РЕМОНТ
РЕМОНТ

Ми піклуємося про ваш Jaguar. У сертифікованому центрі кузовного ремонту Jaguar ваш автомобіль буде відремонтований відповідно до наших вимогливих стандартів: використання оригінальних запчастин, методологія виробника та квалифікований персонал. Ми можемо виконати всі види ремонту - від невеликих косметичних робіт до великих структурних перетворень. І все, що ми робимо, підкріплюється гарантійним сертифікатом Jaguar, який видається після завершення ремонту.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

Ми використовуємо лише оригінальні запчастини, зберігаючи цілісність гарантії вашого автомобіля. Оригінальне обладнання дозволяє підтримувати оригінальну продуктивність, а також гарантує впевненість у кожній деталі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ ТЕХНІКИ

Наша навчальна Академія пропонує надзвичайно високий рівень підготовки. Це означає, що ми можемо постійно перевіряти компетентність та гарантувати, що ваш транспортний засіб завжди буде ремонтуватися кваліфікованими фахівцями.

МЕТОДОЛОГІЯ ВИРОБНИКА

На відміну від деяких конкурентів, ми наполягаємо на тому, що всі ремонтні роботи виконуються з використанням наших онлайн посібників з ремонту. Всю інформацію розробляють інженери компанії Jaguar, які діляться своїми знаннями з техніками кузовного цеху.

СПЕЦІАЛІСТИ З АЛЮМІНІЮ

Сьогодні більшість наших моделей виготовлені з алюмінію. Він має меншу вагу та робить транспортні засоби міцнішими. Завдяки поєднанню нашої технічної компетентності та правильної методології ми відремонтуємо ваш автомобіль відповідно до найвищих стандартів конструкційної цілісності, якості та безпеки.

ЗАПИСАТИСЬ НА СЕРВІС ONLINE

Незалежно від того, чи шукаєте ви допомоги зі своїм Jaguar чи просто зацікавлені в технічногому огляді, ми пропонуємо широкий спектр сервісних опцій, що доступні для бронювання онлайн.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
МЕРЕЖА СЕРТИФІКОВАНИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ JAGUAR

Після закінченння ремонту ви отримаєте гарантію на ремонтні роботи, щоб ви поїхали із впевненістю у безпеці, знаючи, що ваш автомобіль був відремонтований правильно.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Онлайн запис вашого Jaguar на технічне обслуговування
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.