Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XF R-SPORT

Сміливий і рішучий. Абсолютно спортивний ззовні та зсередини.

bg-modelDisplay

Орієнтовна вартість від

1 140 273 гривень *

  • ВИКИДИ СO2, г/км
  • Усього 104 з механічною трансмісією
  • Усього 109 з автоматичною трансмісією
  • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
  • До 4.0 з механічною трансмісією
  • До 4.1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

XF R-Sport уособлює сміливий прояв спортивного темпераменту XF. Атлетичні обриси кузова вражають своєю неповторністю, а спортивна підвіска забезпечує точне керування і відчуття єдності з автомобілем.

ПОТУЖНІСТЬ, ЩО НАДИХАЄ

Спортивний характер XF знайшов своє відображення і в його інтер’єрі. Передню панель прикрашає унікальне оздоблення Dark Morse Aluminium, а ключові елементи інтер’єру позначені емблемою «R-Sport», що створює оригінальний і добре впізнаваний стиль.

СПОРТИВНИЙ ІНТЕР’ЄР

Спортивний стиль гармонійно поєднується з вишуканістю та розкішшю XF. Його неймовірну унікальність підкреслює спортивний передній бампер, а емблема «R-Sport» на кермі демонструє особливий дух інтер’єру.

СПОРТИВНИЙ ЕКСТЕР’ЄР

Ззовні R-Sport по-справжньому вражає. Неповторність забезпечують унікальні елементи екстер’єру, зокрема спортивний передній бампер, пороги «R-Sport» кольору кузова, задній спойлер та емблеми «R-Sport» на задніх вентиляційних решітках.  

СПОРТИВНА ПІДВІСКА1

Спортивна підвіска версії «R-Sport» отримала жорсткіші пружини й удосконалені амортизатори. Їх оптимальні налаштування забезпечують чудову керованість і маневреність у поєднанні зі славнозвісною плавністю ходу Jaguar.

СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ВСІХ МОДЕЛЕЙ XF

ЗРОБІТЬ XF НЕПОВТОРНИМ

Скористайтесь широким вибором аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру, аби створити той довершений XF, що пасує вашому стилю життя.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

СТВОРІТЬ СВІЙ XF

Створіть XF, який ідеально пасує до вашого способу життя, стилю їзди.

1Доступно лише для моделей з 2,0-літровими бензиновими двигунами Ingenium потужністю 200 к. с. та 250 к. с. із заднім приводом та моделей з дизельними двигунами Ingenium потужністю 180 к. с. та 240 к. с. із заднім приводом.

2Наявність цих функцій, у стандартній або додатковій комплектації, залежить від країни продажу. Докладніше дізнайтеся у свого місцевого дилера Jaguar.

3Стандартна опція тільки для автоматичної трансмісії.

NEDC (Новий європейський цикл їзди) — це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів пасажирського транспортного засобу у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура випробувань автомобілів) — це новий процес, що було поступово розпочато у 2017 році, завдяки якому вимірюється кількість палива, енергоспоживання, діапазон та викиди. Це зорієнтовано на адаптацію даних до більш реальної водійської манери. Цикл тестує автомобілі нетиповим обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та характеристик водіння. Дані були сформовані для NEDC та для нових випробувань водійського циклу WLTP. Різниця в цифрах залежить скоріше від способу тестування автомобілів, аніж від зниження продуктивності.