НАДІЙНІСТЬ JAGUAR

Jaguar докладає максимум зусиль для створення самих безпечних, потужних і надійних седанів, спортивних автомобілів і позашляховиків на світовому ринку.

Надійність та якість є пріоритетними на всіх етапах нашої роботи - коли дизайнер створює свій перший начерк, а інженер робить точні розрахунки, коли автомобіль долає багато тисяч кілометрів в віртуальних, лабораторних та польових випробуваннях та під час виробництва, збірки і доставки наших автомобілів.


Саме тому щороку ми інвестуємо 13 мільйонів фунтів стерлінгів в програмне і апаратне забезпечення для нашої передової системи автоматизованого проектування (CAE). Саме вона дозволяє нам проектувати компоненти швидше і з більшою точністю. Також їх можна випробовувати та оптимізувати, долаючи безліч кілометрів в ході віртуальних випробувань перед створенням реальних зразків. Завдяки цьому, при виробництві моделі, тест-драйв скорочується більш ніж на 1,2 мільйона кілометрів, а викиди CO22 - на 290 тонн.


Саме тому кожна коробка передач проходить 12-тижневе безперервне стендове випробування в наших високотехнологічних лабораторіях, де за короткий проміжок часу моделюється 10-річний цикл експлуатації з пробігом 240 000 км. Саме тому ми випробовуємо автомобілі при температурі -40ºC в лісах на півночі Швеції або + 50ºC в пустелях Арізони і Дубая і на високошвидкісних трасах в італійському місті Нардо, перед тим, як відправити їх «відкатати» 8000 кілометрів по «Північній петлі» траси Нюрбургрінг у Німеччині. Все це заради того, щоб переконатися в працездатності всіх систем і функцій в реальних умовах і «дати добро» на розробку.


Саме тому після випуску автомобіля Jaguar колінчастий вал його двигуна Ingenium матиме похибиа не більше 0,003 мм, що становить 6 відсотків товщини людської волосини, а також надзвичайно низькі витрати палива, що становить всього 3,8 л/100 км (75 миль на галон), і рівень викидів CO2, що дорівнює 109 г/км. Саме тому високотехнологічні лазери і камери виконують контроль якості кожного шасі за 168 параметрами і перевіряють, чи не перевищує похибка зазорів між панелями +/- 0,5 мм, до того, як ми приступимо до останнього випробування зливою, коли на автомобіль виливається 6000 літрів води.


"Автомобілі Jaguar Land Rover розробляються із застосуванням передових методів проєктування, - зазначає керівник підрозділу проектування Нік Роджерс. - Завдяки цьому ми пропонуємо нашим клієнтам автомобілі, які їм ідеально підходять та які здатні радувати протягом усього терміну експлуатації. Jaguar Land Rover є найбільшим інвестором в проєктування й розробку в Великобританії. У 2014/2015 фінансовому році ми витратили на це 3,1 мільярда фунтів стерлінгів. Крім того, нещодавно ми значно розширили наші можливості в проєктуванні, що дозволило нам швидше та ефективніше створювати й виводити на ринок привабливі автомобілі, які відрізняються підвищеними міцністю та надійністю.”


Jaguar Land Rover поєднує спеціальні знання, запозичені зі сфери високих технологій, таких як аерокосмічна галузь промисловості і Formula 1™, щоб кардинально змінити принцип розробки автомобілів і домогтися рівнів потужності й продуктивності, яких неможливо досягти традиційним шляхом.

"АВТОМОБІЛІ JAGUAR AND ROVER РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ З ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕРЕДОВИХ МЕТОДІВ ПРОЕКТУВАННЯ. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ МИ ПРОПОНУЄМО НАШИМ КЛІЄНТАМ АВТОМОБІЛІ, ЯКІ ЇМ ІДЕАЛЬНО ПІДХОДЯТЬ ТА ЯКІ ЗДАТНІ РАДУВАТИ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ТЕРМІНУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ. "


НІК РОДЖЕРС

Керівник підрозділу проєтування

Випробовування Jaguar F‑PACE в холодних погодних умовах міста Ар'єплуг, Швеція.
ІНШІ ІСТОРІЇ
МІЖНАРОДНІ ОБ'ЄКТИ

Дата публікації: 18-08-2016

Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб зробити автомобілі Jaguar найпотужнішими, найнадійнішими й найпродуктивнішими на ринку.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВІРТУАЛЬНЕ ПРОЄКТУВАННЯ

Дата публікації: 18-08-2016

Ми вкладаємо великі інвестиції в передові інструменти для віртуального проєктування та інноваційні технології, що відкривають перед нами швидкі, ефективні та надійні способи розробки і створення нових продуктів. Завдяки цьому автомобілі Jaguar відрізняються підвищеною надійністю, міцністю і працездатністю.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПРОЦЕС ТЕСТУВАННЯ

Дата публікації: 18-08-2016

На всіх етапах проєктування, розробки і виробництва кожен компонент Jaguar проходить безліч випробувань та перевірок, що дозволяють переконатися в його надійності, міцності й якості і зробити готовий продукт самим безпечним, ефективним і надійним автомобілем на ринку.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