Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XF PRESTIGE

Новий рівень розкоші завдяки сучасним матеріалам та бездоганній майстерності виконання.

bg-modelDisplay

Орієнтовна вартість від

1 077 863 гривень *

  • ВИКИДИ СO2, г/км
  • Усього 104 з механічною трансмісією
  • Усього 109 з автоматичною трансмісією
  • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
  • До 4,0 з механічною трансмісією
  • До 4,1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

XF Prestige випромінює стильну розкіш. Для вас доступні сидіння із зернистої шкіри та великий вибір оздоблення. Декоративна підсвітка інтер’єру довершує елегантний дизайн салону. Біксенонові фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями у формі J-подібного леза підкреслюють динамічний екстер'єр.

СУЧАСНА РОЗКІШ

Відчуй на собі розкіш XF Prestige. Передні сидіння з електричним регулюванням за десятьма позиціями гарантують комфорт і практичність, а блакитна фосфоресційна ілюмінація підкреслює майстерність виконання кожної деталі сучасного інтер’єру.

ШКІРЯНИЙ САЛОН

Для моделі XF Prestige доступні ексклюзивні сидіння із зернистої шкіри у кількох кольорах. Кермо, обтягнуте м’якою шкірою розкішні відчуття.

ПОТУЖНІ КСЕНОНОВІ ФАРИ

Біксенонові фари мають вищий рівень яскравості та ідеально освітлюють дорогу у режимі дальнього і ближнього світла, роблячи керування вночі значно простішим та безпечнішим. Яскрава зовнішня риса XF Prestige — фірмові світлодіодні ліхтарі денного світла «J-Blade». Омивачі фар передбачені вже у базовій комплектації.

ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ

Після вмикання фосфоресційного фонового підсвічування салон наче наповнюється життям: м’яке блакитне сяйво підкреслює ключові елементи дизайну та органи управління, створюючи дивовижний візуальний ефект.

СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ВСІХ МОДЕЛЕЙ XF

ЗРОБІТЬ XF НЕПОВТОРНИМ

Скористайтесь широким вибором аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру, аби створити той довершений XF, що пасує вашому особистому стилеві.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

СТВОРІТЬ СВІЙ XF

Створіть XF, який ідеально пасує до вашого способу життя, стилю їзди та персонального стилю.

1Наявність цих функцій, у стандартній або додатковій комплектації, залежить від країни продажу. Докладніше дізнайтеся у свого місцевого дилера Jaguar.

2Стандартна опція тільки для автоматичної трансмісії.

NEDC (Новий європейський цикл їзди) — це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів пасажирського транспортного засобу у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура випробувань автомобілів) — це новий процес, що було поступово розпочато у 2017 році, завдяки якому вимірюється кількість палива, енергоспоживання, діапазон та викиди. Це зорієнтовано на адаптацію даних до більш реальної водійської манери. Цикл тестує автомобілі нетиповим обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та характеристик водіння. Дані були сформовані для NEDC та для нових випробувань водійського циклу WLTP. Різниця в цифрах залежить скоріше від способу тестування автомобілів, аніж від зниження продуктивності.