Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ XF

Розумні технології Jaguar роблять кожну поїздку на XF більш безпечною та приємнішою, залишаючи вас на зв’язку з усім світом.

INCONTROL

Завдяки InControl1 ви можете насолоджуватися новітньою медіа  системою і залишатися на зв’язку зі своїм автомобілем та усім світом. Ви можете інтегрувати InControl з вашими персональними пристроями, щоб збагатити задоволення від їзди та від володіння автомобілем.

ІННОВАЦІЇ JAGUAR

Від універсальної мультимедійної технології до системи чіткої подачі звуку і розумних систем допомоги водію — кожна XF є місцем інноваційних та органічно поєднаних технологій InControl Jaguar.

TOUCH PRO

XF пропонує найсучаснішу систему Touch Pro’ у стандартній комплектації, доповнену 10-дюймовим сенсорним екраном з високою швидкістю реагування. Touch Pro оснащено функцією голосового управління, новою навігаційною системою з 2D- або 3D-мапами та функцією прогностичної навігації.

ФУНКЦІЯ DUAL VIEW

Опціональна функція подвійного зображення2 дозволяє водієві та пасажирові спереду насолоджуватися переглядом різних медіа-контентів на одному 10-дюймовому сенсорному екрані. Наприклад, пасажир спереду може дивитися фільм (слухаючи звук за допомогою бездротових навушників), у той час як у сусідньому вікні дисплея водій переглядатиме дані системи навігації.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ЛОБОВОМУ СКЛІ З ЛАЗЕРНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Зосередьтесь на дорозі з проекційним дисплеєм на лобовому склі, використовуючи лазерні технології. Ця найсучасніша система виводить основну інформацію на лобове скло. Не втрачаючи чіткості при прямому потраплянні сонячного світла, яскраве лазерне зображення відображає швидкість руху, навігаційні дані, повідомлення круїз-контролю та дані системи розпізнавання дорожніх знаків. Голографічні технології забезпечують чудову насиченість кольорів, яскравість та контрастність.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ВІРТУАЛЬНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Система віртуальної панелі приладів3 з високою роздільною здатністю виводить на 12,3" TFT-екран відповідні водійські дані, включаючи повноекранну 3D-навігацію, саме там, де вам це потрібно. Його висока роздільна здатність забезпечує максимальну чіткість, а процесор забезпечує плавне переміщення та різкість графіки.

АУДІОСИСТЕМА

Стандартна аудіо система Jaguar (180 Вт) створює акустичну зону за допомогою 8 динаміків. Для розширеного звучання оберіть опціональну аудіо систему Meridian™ Sound System4 на 380 Вт із 10 динаміками та двоканальним сабвуфером або систему об’ємного звучання Meridian Surround Sound System на 825 Вт із 16 динаміками та двоканальним сабвуфером. Де б ви чи ваші пасажири не сиділи в XF, кожен зможе насолодитися багатим та всеохоплюючим звучанням.

Завдяки сучасному дизайну, який здобув багато престижних нагород, а також видатним динамічним характеристикам та найсучаснішій мультимедійній  системі, Jaguar XF у своєму сегменті — поза конкуренцією.

Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

1Якість інтернету та Wi-Fi-з'єднання залежать від встановленої SIM-карти з відповідним контрактом на передачу даних. Програма Connect Pro Pack містить послуги підписки, які можна продовжити після закінчення демонстраційного терміну, згідно з рекомендаціями вашого дилера. Функції, опції та доступність додатку InControl залежать від країни продажу — перегляньте інформацію місцевого дилера Jaguar щодо доступності та всіх інших умов. Надані на цій веб-сторінці зображення та інформація, що стосуються технології InControl, включно зі скріншотами та рядами скріншотів, можуть бути суб’єктом оновлень програмного забезпечення, модифікацій після виходу нових версій, а також інших системних/візуальних змін залежно від обраних параметрів. Якість мобільного зв’язку не може бути гарантована у всіх локаціях. Додатки InControl Apps та Remote App потрібно буде завантажити з Apple/Play Store. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями лише тоді, коли це безпечно для них самих. Водії повинні переконатися, що повністю контролюють транспортний засіб.

2За наявності системи Navigation Pro, CD/DVD Player та аудіо систем MeridianTM  Sound System/MeridianTM  Surround Sound System.

3Secure Tracker — це послуга підписки, яку можна продовжити після демонстраційного терміну, згідно з рекомендаціями вашого дилера Jaguar.

4 За наявності системи Navigation Pro.

5За наявності Сонцезахисного лобового скла.


Надані на цій веб-сторінці зображення та інформація, що стосуються технології InControl, включно зі скріншотами можуть бути суб’єктом оновлень програмного забезпечення, модифікацій після виходу нових версій, а також інших системних/візуальних змін залежно від обраних параметрів. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для отримання чинної для вашого ринку інформації. Усі  вбудовані технології повинні використовуватися водіями лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні переконатися, що повністю контролюють транспортний засіб.