Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА XF

XF пропонує універсальний простір, практичні характеристики та безпеку, відзначену 5 зірками у рейтингу Euro NCAP1.

На ілюстрації: XF S Sportbrake з опціями (залежать від ринку).

ПРАКТИЧНІ ДЕТАЛІ

Універсальний інтер'єр дозволяє максимально підлаштувати XF до вашого способу життя. Його практичність та сучасні технології допомоги водію роблять кожну подорож простішою і більш розслабленою.

ОСОБЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ACTIVITY KEY

Activity Key, опція, що доступна лише для XF Sportbrake, помітно спрощує вам життя. Міцний та водонепроникний браслет допоможе вам насолоджуватися різними видами активної діяльності — від стрибків з парашутом до плавання, не припиняючи забезпечення вашого постійного доступу до машини в будь-який час. Традиційний брелок лишається в авто і, з міркувань безпеки, деактивується.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.
XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

ОПЦІЯ ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ І БЕЗКОНТАКТНИМ ВІДКРИТТЯМ

Двері багажного відділення з електроприводом і безконтактним відкриттям (Powered Gesture Tailgate2) надають вам доступ до багажника, навіть коли руки зайняті. Просто поставте ногу під один із задніх кутів автомобіля, і двері відчиняться або зачиняться автоматично.

ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР

Універсальний інтер'єр XF Sportbrake розроблений відповідно до вимог вашого способу життя. Його багажник зі встановленими задніми сидіннями забезпечує 565 літрів простору. Склавши задні сидіння, ви створите простір довжиною в 2 метри та шириною майже 1 метр, що утворить 1675 літрів вантажного простору та значного простору для розміщення на підлозі.

XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

ВИСУВНА СИСТЕМА БУКСИРУВАННЯ

Опціональний електричний висувний буксир, розташований позаду бампера, надає довершеності привабливому вигляду. Затверджене навантаження причепа до 2 000 кг.

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Щоб зробити кожну подорож безпечнішою, XF надає ряд систем допомоги для водія. Використовуючи наші найновітніші технології InControl, цей набір функцій допомагає уникнути можливих зіткнень та давати раду у різних водійських ситуаціях.

СИСТЕМА КАМЕР КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Допомагаючи з різноманітними маневрами: від паркування біля бордюру до руху в обмеженому просторі чи на перехресті, Система камер 360° кругового огляду забезпечує вам повноекранний огляд паркувальної чи транспортної відстані через сенсорний дисплей. Її можливості доповнюються двома новинками: Системою огляду переднього простору та Системою виявлення дорожніх засобів попереду. Система огляду переднього простору, що є компонентом Системи виявлення дорожніх засобів попереду, допомагає уникнути зіткнень, коли подальші манери припадають на місця з обмеженим оглядом.

СТЕРЕОСКОПІЧНА КАМЕРА ТА АВТОНОМНЕ ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

XF завжди готовий до ситуації, коли потрібне екстрене гальмування. Використовуючи камеру переднього огляду, автомобіль, у разі виявлення небезпеки зіткнення, подає звукове попередження та дає вам можливість вжити необхідних заходів. Передбачено також візуальний сигнал на проекційному дисплеї (Head-Up Display (HUD)) (за наявності відповідної технології) й на панелі приладів. Якщо загроза зіткнення не минає і водій не реагує, система застосовує гальма, щоб уникнути можливих наслідків.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ПАКЕТ ОПЦІЙ PARK ASSIST4

Ці системи роблять паркування в обмеженому просторі легшим, ніж будь-коли. Датчики вимірюють простір і, якщо він підходить для автомобіля, допомагають XF самостійно здійснити точні маневри як для паралельного, так і для перпендикулярного паркування, у той час як водієві залишається лише контролювати педалі гальм і акселератора. У разі паралельного паркування спеціальна функція допомагає XF залишити місце стоянки. Застосовуючи датчики контролю мертвих зон, відповідна система здатна виявляти автомобілі під час руху заднім ходом, які знаходяться поза зоною видимості водія, вмикаючи звуковий сигнал і попередження на сенсорному екрані.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ З РОЗУМНИМ/ АДАПТОВАНИМ ОБМЕЖУВАЧЕМ ШВИДКОСТІ

Технологія розпізнавання дорожніх знаків використовує фронтальну камеру високої точності для визначення швидкісних обмежень та заборони обгону, відтворюючи їх водію на екрані. Ця система враховує тимчасові обмеження та дорожні умови. У разі активації, розумний обмежувач швидкості використовуватиме інформацію системи розпізнавання дорожніх знаків і картографічні дані, отримані з навігаційної системи, допомагаючи XF підтримувати швидкість у дозволених межах.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ПІДТРИМКА СМУГИ РУХУ ТА КОНТРОЛЬ СТАНУ ВОДІЯ

XF у стандартній комплектації обладнано системою попередження про виїзд зі смуги руху Lane Keep Assist (LKA) та системою контролю стану водія Driver Condition Monitor (DCM)., яка подає сигнал, якщо автомобіль випадково змінює курс відносно дорожньої розмітки. Система підтримки смуги руху виявляє ненавмисний виїзд за межі дорожньої розмітки та прикладає зусилля до кермової системи, повертаючи автомобіль на попередній курс. Також заради вашої безпеки працює функція контролю стану водія, яка постійно аналізує рухи керма та виявляє зниження його уваги через втому. Якщо система виявить, що водій засинає за кермом, вона запропонує йому зробити перерву й перепочити, відображуючи попередження на панелі приладів. Завдяки цим інноваційним технологіям ви завжди відчуваєте себе безпечніше.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН ТА ВИЯВЛЕННЯ НАБЛИЖЕННЯ ТРАНСПОРТУ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ

Якщо ваша машина зафіксує інший вид транспорту чи сліпу зону, система the Blind Spot Monitor3 повідомить вас за допомогою попереджувального світла у відповідному зовнішньому дзеркал заднього виду. Система контролю сліпих зон3 допомагає запобігти зіткненню з іншим транспортним засобом у сліпій зоні під час зміни смуги руху і забезпечує подачу точно розрахованого крутного моменту, скеровуючи вас від авто, що наближається. Система3 виводить на екран попередження про автомобілі, що наближаються, коли ви здаєте назад, наприклад, виїжджаючи зі стоянки з обмеженим оглядом.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

Завдяки сучасному дизайну, який здобув багато престижних нагород, а також видатним динамічним характеристикам та найсучаснішій мультимедійній системі, Jaguar XF у своєму сегменті — поза конкуренцією.

Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

 

1Тільки для XF Saloon.

2Опціональна характеристика (за наявності функції безконтактного відкриття Keyless Entry).

3Опціональна характеристика (за наявності зовнішніх дзеркал з функцією автозатемнення).

4Опціональна характеристика (за наявності системи допомоги при паркуванні 360° Parking Aid).

5За наявності системи Navigation Pro.