Skip primary navigation

УМОВИ ОПЛАТИ ЗАБЕЗПЕЧУВАЛЬОГО ПЛАТЕЖУ

Завод-виробник Jaguar Land Rover Limited розробив концепт нової моделі автомобіля з електричним двигуном, що має назву «Jaguar X590 I-Pace», та планує випустити цей автомобіль в липні 2018 року.

На даний момент неможливо розрахувати точну вартість автомобіля, надати повну та точну інформацію про комплектацію, всі технічні характеристики, умови експлуатації, гарантійні умови, строки поставки нового автомобіля «Jaguar X590 I-Pace».

Не зважаючи на вищевикладене клієнт бажає забронювати новий автомобіль «Jaguar X590 I-Pace» для майбутнього викупу навіть за відсутності повної та точної інформації про майбутній автомобіль  «Jaguar X590 I-Pace».

При попередньому бронюванні автомобіля «Jaguar X590 I-Pace», що буде виготовлено за концепцією заводу-виробника, клієнт розуміє та повною мірою приймає наступні умови такого бронювання:

 1. Загальні орієнтовні технічні характеристики концепту нового автомобіля «Jaguar X590 I-Pace»:

 

Довжина

Ширина

Висота

Колісна база

Об'єм вантажного
відділення

4680 мм

2139 мм

1560 мм

2990 мм

530 л

 

Привод

Акумуляторна Батарея

Потужність

Відстань до повної розрядки батареї

Розгін
0-100 км/год

Макс швидкість

Повний

90 кВт

320 к.с

545 км

5,8 сек

200 км/год

400 к.с.

545 км

4,2 сек

200 км/год

Усі автомобілі обладнані:

 • Двома електричним моторами
 • Літій іонна акумуляторна батарея
 • Багатофункціональний комплект зарядки

 

Вигляд майбутнього автомобіля

 
 1. Остаточний вигляд, комплектація та технічні характеристики автомобіля, що буде виготовлено за концептом нового автомобіля «Jaguar X590 I-Pace» можуть відрізнятися від наведених у цій інформації.

 

 1. До отримання автомобіля клієнту буде надано всю необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про автомобіль, зокрема в частині його основних характеристик.

 

 1. На підтвердження дійсних намірів про майбутню купівлю автомобіля Jaguar X590 I-Pace, що буде виготовлено відповідно до концепції заводу-виробника та поставлено на територію України, клієнт сплачує офіційному дилеру забезпечувальний платіж у розмірі 30 000,00 гривень (тридцять тисяч гривень 00 копійок) без ПДВ, крім того ПДВ 6 000,00 гривень (шість тисяч гривень 00 копійок), всього разом з ПДВ 36 000,00 гривень (тридцять шість тисяч гривень 00 копійок).

 

 1. При укладенні основного договору купівлі-продажу автомобіля вже із відомими характеристиками та інформацією про автомобіль грошові кошти, що були сплачені клієнтом як забезпечувальний платіж будуть враховуватись як оплата ціни автомобіля на умовах, визначених у відповідній угоді із офіційними дилерами.

 

 1. Не раніше липня 2018 року та після отримання клієнтом всієї інформації про автомобіль, зокрема: комплектацію, остаточну ціну, строк поставки, умови експлуатації та гарантії, умови придбання автомобіля тощо, клієнт має право викупити автомобіль або відмовитись від бронювання.

 

 1. Якщо до липня 2018 року дилер не матиме змоги надати клієнту інформацію про комплектацію та остаточну ціну автомобіля, строки поставки автомобіля, або автомобіль не буде виготовлений заводом-виробником, клієнт має право продовжити строк бронювання або відмовитись від бронювання.

 

 1. Незалежно від причин припинення бронювання (п. 6 та 7) клієнт має право на повернення грошових коштів, що були сплачені дилеру як забезпечувальний платіж.

 

 1. Дилер та/або дистриб’ютор не сплачує будь-які інші штрафні санкції, пеню, компенсації, відшкодування збитків, інфляційні втрати, моральну шкоду клієнту, а клієнт не сплачує будь-які штрафні санкції дилеру/дистриб’ютору.