Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XF S

Jaguar XF у найбільш захоплюючому та динамічному виконанні. Jaguar XF з потенціалом V-подібного шестициліндрового двигуна.

bg-modelDisplay

Орієнтовна вартість від

1 845 482 гривень *

  • ВИКИДИ СO2, г/км
  • Усього 158 з автоматичною трансмісією
  • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
  • До 6,0 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

XF S поєднує у собі потужність двигуна V6, спортивну розкіш та приголомшливий стиль. Спортивна підвіска забезпечує максимальну точність керування, а адаптивні амортизатори у поєднанні з системою управління динамікою руху Configurable Dynamics гарантують незрівнянний хід. Ефектний дизайн кузова у стилі «S» доповнюють червоні гальмові супорти, 19" легкосплавні диски, подвійні патрубки випускної системи, стрімкий задній спойлер та прекрасне оздоблення салону. 

РОЗКІШ, НАТХНЕННА СПОРТОМ

XF S пропонує розкіш у поєднанні зі стилем спортивного авто. Ексклюзивний логотип «S» прикрашає спортивні сидіння, оббиті зернистою шкірою та оздоблені замшею Suedecloth, металеві накладки на пороги і багатофункціональне кермо.

АДАПТИВНІ АМОРТИЗАТОРИ

З метою створення максимального комфорту і точності керування технологія Adaptive Dynamics безперервно коригує налаштування амортизаторів, забезпечуючи оптимальну жорсткість підвіски. Електроніка аналізує положення керма до 500 разів на секунду, а переміщення кузова й команди водія — до 100 разів, постійно контролюючи і змінюючи налаштування підвіски залежно від умов руху та стилю водіння.

СПОРТИВНИЙ СТИЛЬ

Потенціал XF S знайшов своє відображення у сміливих елементах інтер’єру та екстер’єру. Зовнішній тюнінг-пакет «S», що додає атлетизму і без того динамічним обрисам XF, включає спортивний передній бампер, спойлер та глянцево-чорні накладки порогів. У салоні спортивні сидіння й рідкісне оздоблення Dark Hex створюють атмосферу, яка недвозначно натякає на динаміку та міць автомобіля.

АБСОЛЮТНА ПОТУЖНІСТЬ

Під капотом XF S —компресорний бензиновий мотор V6 3.0 потужністю 380 к.с. Аналогічний використовується на F-TYPE S. Агрегат вирізняють неймовірна віддача, оптимальна економічність і досконалі технічні характеристики. Завдяки крутному моменту 450 Н/м седан розганяється з місця до 100 км/год усього за 5,3 секунди, а максимальна швидкість сягає 250 км/год.

СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ВСІХ МОДЕЛЕЙ XF

ЗРОБІТЬ XF НЕПОВТОРНИМ

Скористайтесь широким вибором аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру, аби створити той довершений XF, що пасує вашому стилю життя.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

СТВОРІТЬ СВІЙ XF

Створіть XF, який ідеально пасує до вашого способу життя, стилю їзди та персонального стилю.

1Наявність цих функцій, у стандартній або додатковій комплектації, залежить від країни продажу. Докладніше дізнайтеся у свого місцевого дилера Jaguar.

2Стандартна опція тільки для автоматичної трансмісії.

NEDC (Новий європейський цикл їзди) — це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів пасажирського транспортного засобу у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура випробувань автомобілів) — це новий процес, що було поступово розпочато у 2017 році, завдяки якому вимірюється кількість палива, енергоспоживання, діапазон та викиди. Це зорієнтовано на адаптацію даних до більш реальної водійської манери. Цикл тестує автомобілі нетиповим обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та характеристик водіння. Дані були сформовані для NEDC та для нових випробувань водійського циклу WLTP. Різниця в цифрах залежить скоріше від способу тестування автомобілів, аніж від зниження продуктивності.