Pack. Він включає глянцеві чорні накладки на дзеркала, фіксований панорамний дах, тоноване скло та 20-дюймові глянцеві колісні диски чорного кольору.

Як і всі інші моделі F-PACE, R-Dynamic Black пропонується з низкою удосконалених та продуктивних силових агрегатів Ingenium зі швидким відгуком — від 4-циліндрового дизельного двигуна з технологією м’якого гібрида (MHEV), потужністю 163 к. с., до бензинового плагін-гібридного двигуна (PHEV), потужністю 404 к. с.

Адам Гаттон, директор із дизайну екстер’єрів Jaguar, зазначив, що F-PACE — це представницький кросовер із рішучим дизайном, який справді вирізняється з-поміж інших. Створення нового F-PACE R- Dynamic Black дало можливість підкреслити його скульптурну форму та посилити ефектність і харизму.

Jaguar також впроваджує більше технологій у лінійці F-PACE для кращого самопочуття та комфорту водія і пасажирів: з’явились нові розумні функції, які покращують якість повітря у салоні, та нові системи допомоги водієві. Незабаром підключення стане ще зручнішім із запровадженням бездротової технології Apple CarPlay ® через віддалене оновлення програмного забезпечення** . Одночасно з нею стане доступною бездротова система Android Auto™** .

Новий F-PACE R-Dynamic Black


Упевнена, динамічна харизма F-PACE ще більше посилюється завдяки пакету R Dynamic Black із його унікальним поєднанням функцій.

Пакет Black Pack було удосконалено завдяки глянцевому чорному покриттю Gloss Black, яке тепер з’явилось на накладках дверних дзеркал, а також на решітці радіатора, обрамленні решітки радіатора, бічних вікон, вентиляційних отворах на крилах із традиційною емблемою Jaguar Leaper, а також на задній бічній частині та задніх емблемах. Усе це доповнюють 20-дюймові колісні диски «Style 1067» у кольорі Gloss Black. Гальмівні супорти червоного кольору підкреслюють виразний дизайн коліс.

Оздоблення доповнюється рейлінгами глянцевого чорного кольору, доступні як опція для моделей основної лінійки, а також фіксований панорамний дах.

F-PACE R-Dynamic Black доступний у всій колірній гамі, сім кольорів «металік», включно з новим білим покриттям кольору Ostuni White, а також два лакофарбові покриття у кольорах «преміум металік».

Розкішний інтер’єр F-PACE додатково збагачений у R-Dynamic Black сучасним оздобленням Satin Charcoal Ash та металевими накладками на педалі. Відчуття безтурботності та вишуканості посилюється покращеною функцією преміального освітлення салону Premium Cabin Lighting. Ця функція також доступна для всіх інших моделей у лінійці, пропонуючи водієві на вибір 30 кольорів замість попередніх 10.

Гарне самопочуття та комфорт


Продовжуючи розвиток систем іонізації повітря у салоні та фільтрації PM2.5, представлених у F-PACE минулого року, нова система очищення повітря у салоні Cabin Air Purification Plus включає дві додаткові функції для забезпечення ще кращої якості повітря у салоні.

Перша з них має назву Air Purge, і активується ще до початку подорожі, шляхом використання вентиляторів системи клімат-контролю та функції рециркуляції для освіження повітря всередині автомобіля перед відкриванням дверей. Для використання цієї функції потрібно встановити час від’їзду через сенсорний екран медіасистеми, або за допомогою застосунку Jaguar Remote.

Друга — система розпізнавання вмісту CO2 у салоні, що контролює і регулює його рівень у салоні автомобіля. Концентрація може з часом зростати, якщо система клімат-контролю працює у режимі рециркуляції впродовж тривалого часу, наприклад, коли автомобіль проїжджає через зони із забрудненим повітрям. За бажанням пасажирів, функція може пропускати більше свіжого повітря.

Клієнти також можуть відслідковувати на сенсорному екрані рівні вмісту твердих часточок у салоні та зовні.

Інформаційно-розважальна система та підключеність


Швидка та інтуїтивно зрозуміла інформаційно-розважальна система Jaguar Pivi Pro має низку вбудованих застосунків, включно зі Spotify; Apple CarPlay ® та Android Auto™ входять до стандартної комплектації.

Для забезпечення ще простішої та зручнішої підключеності смартфонів, бездротова технологія Apple CarPlay ® невдовзі стане доступною для клієнтів через віддалене оновлення програмного забезпечення (SOTA)** . Водночас стане доступною бездротова система Android Auto™** . Функція SOTA, якою оснащено F-PACE, дозволяє віддалено та безперешкодно оновлювати Pivi Pro та системи автомобіля, а технологія Pivi Pro з двома SIM-картками дає можливість одночасно прослуховувати музику в потоковому режимі.

