НАШ ПІДХІД

Jaguar продовжує керуватися пристрастю до дизайну, інновацій, безпеки та корпоративної відповідальності.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ JAGUAR?

Компанія Jaguar зберігає тверду прихильність своїй меті - створювати динамічні вражаючі транспортні засоби, які допоможуть вам виразити неповторний характер вашого бізнесу за допомогою технологічно розвинених автомобілів, що забезпечують найвищий рівень безпеки для всіх пасажирів. Ми також постійно працюємо над підвищенням екологічності та впровадженням заходів для захисту навколишнього середовища в усіх галузях виробництва та бізнесу.

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ
Розумні технології та інновації є основою всього, що ми робимо - від покращення ходових характеристик до підвищення ефективності.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
КОРПОРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Jaguar, як один із провідних світових автомобільних брендів, бере на себе відповідальність про захист та збереження планети та добробут усіх її мешканців.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА
Коли справа стосується дизайну кожного автомобіля Jaguar, для нас немає нічого важливішого, ніж безпека та захист всіх пасажирів.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДВА КУЛЬТОВІ БРЕНДИ

Нашим широким портфоліо, що охоплює лінійки автомобілів Jaguar та Land Rover, можна з легкістю керувати за допомогою однієї зручної корпоративної угоди. Наш широкий асортимент транспортних засобів гарантує, що ми зможемо задовольнити потреби всіх наших клієнтів, від водія автомобіля компанії до менеджера автопарку.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ
Знайти спеціаліста
Знайти спеціаліста з корпоративних продажів Jaguar поряд з вами
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Зв’яжіться з нами
Зверніться до нас, щоб отримати допомогу клієнтам Jaguar або відповіді на загальні питання
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури для корпоративних клієнтів