Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XF PURE

Сутність XF. Витончена продуктивність, сфокусована на водієві.

bg-modelDisplay
  • ВИКИДИ CO2 г/км У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ
  • Лише 104 з механічною трансмісією
  • Лише 109 з автоматичною трансмісією
  • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
  • До 4,0 з механічною трансмісією
  • До 4,1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Яскраво виражений аеродинамічний екстер’єр з відповідним сучасним інтер’єром. Модель XF Pure пропонує найвищий рівень комфорту, а нова мультимедійна система InControl від Jaguar із сенсорним екраном 10" призначена для того, щоб зробити керування ще більш приємним. Що б ви не обрали — динаміку чи економічність — широка гама двигунів і трансмісій задовольнить будь-які потреби.

АБСОЛЮТНА ДОСКОНАЛІСТЬ

Модель XF Pure пропонує усі переваги прогресивних технологій і сучасної майстерності виконання. Сидіння з регулюванням за вісьмома позиціями та виготовлені вручну глянцево-чорні декоративні панелі зі шпону нададуть вам відчуття комфорту і стилю. А досконала інформаційно-розважальна система й акустика Jaguar Sound System (125Вт) з 8 динаміками перетворять кожну поїздку на справжню розвагу.

ДІАПАЗОН МОЖЛИВОСТЕЙ

Лінійка двигунів XF включає низку агрегатів — від 4-циліндрового E-Performance об’ємом 2,0 л (163 к.с.) з рівнем викидів CO2 усього 104 г/км до 2,0-літрового 4-циліндрового (300 к.с.), що розганяє автомобіль до 100 км/год усього за 5,3 секунди. Що б ви не обрали — динаміку чи економічність, у лінійці XF знайдеться потрібна модель.

ВИБІР ТРАНСМІСІЇ

Для моделей XF доступна 6-ступенева механічна1 або 8-ступенева автоматична трансмісія з електронним керуванням. Механічна коробка забезпечує плавне і точне перемикання у поєднанні з винятковим рівнем комфорту. В свою чергу «автомат» пропонує блискавичну зміну передач заради миттєвого прискорення.

На ілюстраціїї зображена Автоматична трансмісія.

РОЗМІР ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВИТРАТ

Проектуючи Jaguar XF, ми прагнули зберегти низький рівень експлуатаційних витрат. Він приносить надзвичайну економію, адже витрата пального становить лише 4,0 л/100 км, а рівень викидів CO2 — усього 104 г/км.

СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ВСІХ МОДЕЛЕЙ XF

ЗРОБІТЬ XF НЕПОВТОРНИМ

Скористайтесь широким вибором аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру, створіть  той довершений XF, що пасує до вашого особистого стилю .

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

СТВОРІТЬ СВІЙ XF

Створіть XF, який ідеально пасує до вашого способу життя, стилю їзди та персонального стилю.

1Механічна коробка перемикання передач доступна для моделей з двигуном i4 2.0 E-Performance (163 к.с.) або турбомотором i4 2.0 (180 к.с.) сімейства Ingenium.

2Наявність цих функцій, у стандартній або додатковій комплектації, залежить від країни продажу.  Докладніше дізнайтеся у свого місцевого дилера Jaguar.

3Стандартна опція тільки для автоматичної трансмісії.

NEDC (Новий європейський цикл їзди) це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів пасажирського транспортного засобу у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура випробувань автомобілів) це новий процес, що було поступово розпочато у 2017 році, завдяки якому вимірюється кількість палива, енергоспоживання, діапазон та викиди. Це зорієнтовано на адаптацію даних до більш реальної водійської манери. Цикл тестуєавтомобілі нетиповим обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та характеристик водіння. Дані були сформовані для NEDC та для нових випробувань водійського циклу WLTP. Різниця в цифрах залежить скоріше від способу тестування автомобілів, аніж від зниження продуктивності.