JAGUAR XE ТА XF: ЕКСКЛЮЗИВНІ ВЕРСІЇ R-DYNAMIC BLACK

● Нові моделі R-Dynamic Black: підкреслюють цілеспрямований, рішучий дизайн седанів XE та XF
● Додаткові переваги із бездротовою технологією Apple CarPlay®* та Android Auto™* , які невдовзі стануть доступні через віддалене оновлення програмного забезпечення (SOTA)
● Сучасна система іонізації повітря у салоні з функцією фільтрації PM2.5 видаляє ультрадисперсні часточки та алергени
● Низка удосконалених двигунів: високопродуктивний 4-циліндровий дизельний Ingenium із технологією м’якого гібрида потужністю 204 к. с. та плавні зі швидким відгуком — 4- циліндрові бензинові силові агрегати Ingenium потужністю 250 к. с. і 300 к. с.
● XE та XF обладнані 8-ступінчастою автоматичною трансмісією та доступні з повним приводом з інтелектуальною системою розподілу тяги (Intelligent Driveline Dynamics)


Відзначені нагородами Jaguar XE та XF стали ще більш привабливими із появою нових моделей R- Dynamic Black. Розроблені на основі XE та XF R-Dynamic S, ці ексклюзивні доповнення до модельного ряду Jaguar мають удосконалені технічні характеристики та рішучіший дизайн.

Кожна з цих моделей пропонує неперевершений баланс видатних ходових характеристик, керованості та розкоші разом із лінійкою потужних та електрифікованих силових агрегатів.

Пакет Black Pack розширився і тепер включає глянцеві чорні накладки на дверні дзеркала, бічні пороги, решітку радіатора та її обрамлення, обрамлення бічних вікон, вентиляційних отворів крил та задніх емблем. Доповнено ці елементи 19-дюймовими колісними дисками з чорним глянцевим покриттям «Style 5031» для XE та «Style 5106» для XF — разом із гальмівними супортами червоного кольору. XE R- Dynamic Black пропонується з ексклюзивними кольорами кузова — Firenze Red, Bluefire, Portofino Blue, Santorini Black або у новому Ostuni White, а моделі XF R-Dynamic Black доступні у всій колірній гамі.

Розкішний інтер’єр збагачено майстерно виготовленим декоративним оздобленням, у кольорах Gloss Grey Figured Ebony для XE та Satin Charcoal Ash для XF. Завершальним штрихом є яскраві металеві накладки на педалі. Відчуття спокою та вишуканості усередині XF ще більше посилюється завдяки покращеній функції освітлення салону Premium Cabin Lighting із 30 кольорами на вибір замість попередніх 10.

Швидка, інтуїтивно зрозуміла інформаційно-розважальна система зі швидким відгуком Pivi Pro тепер додатково вдосконалена. І у XE, і у XF вона вже має низку вбудованих застосунків, включно зі Spotify, Apple CarPlay® та Android Auto™ у стандартній комплектації.

Невдовзі бездротові технології Apple CarPlay® та Android Auto™* стануть доступні через віддалене оновлення програмного забезпечення (SOTA)* . Тому підключити смартфон стане ще простіше, до того ж, SOTA у XE та XF дозволить віддалено оновлювати Pivi Pro та системи авто. Це означає постійну доступність найновішого програмного забезпечення без відвідування дилерського центру, а дві SIM- картки, вбудовані у медіасистему, дозволять використовувати потокове відтворення музики.

Pivi Pro також може одночасно підключити два телефони через Bluetooth. Опціональний бездротовий зарядний пристрій оснащено підсилювачем сигналу для покращення прийому в мережі. Система забезпечує і чіткіший звук під час дзвінків завдяки зовнішній антені автомобіля.

На дорозі XE та XF встановлюють високі стандарти завдяки ідеальному балансу спритності та керованості. Захоплюючі враження від водіння посилюються завдяки відсутності шуму в салоні, адже зокрема в XF інтегровано технологію активного шумопоглинання. Особливо ефективно вона усуває низькочастотні звуки, допомагаючи зменшити втому водія під час тривалих подорожей.

Разом із зосередженістю на якості повітря, в пріоритеті є комфорт і гарне самопочуття водія та пасажирів: обидві моделі пропонують системи іонізації повітря у салоні з фільтрацією PM2.5 для видалення з повітря ультрадисперних часточок та алергенів.

