JAGUAR ТА 4th FLOOR CREATIVE ЗАПУСКАЮТЬ УНІКАЛЬНИЙ МУЗИЧНИЙ ПРОЕКТ SOUND DESIGN З ВІДОМИМИ АРТИСТАМИ

● Jaguar та відеостудія 4th Floor Creative компанії Sony Music презентують новий музичний проект з популярними співаками
● Артисти Sony Music UK: Піп Міллетт та Disciples виконують свої останні треки у Gaydon Product Creation Centre — приміщенні компанії Jaguar Land Rover, де зазвичай проектують автомобілі


Компанія Jaguar продовжує партнерство з 4th Floor Creative — креативною та стратегічною командою Sony Music Entertainment UK — аби поєднати світ музики та дизайну в унікальному мистецькому проекті. Приміщення, зазвичай призначені для проектування автомобілів Jaguar, переобладнали для проекту Sound Design. Він демонструє серію разових виступів популярних Disciples та Піп Міллетт.

Sound Design — це новий спільний музичний проект Jaguar, наступний після роботи з ді-джеєм і продюсером Mарком Кінхеном над кампанією « Hard to Forget », проведеною на підтримку представницького кросовера Jaguar F-PACE. Проект Sound Design дарує гострі відчуття від живої музики, у час коли шанувальники з нетерпінням повертаються на концерти та фестивалі після виходу світу з локдауну. Завдання із втілення у життя захоплюючих виступів довірили прогресивній режисерці Сайленс Айткен-Тілл.

Безлунна камера Jaguar у центрі Gaydon Product Creation — звуконепроникна кімната, що зазвичай використовується для розробки й тестування витонченості та якості звуку автомобілів Jaguar. Саме вона стала сценою для тріо Disciples. Це приміщення світового класу обрали концертним майданчиком для виступу тріо з їхнім новим синглом «Solid Gold» за участю вокалістки bshp – їхньої першої спільної роботи з початку пандемії.

Disciples зазначили: «Створення музики як мистецтва призначене для задоволення та осмислення вашої аудиторії. Левову частку цього процесу становлять виконання і запис, яким заважали обмежувальні заходи упродовж останніх півтора року. Ми раді знову бути разом, особливо у такому унікальному творчому місці».

Софі Елліс, провідна креативна дизайнерка Jaguar, у розмові про творче натхнення із Disciples підкреслила: «Я здивувалася, наскільки схожі процеси проектування автомобіля і написання музики. Ми — дизайнери і музиканти — використовуємо власний життєвий досвід, аби передати емоції. Ми прагнемо викликати певні відчуття у нашої аудиторії. Митці різних сфер є професійними емпатами, — кожен у своїй царині. Ви відчуваєте, яким є Jaguar, коли сідаєте за його кермо, і чуєте креативність Disciples, коли слухаєте їхню музику».

Другою виступить Піп Міллетт з її релізом «Braid it Back» із нового міні-альбому «Motion Sick». Простий дизайн декорацій у творчому епіцентрі студії Jaguar Design ідеально доповнює прохолодний, але динамічний тембр співачки. У відео такий надихаючий простір допомагає акцентувати увагу на красі голосу і текстів виконавиці.

Після свого виступу Піп Міллетт зустрілася з Луїзою Торберн, провідною дизайнеркою кольорів та матеріалів Jaguar, щоб обговорити, як це — реалізовувати проект після тривалого періоду розробки, — адже до цього звикли і музиканти, і дизайнери авто.

За словами Луїзи Торберн, робота дизайнерів полягає у тому, щоб розширювати межі творчості для задоволення клієнтів. Надзвичайно важливо ділитися цим досвідом із іншою творчою людиною. І для Луїзи Торберн, і для Піп Міллетт процес створення є насолодою, але вони також отримують задоволення й від кінцевого результату.

«Під час написання нової музики експериментальна творчість надзвичайно важлива для мене, таким чином кожна наступна пісня стає дедалі кращою. Після довгої відсутності живої взаємодії із аудиторією, виступ у таких незвичних умовах став надзвичайно захоплюючим і розширив моє уявлення про творчість», — акцентує Піп Міллетт.

Із проектом Sound Design можна ознайомитися у соціальних мережах Jaguar. Інтерв’ю Disciples доступне для перегляду за посиланням . Їхній виступ можна переглянути на їхньому каналі youtube за посиланням .

Інтерв’ю Піп Міллетт буде доступне з середи, 22 вересня, тут . Її виступ буде розміщено на її власному каналі YouTube — https://www.youtube.com/user/GeorgiaPip .

Jaguar у соціальних мережах:

- Facebook: http://www.facebook.com/Jaguar
- Twitter: http://twitter.com/Jaguar ; @Jaguar
- Instagram: http://instagram.com/Jaguar
- YouTube: http://www.youtube.com/JaguarCars

Disciples
Disciples — це мультиплатинове лондонське танцювальне тріо (Натан Дюваль, Ґевін Кулмон і Люк МакДермотт), найбільш відоме своїми та різноплановими треками, що поєднують у собі андеграундну, танцювальну та комерційну поп-музику.

Піп Міллетт
Піп Міллетт, соул/R&B-виконавиця, що народилася в Манчестері, — один з найзахопливіших нових голосів британської сцени. Створює глибоко особисту, емоційну соул-музику у віці лише 23 років.

Про Jaguar
Jaguar випускає прекрасні, розкішні автомобілі з 1935 року, керуючись своєю пристрастю, аби зробити життя своїх клієнтів ще більш екстраординарним. Сьогоднішній всесвітньо визнаний модельний ряд Jaguar складається із седанів XE та XF, а також спорткару F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, компактного представницького кросовера E-PACE та повністю електричного представницького кросовера I-PACE. Починаючи з 2025 року Jaguar стане повністю електричним, сучасним люксовим брендом із надзвичайно привабливим новим модельним рядом із емоційно захоплюючим дизайном та новаторськими технологіями нового покоління. Подорож до електрифікації вже триває завдяки лінійці автомобілів із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрида, а також доступних сьогодні повністю електричних моделей.

Про офіційного імпортера
«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua