ipace
новий повністю електричний Jaguar I-PACE

Найдосконаліший електрифікований кросовер

ОГЛЯД ЕКСТЕР’ЄРУ 360°

ПРИСКОРЕННЯ
0-100 км/год за 4,8 секунд

ЗАПАС ХОДУ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ
470 км WLTP*

*Процедура WLTP - це глобальний, гармонізований стандарт визначення рівня забруднюючих речовин, викидів CO₂ та споживання палива традиційних та гібридних автомобілів, а також асортименту повністю електричних транспортних засобів на території Європи.Процедура дозволяє протестувати автомобілі з опціональним обладнанням в більш складних погодних і дорожніх умовах.

СТВОРИТИ СВІЙ I-PACE
Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
СТВОРИТИ СВІЙ I-PACE
Авто у наявності
Замовити тест-драйв
ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ЗАХОПЛЮЮЧЕ ВОДІННЯ
I-PACE це перш за все Jaguar – справжній автомобіль для справжнього водія. Його електродвигуни та майже ідеальний розподіл ваги забезпечують 700Нм крутного моменту та можливості маневрування властиві спортивному автомобілю.
ОГЛЯД ПРОДУКТИВНОСТІ
РІШУЧІ ЛІНІЇ
Наділений елегантним, визначним аеродинамічним дизайном з низьким коефіцієнтом опору 0,29Сd, електромобіль I-PACE був створений, щоб розсікати повітря, зберігаючи заряд та підтримуючи стабільність роботи акумулятора. I-PACE вражає з будь-якої сторони завдяки своїм плавним лініям, обтічним повітрозбірником на капоті та заднім аркам.
ОГЛЯД ЕКСТЕР’ЄРУ
СВІТЛИЙ І ПРОСТОРИЙ САЛОН
I-PACE бездоганно поєднує інноваційні технології з можливостями розширення простору. Дизайн інтер'єру характеризується чіткістю та відсутністю зайвих деталей, приємними тактильними відчуттями та широкими лініями. Наявність саме електричного двигуна дозволяє забезпечити додатковий простір в інтер’єрі салону, що, в свою чергу, означає постійний комфорт і свободу для пасажирів електромобіля I-PACE.
ОГЛЯД ІНТЕР’ЄРУ
ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
Інформаційно-розважальна система електромобіля PIVI Pro дозволяє контролювати всі технології транспортного засобу.
ОГЛЯД ВБУДОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Екстер'єр
ДВИГУН
ІНТЕР'ЄР
ДВИГУН
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_**.jpg
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_**.jpg
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ
ДЕТАЛІ
ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ
ВІДСТАНЬ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ
Одного повного заряду вистачає на відстань 470 км згідно випробувань WLTP циклу*.
ПРОДУКТИВНІСТЬ
Швидкість на рівні спортивного автомобіля досягається за рахунок миттєвого крутного моменту та повного приводу I-PACE. Розганяється до 100 км/год електрокар набирає швидкості за 4,8 секунди.
БАТАРЕЯ
Акумулятор автомобіля I-PACE ємністю 90 кВт складається з літій-іонних елементів високої енергетичної ємності. Його структура та найсучасніша система контролю температури сприяють довгостроковій роботі та підтримці максимальної потужності.
ПОТУЖНІСТЬ
I-PACE рухається за рахунок двох синхронних електродвигунів з постійними магнітами. Подібно до технології, що притаманна гоночному автомобілю I-TYPE Formula E, ці двигуни характеризуються потужністю 400 к. с. і 700 Нм крутного моменту.
ГАБАРИТИ
I-PACE компактний ззовні та просторий всередині - п'ять сидінь, значний об'єм заднього багажного відділення складає більше 1453 літрів та під капотом - 27 літрів.
ЗАРЯДКА
Завдяки швидкому заряджанню з постійним струмом 50 кВт, який можна знайти на більшості громадських станцій зарядки, - I PACE може зарядитись до 270 км запасу ходу за годину *.

*Фактичний час зарядки може відрізнятися залежно від умов навколишнього середовища та наявної установки зарядних станцій.
ВІДСТАНЬ ТА ЗАРЯДКА
Незалежно від того, це ваш перший чи черговий електричний транспортний засіб, дізнайтеся, як Jaguar I-PACE ідеально вписується у ваш спосіб життя, за допомогою нашого калькулятора відстані та опитувальника на тему зарядки.
ОГЛЯД ВІДСТАНІ ТА ЗАРЯДКИ
ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ
Власники I-PACE можуть користуватись всіма фінансовими перевагами, що пропонує електричний транспортний засіб. Додаткові переваги, які роблять щоденне водіння більш зручним та економічно ефективним, можуть включати в себе державні субсидії, знижений дорожній податок, знижені міські тарифи та легкий доступ до доріг з великою завантаженістю.
ОГЛЯД ДОДАТКОВИХ ПЕРЕВАГ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ
ГОНКА ЗА ІННОВАЦІЯМИ
Jaguar прагне створювати електромобілі, які однаково вражають і тих, хто керує ними, і тих, хто спостерігає. Ягуар приймає участь у чемпіонаті Formula E з 2016 року, а в 2018 році Jaguar запустить власну гоночну серію I-PACE eTROPHY. Це перші в світі міжнародні змагання, в яких будуть приймати участь автомобілі серійного виробництва. Новий етап перегонів за інноваціями розпочато.
ОГЛЯД ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВОЛОДІННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ
КЕРІВНИЦТВО ІЗ ЗАРЯДЖЕННЯ
ВИБЕРІТЬ СВІЙ I‑PACE

Знайдіть власне унікальне поєднання динаміки, технологічності та стилю Jaguar.

Обрати свою модель
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій I-PACE завдяки широкому асортименту опцій та аксесуарів.

Переглянути опції та аксесуари

1Фактичний час зарядки може змінюватися в залежності від умов навколишнього середовища і характеристик зарядного пристрою.

*Процедура WLTP - це глобальний, гармонізований стандарт визначення рівня забруднюючих речовин, викидів CO₂ та споживання палива традиційних та гібридних автомобілів, а також асортименту повністю електричних транспортних засобів на території Європи.Процедура була впроваджена у 2017 році і дозволяє протестувати автомобілі з опціональним обладнанням в більш складних погодних і дорожніх умовах

Офіційні показники, отримані виробником при проведенні випробувань відповідно до законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися. Параметри продуктивності електрокара можуть змінюватися в залежності від погодних та дорожніх умов.

Деякі з описаних функцій можуть пропонуватися в якості опції . Інформацію про наявність уточнюйте у місцевого дилера Jaguar. Деякі функції потребують використання SIM-карти з відповідним тарифом. Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Надана на цій сторінці інформація про технології та їх зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки. Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.