Моделі R-Dynamic Black, як і всі моделі XE та XF, оснащені вдосконаленими та ефективними 2,0- літровими 4-циліндровими бензиновими та дизельними двигунами Ingenium. Останні електрифіковані за допомогою 48-вольтової системи м’якого гібрида (MHEV). Усі двигуни працюють у поєднанні виключно з 8-ступінчастою автоматичною трансмісією з плавним перемиканням передач та доступні із заднім приводом або повним приводом з інтелектуальною системою розподілу тяги (Intelligent Driveline Dynamics).

Уся лінійка силових агрегатів для XE та XF у світі, залежно від ринку:

Бензинові двигуни

● 2,0-літровий 4-циліндровий турбодвигун із заднім приводом та автоматичною трансмісією потужністю 250 к. с.
● 2,0-літровий 4-циліндровий турбодвигун із повним приводом та автоматичною трансмісією потужністю 250 к. с.
● 2,0-літровий 4-циліндровий турбодвигун із повним приводом та автоматичною трансмісією потужністю 300 к. с.

Дизельні двигуни

● 2,0-літровий 4-циліндровий турбодвигун із заднім приводом та автоматичною трансмісією потужністю 199 к. с.
● 2,0-літровий 4-циліндровий турбодвигун із повним приводом та автоматичною трансмісією потужністю 199 к. с.
● 2,0-літровий 4-циліндровий турбодвигун із заднім приводом та автоматичною трансмісією потужністю 204 к. с. із технологією м’якого гібрида
● 2,0-літровий 4-циліндровий турбодвигун із повним приводом та автоматичною трансмісією потужністю 204 к. с. із технологією м’якого гібрида

Дизельний двигун потужністю 204 к. с. забезпечує вражаючий крутний момент у 430 Н∙м, а його швидкий відгук довершений за допомогою системи м’якого гібрида. Інтегрований стартер-генератор з ремінним приводом (BiSG) відновлює енергію, що зазвичай втрачається під час гальмування або уповільнення, зберігаючи її у компактному 48-вольтному літій-іонному акумуляторі. Ця енергія перерозподіляється для допомоги двигуну під час прискорення. Це також робить функцію Старт-Стоп тихішою та швидшою, ніж у звичайних системах.

Цей двигун є найпродуктивнішим у модельних рядах XE та XF. Для задньоприводного XE витрата пального становить лише 4,8 л/100 км** , а об’єм викидів CO2 — 127 г/км** . У задньоприводному XF витрата пального складає 4,9 л/100 км** та об’єм викидів CO2 — 130 г/км** .

Плавні, потужні бензинові двигуни пропонуються у двох варіантах: 250 к. с. та з крутним моментом 365 Н∙м, а також 300 к. с. і з 400 Н∙м. Агрегат потужністю 300 к. с. доступний виключно з повним приводом, забезпечуючи виняткові робочі характеристики і зчеплення з дорогою за будь-яких умов. Це дозволяє XE прискорюватися від 0 до 100 км/год за 5,9 с, а XF — за 6,1 с. Максимальна швидкість для обох становить 250 км/год.

* Бездротові системи Apple CarPlay® та Android Auto™ передбачені для випуску у складі віддаленого оновлення програмного забезпечення на всіх моделях седанів і кросоверів Jaguar, очікуваного пізніше цьогоріч. Завдяки цьому системи також будуть доступними за допомогою оновлення SOTA для усіх моделей XE and XF, обладнаних системами Pivi та Pivi Pro. Під час розробки та випуску програмного забезпечення можливі відхилення у плануванні та програмуванні; також може бути змінено дати.
** Усі показники викидів та споживання пального надані у комбінованому циклі на основі стандартів ЄС — Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах за стандартами низької витрати енергії (WLTP TEL). Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися. Показники викидів CO2 та споживання пального можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, особливості встановлення коліс та встановлені аксесуари.

Про Jaguar
Jaguar випускає прекрасні, розкішні автомобілі з 1935 року, керуючись своєю пристрастю, аби зробити життя своїх клієнтів ще більш екстраординарним. Сьогоднішній всесвітньо визнаний модельний ряд Jaguar складається із седанів XE та XF, а також спорткару F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, компактного представницького кросовера E-PACE та повністю електричного представницького кросовера I-PACE. Починаючи з 2025 року Jaguar стане повністю електричним, сучасним люксовим брендом із надзвичайно привабливим новим модельним рядом із емоційно захоплюючим дизайном та новаторськими технологіями нового покоління. Подорож до електрифікації вже триває завдяки лінійці автомобілів із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрида, а також доступних сьогодні повністю електричних моделей.

Про офіційного імпортера
«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua