САЖОВИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ

Що таке сажевий фільтр для дизельних двигунів (DPF) та чому він важливий?

ЕКОЛОГІЧНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ

Для того, щоб відповідати суворим нормам викидів, запровадженим у 2009 році, всі нові дизельні автомобілі обладнані сажевим фільтром. Він також відомий як Сажевий фільтр дизельного двигуна (DPF). DPF ефективно захоплює та накопичує частинки відпрацьованих газів, сприяючи зниженню викидів з вихлопних труб.

АВТОМАТИЧНЕ ОЧИЩЕННЯ

При звичайних умовах водіння частинки відпрацьованих газів накопичуються у відповідному фільтрі. Коли це необхідно, очищення фільтра виконується автоматично в ході процесу, що зветься «регенерацією». У більшості випадків фільтр очищується автоматично. Зазначений процес відбувається при досягненні двигуном нормальної робочої температури.

ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНІ СИГНАЛИ

За деяких умов водіння (наприклад, часті поїздки на короткі відстані, рух в умовах повільного транспортного потоку або низька температура навколишнього середовища) регенерація не може бути виконана. В такому випадку на панелі приладів відображається попереджувальний сигнал.

ЖОВТИЙ
Жовтий попереджувальний сигнал вказує на необхідність регенерації. Для очищення фільтра необхідно рухатися зі швидкістю 60-112 км/год протягом 20 хвилин. Якщо самоочищення не буде виконано, це може призвести до погіршення ходових характеристик автомобіля.
ЧЕРВОНИЙ
Червоний попереджувальний сигнал вказує на те, що фільтр заповнений. В цьому випадку зверніться до місцевого дилера Jaguar при першій можливості.
ЗЕЛЕНИЙ
Зелений попереджувальний сигнал з'являється, коли регенерація завершена. Під час самоочищення фільтра можливе незначне тимчасове збільшення витрати пального. Ваш фільтр DPF був очищений автоматично, отже ви можете продовжити звичайним чином керування автомобілем.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
DEF/AdBlue
Як перевірити рівень та коли потрібно поповнити DEF / AdBlue у вашому дизельному автомобілі .
НОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ, БЕНЗИНОВИЙ АБО ЕЛЕКТРИЧНИЙ ДВИГУН
Наші нинішні бензинові та нові дизельні двигуни - найчистіші та найефективніші серед усіх, які ми коли-небудь виготовляли. Наш новий електричний силовий агрегат - це майбутнє водіння. Який з двигунов підходить саме вам?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Забронювати технічне обслуговування вашого Jaguar онлайн
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.