гальма jaguar

гальма jaguar

ГАЛЬМА JAGUAR

Гальмівні колодки Jaguar гарантують довговічність та ефективність. Наші суворі випробування забезпечують більшу ефективність гальмування та більш досконалий досвід водіння, при цьому кожна гальмівна система покликана працювати в гармонії з вами та вашим Jaguar. Для вибору правильних гальм, що найкраще відповідатимуть вашим вимогам, зверніться до місцевого дилера Jaguar.

ІСТОРІЯ ІННОВАЦІЙ

Jaguar зробив вагомий внесок у розвиток дискових гальм - одного з найважливіших нововведень у автомобільному гальмуванні. У 1953 році ми були першим виробником, який застосував дискові гальма під час 24-годинних перегонів у Ле-Мані, що стало головним фактором того, що Jaguar прийшов до фінішу першим та другим. Ми залишаємось відданими принципам виходу за межі можливого та забезпеченню найкращої ефективності гальмування.
КЕРАМІЧНІ ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ

КЕРАМІЧНІ ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ

КЕРАМІЧНІ ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ Керамічні гальмівні колодки - це останнє досягнення в сучасному дизайні гальм Jaguar. Завдяки високоефективним полімерним волокнам та вишуканим керамічним матеріалам ці гальмівні колодки розроблені для покращення гальмівних характеристик у кількох ключових сферах:

• покращити налаштування гальмування
• створити тертя з мінімальним зносом диска
• збільшити термін експлуатації гальмівної колодки та гальмівного диска
• мінімізувати гальмівний пил на колесі
• забезпечити чисту, тиху та повністю надійну роботу

Окрім того, що вони входять до стандартної комплектації багатьох сучасних моделей Jaguar, ці колодки відтепер стали доступними для ряду старих, несерійних транспортних засобів, що дає існуючим клієнтам можливість скористатися цією найновішою інновацією у технології гальмування.

Для отримання додаткової інформації про наявність та доступність цих колодок для вашого транспортного засобу, будь ласка, зверніться до місцевого дилера.
МЕТАЛЕВІ ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ

МЕТАЛЕВІ ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ

Наші металеві гальмівні колодки, виготовлені із сталевих волокон, гарантують впевнене гальмування. Вони забезпечують стійке та надійне відчуття гальм та вселяють впевненість під час постійного використання.

JAGUAR CLASSIC

Зовнішній вигляд, відчуття та справжня унікальність, притаманні моделям Jaguar Classic, відтепер можуть бути вдосконалені завдяки революційній технології Jaguar - керамічним гальмівним колодкам . Це може значно збільшити термін служби ваших гальмівних колодок та гальмівних дисків та знизити витрати на обслуговування.