Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ЕКСТЕР'ЄР XJ

Завдяки поєднанню відточених динамічних ліній та елегантності XJ втілює непідробну естетику Jaguar, що полягає у красі, чистоті та простоті.

Поважний, елегантний та потужний XJ у формі краплі створений для оптимальної аеродинамічної ефективності, зменшення опору повітря до мінімуму, покращенню можливостей прискорення, економії палива та зменшенню рівня викидів CO2.

ЗАЯВІТЬ ПРО СЕБЕ

XJ у русі – це неймовірне видовище. Навіть коли він просто стоїть, при погляді на нього може прискоритися серцебиття, а його потужний характер відображено в низькій, широкій посадці та довгій, акуратній поясній лінії. Завдяки поєднанню відточених динамічних ліній та  елегантності XJ втілює естетичні цінності Jaguar – красу, чистоту й простоту.

ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН У РУСІ

XJ уособлює продуманий дизайн та інженерні рішення. Передня частина автомобіля більш рішуча та впевнена завдяки ефектному дизайну решітки радіатора з сітчастими елементами. По боках від неї встановлені ефективні повністю світлодіодні фари, що вирізняються спортивним стилем та унікальним підсвічуванням у формі подвійної літери «J».

ЛЕГКО ВПІЗНАВАНИЙ З БУДЬ-ЯКОГО РАКУРСУ

Вражаючі задні ліхтарі з характерним обрамленням із денних ходових вогнів у формі літери «J» та вихлопні труби еліптичної форми вказують на потужність і маневреність XJ.

ЛІНІЯ ДАХУ, ЩО ПЛИНЕ У ПОВІТРІ

Заднє скло м’яко огинає автомобіль, створюючи лінію даху, що ніби плине у повітрі, підкреслюючи довгий, низький та широкий профіль.

XJ R-SPORT

Динамічний стиль XJ R-Sport підкреслює глянцево-чорна решітка радіатора та задній бампер, а також передній спліттер, бокові пороги у стилі «R» і задній спойлер.

XJ — це досконалий седан. Він поєднує в собі найсучасніші технології, динаміку спортивного автомобіля та ексклюзивну розкіш. Створіть свій ідеальний XJ, використовуючи наш конфігуратор.