Pivi Pro також може одночасно підключити два телефони через Bluetooth, а опціональний бездротовий зарядний пристрій оснащено підсилювачем сигналу для покращення прийому в мережі. Система також забезпечує чіткіший звук під час дзвінків за допомогою зовнішньої антени автомобіля, розміщеної на даху.

Для клієнтів, які обирають плагін-гібридний F-PACE, Pivi Pro полегшує користування мережами громадських зарядних станцій. Разом із відображенням місцезнаходження зарядних станцій, система також може надати вам інформацію щодо їхньої доступності, вартості та приблизної тривалості заряджання.

Системи допомоги водієві


Широкий набір систем допомоги, вже доступних на F-PACE, доповнюється адаптивним круїз- контролем із функцією підкермовування. Вона ідеально підходить для тривалих поїздок автомагістраллю. Система забезпечує м’яке підкермовування, прискорення та гальмування, утримуючи автомобіль у центрі смуги руху, водночас зберігаючи задану дистанцію з транспортними засобами, що рухаються попереду.

Шини із самогерметизацією


Шини із самогерметизацією — це нове доповнення комплекту для ремонту шин; неповнорозмірних та повнорозмірних запасних коліс, що пропонувались раніше. Вони мають вбудований шар герметика у порожнині шини: якщо будь-який предмет проникає у протектор, герметик оточує його і може утворювати повітронепроникне ущільнення, підтримуючи тиск повітря і дозволяючи водієві продовжити поїздку. Доступні як опція та виключно у всесезонній специфікації, вони пропонуватимуться у 19-дюймовому, 20-дюймовому та 21-дюймовому розмірах.

Електрифікована потужність


F-PACE доступний з 4-циліндровим бензиновим плагін-гібридним силовим агрегатом P400e, а також із лінійкою 4-циліндрових та рядних 6-циліндрових бензинових та дизельних двигунів Ingenium, більшість із яких оснащені 48-вольтовою технологією м’якого гібрида для ще більшої досконалості та продуктивності.

Усі моделі F-PACE оснащені інтелектуальною системою повного привода та 8-ступінчастою автоматичною трансмісією, якою можна керувати або за допомогою перемикача передач Jaguar, або — для додаткової залученості водія —за допомогою приємних на дотик металевих пелюсткових перемикачів передач під кермом.

Повний діапазон силових агрегатів (залежно від ринку) включає:

Бензиновий двигун

• 250 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з турбонаддувом
• 340 к. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з електричним турбонагнітачем і турбонаддувом
• 400 к. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з електричним турбонагнітачем і турбонаддувом
• 404 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, плагін-гібридний, з турбонаддувом
• 550 к. с., 5-літровий V8, із наддувом (ексклюзивно у моделі SVR)


Дизельний двигун

• 163 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), із турбонаддувом
• 199 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з турбонаддувом
• 204 к. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з турбонаддувом
• 300 к. с., 3-літровий, 6-циліндровий, із серійно-послідовними турбінами
• 300 к. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), із серійно- послідовними турбінами


Плагін-гібридна 400-сильна модель є найпотужнішою та найпродуктивнішою в основній лінійці F-PACE. Бензиновий двигун потужністю 300 к. с. та електродвигун потужністю 105 кВт, поєднані з автоматичною трансмісією, забезпечують загальну потужність у 404 к. с. і крутний момент у 640 Н∙м.

Таким чином забезпечується прискорення від 0–100 км/год за 5,3 секунди, а об’єм викидів CO2 та ефективність використання пального становлять лише 49 г/км * та від 2,2 л/100 км відповідно.

Силовий агрегат P400e працює в одному з 3 режимів: Hybrid (гібрид), EV (електричний автомобіль) або Save (збереження):

• Режим HYBRID застосовує бензиновий двигун та електричний мотор у найбільш продуктивний спосіб, із найшвидшим відгуком, легко перемикаючись між режимом повністю електричного автомобіля та застосуванням бензинового двигуна

• Режим EV забезпечує пересування з нульовим об’ємом викидів на відстані до 53 км*

• Режим SAVE надає водієві можливість відновлення до 85 % заряду акумулятора, який може бути використаний пізніше протягом подорожі, наприклад, у місті.

Заряджати P400e у дорозі або удома просто та зручно: у разі підключення до пристрою швидкого заряджання, він може заряджатися від потужності до 32 кВт постійного струму, забезпечуючи заряджання від 0% до 80% усього за 30 хвилин*** . Домашня настінна зарядна станція потужністю 7 кВт може впоратися з цим усього лише за одну годину та 40 хвилин*** .

