НАШІ УНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПОВНОГО ПРИВОДУ

НАШІ УНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПОВНОГО ПРИВОДУ

ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ JAGUAR

Щоб запропонувати функції повного приводу для автомобілів Jaguar, інженери компанії вивчили всі наявні на ринку системи. Однак жодна з них не могла забезпечити ті унікальні можливості, яких очікують від Jaguar. Тому було прийнято рішення розробити систему повного приводу Jaguar з програмним забезпеченням Intelligent Driveline Dynamics.

УНІКАЛЬНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INTELLIGENT DRIVELINE DYNAMICS (IDD)

УНІКАЛЬНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INTELLIGENT DRIVELINE DYNAMICS (IDD)

Безпрецедентна за своїми можливостями автоматична система повного приводу Jaguar доступна на культовій моделі F-TYPE, відзначених нагородами седанах XF та XE, а також на Jaguar класу SUV - автомобілі F-PACE, що відрізняється високими динамічними характеристиками. Ця система покликана підсилювати відчуття від водіння автомобіля з високими динамічними характеристиками - в будь-яку погоду, за будь-яких дорожніх умов. Система повного приводу з IDD має дві особливості, які в поєднанні одна з одною виділяють її серед інших технологій.
ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛИЙ ПОВНИЙ ПРИВОД

ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛИЙ ПОВНИЙ ПРИВОД

Секрет легендарної керованості автомобілів Jaguar криється в їхній динаміці заднього приводу. Система повного приводу Jaguar з IDD зберігає цю особливість із сильним зміщенням в бік задньої вісі. При нормальних умовах водіння 90% потужності передається на задню вісь, проте це можуть бути і все 100% у разі повного прискорення на сухій поверхні. Коли система виявляє необхідність передачі крутного моменту на передню вісь, вона спрямовує саме стільки, скільки потрібно для підтримки зчеплення з дорогою, варіюючи крутний момент для забезпечення якості водіння. Як тільки умови нормалізуються, крутний момент знову передається на задню вісь.

ПЕРЕДБАЧЕННЯ ЗАМІСТЬ РЕАГУВАННЯ

На відміну від інших систем повного приводу, IDD здатна прогнозувати зниження сили зчеплення з поверхнею замість простого реагування на це. У той момент, коли система розпізнає майбутнє зменшення зчеплення, вона заздалегідь спрямовує крутний момент до коліс, які мають краще зчеплення з дорогою, тим самим забезпечуючи безперервну насолоду від водіння.

СИСТЕМА ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

Компанія Jaguar розробила додаткову технологію, що працює паралельно з системою IDD. Система Adaptive Surface Response покликана розрізняти поверхні з низькою силою зчеплення, як то бруд, гравій, зледенілі або засніжені дороги, забезпечуючи ідеальний розподіл крутного моменту в залежності від конкретних умов. Повнопривідні седани Jaguar XF та XE оснащені функцією автоматичного перемикання між двома режимами програми для різних поверхонь, в той час як Jaguar класу SUV з системою повного приводу - F-PACE - доповнений третім режимом, що дозволяє оптимізувати силу зчеплення з поверхнею при пересуванні по глибокому снігу або особливо пухкому гравію. Незалежно від поверхні, система Adaptive Surface Response допоможе Вам продовжити свій шлях без жодної затримки.

ПРОВІДНА У СВОЄМУ КЛАСІ СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ

Система повного приводу Jaguar з IDD була розроблена з наміром створити кращий повний привод для автомобіля з високими динамічними характеристиками, який здатний виконувати безперервне регулювання для забезпечення оптимального балансу сили зчеплення та якості водіння. Легка, невибаглива в обслуговуванні система дозволяє насолоджуватися водінням заднєприводного автомобіля при нормальних умовах та за необхідності забезпечує стійкість повнопривідної машини. Завдяки її здатності передбачати та попереджати втрату зчеплення з дорогою вона може забезпечувати стійкість без шкоди для якості водіння. Те, чим завжди славилися автомобілі Jaguar.