Skip primary navigation

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

skip.tertiary.navigation
ШВИДКІСТЬ ТА ДРАЙВ ВАШОГО ЛІТА
JARUAR XF

Jaguar XF - неповторне поєднання стилю та ідеї досконалості, втілених в кращих традиціях дизайну, динаміки і витонченості, сформованих за майже століття бренду на ринку.

Цей автомобіль бізнес-класу одночасно потужний і витончений. XF сповнений найновіших технологічних рішень, які гарантують вам безпеку, динаміку та інформаційно-розважальні технології.

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі кузова Jaguar XF показує вищу ефективність, нижчі експлуатаційні витрати,  а також низький рівень викидів СО2, до 104 г/км.

XF пропонує унікальну систему інтелектуального повного привода від Jaguar із системою Intelligent Driveline Dynamics (IDD) та системою адаптивного реагування на дорожню поверхню (AdSR), доступних для бензинових і дизельних моделей, що дозволяють автомобілю ідеально пристосовуватися до дорожніх умов.

Живи на повну з Jaguar XF.

Орієнтована вартість:
від 1 200 000 гривень*
Знайти дилера

Бажаєте придбати ваш XF в кредит?
Ми розраховуємо вартість.
Та надамо найкращі умови.

ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНУ ПРОПОЗИЦІЮ
JARUAR XE

Jaguar XE — це виняткове поєднання технологій, дизайну та динаміки, яке встановлює нові стандарти у світі автомобілів.

Із XE немає нудних подорожей чи невиразних спогадів - цей седан заряджає своєю енергією, хижак що мчить на зустріч світанкам та заходам. Лише маленьке натискання на педаль газу і він пронинує повітря обганяючи сам вітер. Компактний седан із динаміним характером підкорить сердця шанувальників спорткарів та швидкості.

8-ми ступінчата автоматична трансмісія XE вирізняється високою чутливістю, плавністю та точністю роботи. Вона забезпечує швидке перемикання передач та доповнює неймовірний динамічний характер XE.

Маючи коефіцієнт опору на рівні 0.26, ХЕ немовби пронизує повітря, щоб досягти кращої ефективності та економічності. Лінійка двигунів догодить водіям із будь-яким стилем керування – прагнете ви відчути захват від агрегату V6 із нагнітачем, здатним розвивати швидкість у 250 км/г, чи цінуєте низький рівень викидів СО2, що складає лише 99 г/км із 2,0-літровим дизельним двигуном потужністю 163 к.с.

Орієнтована вартість:
від 1 060 000 гривень*
Знайти дилера

Бажаєте придбати ваш XE в кредит?
Ми розраховуємо вартість.
Та надамо найкращі умови.

ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНУ ПРОПОЗИЦІЮ