ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ JAGUAR

У даному розділі ви можете отримати інформацію про рекомендовану роздрібну ціну на будь-яку оригінальну запасну частину для автомобіля Jaguar. Стосовно наявності запасної частини на складі у офіційних дилерів Jaguar в Україні, строків та умов доставки просимо звертатись до найближчого дилера Jaguar.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
НЕЗДОЛАННА ЕНЕРГІЯ ГАЛЬМУВАННЯ

"Як справжні новатори дискових гальм, ми завжди проектуємо, розробляємо та тестуємо наші гальмівні колодки та диски в найжорсткіших умовах, щоб забезпечити оптимальну ефективність незалежно від будь-яких обставин.

Наші випробування переносять нас від 50° C у Каліфорнійській долині смерті до мінусових температур на півночі Швеції, постійно підвищуючи ефективність та стабільність наших автомобілів."

ВИХЛОПНІ ТРУБИ: ІДЕАЛЬНИЙ БАЛАНС ПОТУЖНОСТІ ТА ВИШУКАНОСТІ

"Справжні вихлопні труби Jaguar виготовлено з надійної нержавіючої сталі, що витримує температуру вихлопу понад 700 o C. Вони забезпечують високу продуктивність, економію пального та унікальне звучання вашого автомобіля.

МАСТИЛО: ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА РІДИНА ДЛЯ ДВИГУНА ВАШОГО JAGUAR

Ваш сертифікований сервісний центр Jaguar використовуватиме тільки оригінальне мастило, що відповідає технічним вимогам, захищає ваш двигун, зменшує знос та збільшує економію пального. Використання мастил, які не відповідають необхідним технічним характеристикам, може спричинити серйозні наслідки."

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
КОЛЕСА

" Міцність: Спочатку ми проводимо суворе 12-тижневе динамічне тестування на стійкість до корозії. Потім аналізуємо стійкість оригінальних легкосплавних колісних дисків до корозійних рідин, таких як гальмівна рідина, пальне та засоби для чищення. Наприкінці, відбувається безжалісне 1000 годинне випробування розпиленням солі. Нас вже нічим не здивувати, чи не так?

Безпека: Ударне випробування маятниковим копром, у якому моделюються ударні впливи при зіткненні з бордюром у найслабшій і найміцнішій точках колісного диска. Це випробування поведінки конструкції забезпечує максимальний рівень безпеки і амортизації як для пасажирів, так і для автомобіля.

КОЛІСНІ ДИСКИ ТА ШИНИ: ЖОРСТКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОВЕРХОНЬ

Оригінальні колісні диски та шини Jaguar розроблено спеціально для роботи із системами безпеки вашого Jaguar та спроектовані для дотримання стандартів геометрії та балансу. Виконані з унікального по'єднання алюмінію і силікону, що дає оптимальні характеристики міцності та зносостійкості, усі диски проходять ретельну рентгенівську дефектоскопію, аби переконатися у відсутності навіть мікроскопічних тріщин. "

СПОКІЙ
Під час випробування на цьому рівні ви маєте можливість пересвідчитися у правильності, якості, довговічності та функціональності. Саме тому на використання оригінальних запасних частин Jaguar, встановлено гарантійний 12 місяців (до 36 місяців – дається на вихлопну систему і до 24 місяців на акумулятор).
ПЕРВИННЕ ВСТАНОВЛЕННЯ
Оригінальні запчастини Jaguar майстерно виготовлено з тим, щоб вони ідеально підіходили вашому Jaguar та виконували свою роль так, як це можуть лише оригінальні компоненти. Обираючи для свого Jaguar оригінальні запчастини, ви робите вибір на користь деталей, створених за оригінальними планами та виготовлених за допомогою таких самих інструментів та обладнання, що й автомобіль Jaguar.
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Онлайн запис вашого Jaguar на технічне обслуговування
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.