На всіх 4- та 6-циліндрових двигунах Ingenium, оснащених технологією м’якого гібрида (MHEV), інтегрований стартер-генератор із ремінним приводом (BiSG) відновлює енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування або уповільнення, накопичуючи її у компактному 48-вольтовому літій- іонному акумуляторі. Ця накопичена енергія перерозподіляється, щоб допомагати двигуну під час прискорення, покращуючи відгук. Це також робить функцію старт-стоп тихішою та швидшою, ніж у звичайних системах.

Найбільш вражаючим із силових агрегатів із технологією м’якого гібрида є 3-літровий рядний 6-циліндровий бензиновий двигун P400, який розвиває потужність у 400 к. с. і 550 Н∙м крутного моменту. Завдяки передовим технологіям, включно з турбокомпресором із подвійним наддувом, що підтримується електричним нагнітачем, безступінчасто регульованим ходом підйому впускного клапана та системою прямого впорскування пального на 250 бар, — цей чудово удосконалений механізм дозволяє F-PACE досягати прискорення від 0 до100 км/год за 5,4 секунди.

F-PACE SVR


F-PACE SVR із двигуном потужністю 550 к. с. є кульмінацією представницького кросовера Jaguar та вирізняється покращеними ходовими характеристиками, натхненними автоспортом дизайнерськими деталями та розкішним інтер’єром. Завдяки крутному моменту у 700 Н∙м від двигуна V8 із наддувом і функції динамічного запуску (Dynamic Launch) він прискорюється від 0 до 100 км/год за 4,0 секунди і досягає максимальної швидкості у 286 км/год.

Динамічний, рішучий дизайн тепер більш привабливий, ніж будь-коли, завдяки вперше доступній опції з пакетом Black Pack. Замість матового сірого кольору Satin Grey пакета екстер’єру SV, вражаюче глянцеве чорне покриття Gloss Black застосовано до таких ключових деталей, як обрамлення решітки радіатора, повітрозабірників капота, отвори переднього бампера, накладки порогів та задній дифузор. Задні емблеми у глянцевому чорному кольорі доповнюють зовнішній вигляд. Новий пакет Black Pack ідеально доповнює опціональні 22-дюймові ковані колісні диски «Style 5117», які поєднують 5-спицевий дизайн із глянцевим чорним покриттям Gloss Black та вставками у матовому сірому кольорі Satin Technical Grey.

F-PACE SVR також має низку нових функцій для забезпечення гарного самопочуття, системи допомоги водієві та функції підключення, що пропонуються у базових моделях.

* Усі показники щодо викидів, споживання пального та долання відстані виключно на електротязі надані у комбінованому циклі на основі стандартів ЄС — Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах за стандартами низької витрати енергії (WLTP TEL).
Примітка: цифри щодо запасу ходу виключно на електротязі ґрунтуються на серійних автомобілях та стандартизованих маршрутах. Досягнення вказаного пробігу без дозаправлення варіюється залежно від автомобіля та стану акумулятора, фактичного маршруту, умов навколишнього середовища та стилю водіння. Наведені цифри є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися. Викиди CO2 , витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс та встановлені аксесуари.
** Бездротові системи Apple CarPlay ® та Android Auto™ передбачені для випуску у складі віддаленого оновлення програмного забезпечення на всіх моделях F-PACE, очікуваного пізніше цьогоріч. Завдяки цьому системи також будуть доступними за допомогою оновлення SOTA для усіх автомобілів F-PACE, обладнаних системами Pivi та Pivi Pro. Під час розробки та випуску програмного забезпечення можливі відхилення у плануванні та програмуванні; також може бути змінено дати.
*** Тривалість заряджання та ємність залежатимуть від віку та стану акумулятора, а також від умов навколишнього середовища.

Про Jaguar

Jaguar випускає прекрасні, розкішні автомобілі з 1935 року, керуючись своєю пристрастю, аби зробити життя своїх клієнтів ще більш екстраординарним. Сьогоднішній всесвітньо визнаний модельний ряд Jaguar складається із седанів XE та XF, а також спорткару F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, компактного представницького кросовера E-PACE та повністю електричного представницького кросовера I-PACE. Починаючи з 2025 року Jaguar стане повністю електричним, сучасним люксовим брендом із надзвичайно привабливим новим модельним рядом із емоційно захоплюючим дизайном та новаторськими технологіями нового покоління. Подорож до електрифікації вже триває завдяки лінійці автомобілів із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрида, а також доступних сьогодні повністю електричних моделей.

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua