Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Play Video

ІНТЕР'ЄР XJ

Якість та майстерність виконання цього надзвичайно розкішного та комфортного автомобіля відтворена у кожному куточку салону XJ. Саме завдяки цьому наш автомобіль вирізняється серед інших.

Інтер’єр XJ не лише розкішний, але й оснащений найсучаснішими технологіями. Якість та майcтерність, з якою виготовлялися елементи салону XJ, вирізняють цей автомобіль серед інших завдяки широкому вибору кольорів, матеріалів та варіантів оздоблення. Інтер’єр XJ є відображенням чіткості та бездоганності екстер’єру. XJ також оснащений сучасними технологіями, які не тільки дозволяють вам залишатися на зв’язку, але й надають всю необхідну інформацію та розважальні сервіси

ПРОСТІР, ДЕ ДИХАЄТЬСЯ ВІЛЬНО

Усередині XJ відчуття простору підсилює панорамний дах і безліч накладок ручної роботи у різних місцях салону. Відчуття розкоші підкреслюється вражаючими елементами у спортивному стилі, а фосфорно-синя підсвітка створює елегантні довершуючі штрихи. Отже, в XJ ви не просто подорожуєте, а із захопленням прибуваєте до місця призначення.

ІНШИЙ ВИМІР

Моделі XJ із довгою колісною базою переносять розкіш простору на вищий рівень, не втрачаючи при цьому в красі та стилі. Простір для ніг пасажирів на задніх сидіннях складає понад метр, тож автомобіль пропонує ідеальне місце для роботи, задоволення від цілого асортименту розважальних опцій або просто відпочинку.

КОЖНА ДЕТАЛЬ ВРАХОВУЄТЬСЯ

Простору задню частину салону XJ створено для справжнього задоволення. Її можна додатково обладнати індивідуальними складаними HD-екранами діагоналлю 10,2 дюйма, що мають високу роздільну здатність, центральним підлокітником із вбудованими засобами управління мультимедіа, а також кнопками для регулювання передніх та задніх сидінь. Окрім того, у задній частині салону автомобіля зручно зберігати речі. Складані столики для роботи, світлодіодні лампи для читання, опори для ніг та шторки для задніх бокових вікон з електроприводом також сприяють комфорту, зручності та приватності.

ЕЛЕМЕНТИ ІНТЕР'ЄРУ

ШКІРА ІЗ ПРОШИВКОЮ У ВИГЛЯДІ РОМБІВ

У моделях XJ Portfolio та XJ Autobiography шкіра прошита новим вишуканим візерунком у вигляді ромбів, що є останнім словом у світі розкоші.

ТЕХНОЛОГІЇ, СТВОРЕНІ З ДУМКОЮ ПРО ВАС

Багатофункціональні сидіння XJ гарантують повний контроль над комфортом. Як передні, так і задні сидіння оснащені електроприводом, а тому ви легко віднайдете ідеальне положення для себе завдяки одному натисканню кнопки. Навіть провівши багато годин за кермом XJ, ви залишитеся свіжим і бадьорим

ВІДЧУТТЯ СВІТЛА І ПРОСТОРУ

Перебуваючи всередині XJ, ви будете вражені видом, який відкривається перед вами через панорамний дах. Тепловідбивне скло даху опускається до рівня задніх сидінь. Природне світло, що надходить через скляний дах з УФ-фільтром, заповнює салон і візуально збільшує простір, а тонування створює відчуття приватності.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНА РОЗКІШ

Салон XJ сучасний та розкішний, створений пробуджувати почуття. Ви можете надати салону індивідуальності за допомогою асортименту матеріалів і варіантів оздоблення, що відповідатимуть вашим високим стандартам. Величезні простори салону, оздоблені неймовірно м’якою шкірою та гарними накладками, створюють характерну та розкішну атмосферу в XJ.

XJ — це досконалий седан. Він поєднує в собі найсучасніші технології, динаміку спортивного автомобіля та ексклюзивну розкіш. Створіть свій ідеальний XJ, використовуючи наш конфігуратор.