Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR XF PORTFOLIO

Новий рівень розкоші завдяки сучасним матеріалам та бездоганній майстерності виконання.

bg-modelDisplay

Орієнтовна вартість від

1 183 689 гривень *

  • ВИКИДИ СO2, г/км
  • Усього 104 з механічною трансмісією
  • Усього 109 з автоматичною трансмісією
  • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
  • До 4,0 з механічною трансмісією
  • До 4,1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Комплектація Portfolio є наступним втіленням розкоші Jaguar XF. Стрімкий силует стає ще виразнішим завдяки 18-дюймовим легкосплавним дискам, що входять до серійного оснащення. У салоні матеріали якнайвищої якості та ретельна увага до найменших дрібниць створюють відчуття витонченого стилю і незвичайного комфорту.

ЕЛЕГАНТНИЙ ІНТЕР’ЄР

Завдяки численним опціям XF може стати уособленням вашого власного стилю. Насолоджуйтесь унікальністю салону та комфортом розкішних сидінь у першокласній шкірі Windsor.

ШКІРЯНИЙ САЛОН WINDSOR

Шкіра Windsor використовується для оббивки сидінь, подушки яких мають характерну хвилясту поверхню, та оздоблення передньої панелі. Цей м’який матеріал забезпечує неперевершений комфорт. Передбачено 5 варіантів кольорового оформлення сидінь.

СИДІННЯ З РЕГУЛЮВАННЯМ ЗА ДЕСЯТЬМА ПОЗИЦІЯМИ

Для виняткової розкоші і комфорту в XF Portfolio передбачені шкіряні сидіння з електричним регулюванням за десятьма позиціями. Функція пам’яті налаштувань1 дозволяє повернути сидіння водія, зовнішні дзеркала та кермо у заздалегідь збережені положення.

РОЗКІШНИЙ ВИБІР

Асортимент матеріалів оздоблення включає дерево елітних порід, сучасні декоративні елементи з алюмінію чи карбону, а також замшу Suedecloth та шкіру Windsor.

СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ВСІХ МОДЕЛЕЙ XF

ЗРОБІТЬ XF НЕПОВТОРНИМ

Скористайтесь широким вибором аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру, аби створити той довершений XF, що пасує вашому стилю життя.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

СТВОРІТЬ СВІЙ XF

Створіть XF, який ідеально пасує до вашого способу життя, стилю їзди та персонального стилю.

1Наявність цих функцій, у стандартній або додатковій комплектації, залежить від країни продажу. Докладніше дізнайтеся у свого місцевого дилера Jaguar.

2Стандартна опція тільки для автоматичної трансмісії.

NEDC (Новий європейський цикл їзди) — це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів пасажирського транспортного засобу у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура випробувань автомобілів) — це новий процес, що було поступово розпочато у 2017 році, завдяки якому вимірюється кількість палива, енергоспоживання, діапазон та викиди. Це зорієнтовано на адаптацію даних до більш реальної водійської манери. Цикл тестує автомобілі нетиповим обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та характеристик водіння. Дані були сформовані для NEDC та для нових випробувань водійського циклу WLTP. Різниця в цифрах залежить скоріше від способу тестування автомобілів, аніж від зниження продуктивності.