ВІРТУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Ми вкладаємо великі інвестиції в передові йнструменти для віртуального проєктування та інноваційні технології, що відкривають перед нами швидкі, ефективні та надійні способи розробки і створення нових продуктів. Завдяки цьому автомобілі Jaguar відрізняються підвищеною надійнйістю, міцністю та працездатністю.

Розробка сучасних потужних автомобілів класу люкс стає все складнішим процесом. Щоб переконатися в цьому, досить поглянути на просунуту електроніку будь-якої сучасної моделі Jaguar, яка задіює понад 100 електронних блоків управління і 100 мільйонів рядків коду та забезпечує дотримання 10 000 різних вимог до продукту.


Запозичення спеціальних знань щодо віртуального проєктування зі сфери високих технологій, таких як аерокосмічна галузь промисловості і Formula 1™, дозволяє досягти неймовірно високих рівнів продуктивності і якості, яких неможливо домогтися за допомогою традиційних методів проєктування. Такий підхід радикально змінює процес проєктування всіх автомобілів Jaguar.


Для вдосконалення нашого підходу ми щороку інвестуємо 13 мільйонів фунтів стерлінгів в віртуальні технології. Такі інструменти, як програмне забезпечення для розрахунку гідродинаміки (CFD) і автоматизованого проектування (CAE), можуть використовуватися для віртуального моделювання великої кількості різних аспектів автомобіля - від аеродинаміки, систем терморегулювання, підвіски й конструкції підсилювального каркаса до розробки і забезпечення міцності силового агрегату. Вони навіть можуть імітувати конструкцію різних деталей, таких як склоочисники вітрового скла, використовуючи аероакустичні моделі повітряних потоків, що постійно змінюються в реальних умовах, для зниження рівня шуму.


Ще один доказ нашого прагнення вдосконалювати віртуальні технології - створення центру віртуальних інновацій Virtual Innovation Centre, що призначений втілювати в життя результати цього моделювання. На розробку цього центру, розташованого в інженерному центрі Jaguar в Гейдон, пішло 2 мільйони фунтів стерлінгів. Крім того, ми інвестували 3 мільйони фунтів стерлінгів в розширення лінійки віртуальних інструментів, що полегшують проєктування.

"ВІРТУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ДОЗВОЛЯЄ ДОСЯГТИ ТАКОГО РІВНЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА ЯКОСТІ, ЯКИ Є НЕДОСЯЖНИМИ ПРИ ТРАДИЦІНЙНОМУ ПРОЕКТУВАННІ. "

До них відноситься кімната 3D Cave, в якій вісім цифрових проєкторів з високою роздільною здатністю створюють повнорозмірне тривимірне зображення комп'ютерних моделей. Оператори в стереоокулярах можуть переглядати зображення та змінювати його за допомогою пульта управління. Таким способом вони оптимізують конструкцію кузова, елементи салону, положення сидінь, огляд і розташування функцій управління.В лабораторії віртуальної реальності Virtual Reality Ergo Lab і Augmented Reality Rig інженери і дизайнери можуть використовувати шолом віртуальної реальності, щоб детально розглядати автомобіль, а багатофункціональні тактильні платформи і технології дозволяють їм взаємодіяти з транспортним засобом і його функціями управління. Оптичний аналіз технічних характеристик дає можливість моделювати відображення елементів салону і освітлення в вітровому склі.Інші інструменти, наприклад, екран з масштабом 1:1, дозволяють дизайнерам відображати створені за допомогою САПР зображення конструкцій автомобілів в реальному розмірі, а інноваційний симулятор водіння дає інженерам можливість працювати над динамікою і оптимізацією шумів, вібрації і жорсткості, не виходячи з будинку.Цей підхід, заснований на застосуванні віртуальних технологій, визначає яким буде процес проєктування нових моделей наразі й в майбутньому. Наприклад, під час розробки XE було проведено 1,8 мільйона симуляцій, що потребували роботи центрального процесора протягом 36 мільйонів годин, під час яких було створено 1200 терабайт даних.Відповідність приблизно 40 відсоткам вимог до конструкції і продуктивності автомобілів Jaguar Land Rover наразі перевіряється за допомогою інструментів для віртуального моделювання, і ми працюємо з великою кількістю партнерів, щоб досягти нашої мети - 100 відсотків до 2020 року.

Лабораторія віртуальної реальності JLR Virtual Reality Ergo Lab, Гейдон
ІНШІ ІСТОРІЇ
ПРОЦЕС ТЕСТУВАННЯ

Дата публікації: 18-08-2016

На всіх етапах проектування, розробки й виробництва кожен компонент Jaguar проходить безліч випробувань і перевірок, що дозволяють переконатися в його надійності, міцності й якості і зробити готовий продукт самим безпечним, ефективним і надійним автомобілем на ринку.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
БЕЗПЕКА

Дата публікації: 18-08-2016

Надійний автомобіль - це не просто транспортний засіб, здатний допомогти вам швидко і без зайвих зусиль дістатися до місця призначення. Також він повинен забезпечувати вашу безпеку під час поїздки. Тож для компанії Jaguar безпека завжди в пріоритеті.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
КУЗОВ ПОВНІСТЮ З АЛЮМІНІЮ

Дата публікації: 18-08-2016

Легка алюмінієва конструкція, що відрізняється підвищеною міцністю та надійністю, використовується при створенні автомобілів Jaguar вже понад 70 років.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