Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

АКСЕСУАРИ ДЛЯ XJ XJ

Пристосуйте XJ до свого способу життя. Обирайте з великого переліку практичних та стильних аксесуарів.

Автомобілі, представлені у відео на даному сайті, можуть не відповідати найновішим оновленням та удосконаленням. Будь ласка, зверніться до найближчого офіційного дилера за інформацією про найбільш нові специфікації авто.

Зробіть автомобіль по-справжньому своїм. Додайте йому свого власного стилю та доповніть його різноманітними практичними аксесуарами, які можна придбати у вашого місцевого дилера Jaguar.

КОМФОРТ

Створіть свій розкішний салон XJ за допомогою широкого асортименту високоякісних аксесуарів.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ КОМФОРТУ

У перелік аксесуарів входять: тримач для планшета iPad, який встановлюється на підголівник передніх сидінь. Додатково ми пропонуємо тримач для одягу, який легко та надійно встановлюється на підголівник переднього сидіння.

СТИЛЬ

Підкресліть індивідуальність свого XJ за допомогою цих аксесуарів.

СТИЛЬНІ АКСЕСУАРИ

У перелік аксесуарів входять: накладки порогів з підсвіткою, колісні гайки з логотипом та наконечники вихлопних труб з полірованою поверхнею, які підкреслять витончений стиль вашого XJ.

ПРАКТИЧНІСТЬ

Широкий асортимент корисних аксесуарів дозволить вам завжди отримувати максимум від вашого XJ.

ПРАКТИЧНІ АКСЕСУАРИ

У перелік аксесуарів входять: протибуксувальна система для руху по снігу і система допомоги для їзди в снігу «снігова панчоха», які забезпечують відмінне зчеплення при русі по поверхнях, вкритих снігом, брудом та льодом.

XJ — це досконалий седан. Він поєднує в собі найсучасніші технології, динаміку спортивного автомобіля та ексклюзивну розкіш. Створіть свій ідеальний XJ, використовуючи наш конфігуратор.