МІЖНАРОДНІ ОБ'ЄКТИ

Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб зробити автомобілі Jaguar найпотужнішими, найнадійнішими й найпродуктивнішими на ринку.

Робота над новим автомобілем починається в центральній Англії в нашому проєктувальному центрі в Уїтлі і випробувальному полігоні Jaguar Land Rover в Гейдоні.


У Гейдоні наші офіси і підрозділи з проєктування і дизайну, на яких працюють 2500 інженерів, займають площу в 380 акрів. Наші співробітники можуть користуватися безліччю передових інструментів, до числа яких відносяться камери для кліматичних випробувань, що дозволяють відтворювати умови суворої арктичної зими з температурою -40ºC або спекотної пустелі на Близькому Сході, де температура може досягати + 55ºC. Також вони використовують обладнання для випробування двигуна, трансмісії, коробки передач і шасі, яке дозволяє випробовувати компоненти проганяючи їх через 10-річний цикл експлуатації та 240 000 км за лічені тижні, не виїжджаючи за межі Великобританії.


На випробувальних трасах в Гейдоні автомобілі можуть 24 години на добу їздити по чотирьохсмуговому треку для перевірки рівня викидів, а кільцева траса для випробування міцності на низьких швидкостях і гравійні дороги для тестування роботи в країнах, що розвиваються, дозволяють нам спостерігати за автомобілем та перевіряти максимальну продуктивність і надійність на дорогах з різним станом, по яким йому, можливо, доведеться пересуватися.


Крім того, ми створили ряд високотехнологічних полігонів для проведення випробувань в реальних умовах по всьому світу, на яких наші прототипи можуть долати багато тисяч кілометрів в найскладніших умовах експлуатації відомих людству. Тож ми можемо гарантувати надійність автомобілів Jaguar на будь-якій трасі світу.

Jaguar F-PACE - камера для кліматичних випробувань, Гейдон

Найважчі випробування в умовах холодної погоди проводяться в Ар'єплуг, Швеція, та Інтернешнл-Фоллс, США. Там автомобілі всю ніч піддаються впливу наднизьких температур, що досягають -40ºC, а наступного ранку вони повинні завестись без проблем.У посушливих пустелях Арізони, що оточують місто Фенікс, США, наші автомобілі тестуються на межі своїх можливостей при температурах до +50ºC, щоб перевірити їх ходові характеристики в спекотних умовах, роботу систем охолодження гальм та вентиляції в салоні. Водночас пофарбовані панелі витримуються просто неба протягом трьох років, щоб перевірити стійкість їх покриття до вицвітання. Крім того ми проводимо випробовування двигуна і калібрування трансмісії при поїздках на великій висоті над рівнем моря по гірських дорогах у місті Денвер.“Висота впливає на взаємодію двигуна і коробки передач, - зазначає старший менеджер по роботі з автоматичними трансмісіями Гед Пайбус. - Поруч з Денвером є дороги, що знаходяться на висоті 4350 м над рівнем моря, в Мехіко висота сягає 2250 м, а в Китаї, Індії і Південній Америці - до 4700 м. Продуктивність двигунів значно змінюється в умовах розрідженого повітря і трансмісія має розпізнати це і бути здатна відповідним чином скоригувати свою роботу”Також ми збільшили інвестиції в випробування на Близькому Сході і побудували в районі Аль-Барша в Дубаї об'єкт, що дозволяє нам перевіряти роботу позашляховиків при поїздках по бездоріжжю в надзвичайно складних для подолання піщаних дюнах.Ми тестуємо автомобілі не тільки в умовах екстремальних температур. Під час випробування на витривалість наші прототипи за тиждень проїжджають практично на максимальних швидкостях до 35 000 км по 12,5-кілометровій високошвидкісній кільцевій трасі Нардо в Італії.Водночас на спеціальних трасах відбувається оптимізація трансмісії.

yt:ni0Dc2ZduhM
Jaguar F-PACE - кліматичне випробування в екстремальних погодних умовах

Завершальний етап - це вирішальна перевірка продуктивності в реальних умовах, яку кожен автомобіль Jaguar проходить на відомій «Північній петлі» траси Нюрбургрінг в центральній Німеччині. З нашого передового виробничого об'єкта автомобілі відправляються на «Випробування міцності на межі можливостей» - суворий 8000-кілометровий тест з 390 кіл та 73 складних вигинах доріг в лісах нагір'я Айфель в Німеччині з висотою, що варіюється в межах 300 м.Вважається, що подолання одного 20,8-кілометрового кола по «Північній петлі» можна прирівняти до 140-кілометрового тестування на звичайних дорогах, а значить можна сказати, що в ході цього випробування автомобіль долає 80 000 км всього за кілька тижнів.“Tраса Нюрбургрінг чудово підходить для тест-драйву, адже пропонує безліч випробовувань в ході проходження великого числа кіл і слугує стабільним еталоном, - вважає менеджер підрозділу по проведенню європейських випробувань Філ Толбойс. - Перевірка відбувається на межі можливостей автомобіля, адже його піддають навантаженням, з якими не доведеться зіткнутися більшості водіїв, але завдяки випробуванням ми можемо гарантувати надійність кінцевого продукту.”“Водії дійсно отримують переваги від таких випробувань, адже вони сприяють підвищенню надійності, міцності й керованості автомобіля. Якщо автомобіль здатний витримати Нюрбургринг, то на нього можна покластися в будь-яких умовах.”

"ЯКЩО АВТОМОБІЛЬ ЗДАТНИЙ ВИТРИМАТИ НЮРБУРГРИН, ТО НА НЬОГО МОЖНА ПОКЛАСТИСЯ В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ"


ФІЛ ТОЛБОЙС

Менеджер підрозділу по проведенню європейських випробувань

ІНШІ ІСТОРІЇ
ВІРТУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Дата публікації: 18-08-2016

Ми вкладаємо великі інвестиції в передові інструменти для віртуального проектування та інноваційні технології, що відкривають перед нами швидкі, ефективні та надійні способи розробки і створення нових продуктів. Завдяки цьому автомобілі Jaguar відрізняються підвищеною надійністю, міцністю й працездатністю.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПРОЦЕС ТЕСТУВАННЯ

Дата публікації: 18-08-2016

На всіх етапах проектування, розробки і виробництва кожен компонент Jaguar проходить безліч випробувань і перевірок, що дозволяють переконатися в його надійності, міцності і якості і зробити готовий продукт самим безпечним, ефективним і надійним автомобілем на ринку.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
БЕЗПЕКА

Дата публікації: 18-08-2016

Надійний автомобіль - це не просто транспортний засіб, здатний допомогти вам швидко і без зайвих зусиль дістатися до місця призначення. Також він повинен забезпечувати вашу безпеку під час поїздки. Тож для компанії Jaguar безпека завжди в приорітеті.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
БЕЗПЕКА