Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ XJ

Автомобіль XJ оснащений сучасними системами допомоги водію, які забезпечують захист, під’єднання до мережі та розваги.

XJ оснащений цілим рядом стандартних та додаткових систем InControl та систем допомоги водію для того, щоб зробити керування автомобілем легшим та комфортнішим. У стандартну комплектацію кожного XJ входить InControl Touch Pro — найшвидша та найсучасніша інформаційно-розважальна система компанії Jaguar. На додачу до InControl Touch Pro ви можете оснастити свій автомобіль системою InControl Connect Pro, яка забезпечить доступ до широкого спектру Pro сервісів, які розширюють можливості InControl Touch Pro.

Play Video

АВТОМОБІЛЬ З РІЗНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Усі автомобілі Jaguar XJ оснащені новітньою інформаційно-розважальною системою InControl Touch Pro. Вона працює на базі високопродуктивного чотирьохядерного обчислювального і графічного процесора Intel Quad-Core і виводить комунікативні можливості автомобіля на новий рівень. Система безперешкодно інтегрується з вашим смартфоном та відкриває доступ до багатьох сервісів, які подарують вам нові враження від керування автомобілем та допоможуть залишатися на зв’язку під час усієї подорожі.

УПРАВЛІННЯ З ДОПОМОГОЮ СЕНСОРНОГО ЕКРАНА

Центром керування XJ є сенсорний екран. Він вражає новим інтерфейсом з можливістю інтуїтивного управління. Окрім того, ви зможете налаштувати його під свої потреби. Збільшення, обертання та перегортання здійснюється за допомогою сенсорних жестів, які ви використовуєте на своєму смартфоні чи планшеті.

ВІРТУАЛЬНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

На віртуальній панелі приладів XJ з високою роздільною здатністю відображається вся необхідна вам інформація, адже панель оснащена 12,3-дюймовим кольоровим екраном з високою роздільною здатністю, який заміняє стандартну панель приладів. У цій потужній багатошарової віртуальної панелі поєднуються інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс і передові функції, які дозволяють отримувати ще більше задоволення від керування. Ви можете вибрати одну з чотирьох вбудованих графічних тем дисплея або повноекранну 3D-навігацію на свій смак.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ

Додаткова розважальна система для пасажирів на задніх сидіннях оснащена 10,2-дюймовими екранами HD-якості зі змінними налаштуваннями. Завдяки пропорціям екранів 16:9 вони прекрасно підходять для перегляду широкоекранних фільмів. Оскільки система обладнана бездротовими навушниками та пультом дистанційного керування, а роз’єми USB та HDMI забезпечують зв’язок з більшістю планшетів та смартфонів, кожен пасажир XJ буде залишатися на зв’язку з зовнішнім світом.

MERIDIANTM AUDIO SYSTEMS

Відомі британські бренди для дизайну, інновацій та продуктивності, Jaguar і Meridian, створили ідеальне партнерство, щоб надати Вам відчуття концертного звучання під час водіння. Алгоритм Meridian забезпечує незмінно винятковий звук для вас і всіх ваших пасажирів.

ПОКРАЩЕНА БЕЗПЕКА

XJ створено для забезпечення максимального рівня безпеки тоді, коли автомобіль рухається або просто стоїть на місці. До стандартної комплектації входять сигналізація та іммобілайзер. Ви можете використовувати ключ від автомобіля для заблокування дверей або замкнути їх на подвійний затвор. Теж саме можна зробити з допомогою кнопки на дверній ручці. Ви можете запрограмувати систему таким чином, що двері будуть замикатися автоматично після того, як автомобіль рушає місця та набирає певну швидкість.

XJ — це досконалий седан. Він поєднує в собі найсучасніші технології, динаміку спортивного автомобіля та ексклюзивну розкіш. Створіть свій ідеальний XJ, використовуючи наш конфігуратор.

*Ми випустили оновлення для InControl, але деякі описані функції доступні додатково та залежать від ринку та двигуна, яким оснащено автомобіль. Перевіряйте інформацію на вашому локальному сайті Jaguar або у місцевого дилера. Дізнайтеся про доступні функції та умови їх використання у вашій країні. Деякі функції потребують встановлення SIM-карти з конкретними умовами передачі даних, які потребують особливих підписок після початкового терміну використання послуги, вказаного вашим дилером. Ми не можемо гарантувати мобільний зв’язок усюди.