Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ЕКСТЕР’ЄР XF

Преміум-якість матеріалів і майстерність оздоблення деталей у поєднанні із сучасним британським дизайном зробили салон XF витонченим та розкішним.

ДИНАМІЧНИЙ ДИЗАЙН

Свідчення того, що дизайн екстер’єру по-спортивному стриманий. Мальовничі вигнуті лінії надають моделі стверджувального характеру. Вертикальна решітка радіатора й глибокі вигини капота підкреслюють внутрішню рішучість ягуара.

ЛІНІЯ КРАСИ

Ідеальні пропорції профілю XF Saloon підкреслені елегантною дугою, яка проходить по всій довжині автомобіля, досягаючи кульмінації у світлодіодних задніх габаритах, таких, як у F-TYPE.

ПРАКТИЧНІСТЬ ЗА ПОТРЕБОЮ/ЦІЛЬОВА ПРАКТИЧНІСТЬ

XF Sportbrake є ще більш просторим та практичним доповненням моделі XF Saloon. Його конструкція має стильний профіль купе з потужним динамізмом. Аеродинамічні відточені сторони, бездоганно інтегрований спойлер і світлодіодні задні габаритні ліхтарі сприяють цілеспрямованому і практичному вигляду  Sportbrake.

XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

ВДОСКОНАЛЕНА АЕРОДИНАМІКА

Дивовижний дизайн моделі XF природно аеродинамічний. Його вдосконалена форма покращує керованість, динаміку й продуктивність. Після повного випробувального циклу XF навіть глибоко посаджені фари й бічні вентиляційні отвори було вбудовано таким чином, щоб звести до мінімуму опір і збільшити притискну силу.

XF 300 SPORT

Металічні колісні диски кольору Dark Satin Grey, доступні у діаметрі 19” та 20” дюймів, ексклюзивно створені для XF 300 SPORT. Відповідні деталі екстер’єру Dark Satin Grey додані до вражаючого профілю автомобіля.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО XF 300 SPORT

СВІТЛОДІОДНІ ДЕННІ ХОДОВІ ВОГНІ У ФОРМІ J-ПОДІБНОГО ЛЕЗА

Адаптивні світлодіодні фари з денними ходовими вогнями2 у формі J-подібного леза додають новому XF неперевершеної стильності на дорозі.

ХРОМОВАНІ БІЧНІ ПОВІТРОЗАБІРНИКИ

Бічні повітрозабірники в хромованому обрамленні з витисненим логотипом Jaguar створюють відчуття динамічності дизайну і прихованої сили XF.  

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Виготовлений з єдиного скла, опціональний 1.6м2 панорамний дах XF Sportbrake є найбільшим в своєму класі та забезпечує бездоганний вид на небо.

XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

СТВОРИТИ СВІЙ XF

ЗАПОЗИЧЕНІ У F-TYPE ЗАДНІ ЛІХТАРІ

Одним із вишуканих завершальних штрихів дизайну екстер’єру XF є унікальна графіка у стилі Pinstripe на задніх світлодіодних ліхтарях, на які надихнула модель F-TYPE.

ЯСКРАВЕ СВІТЛО

Задні світлодіодні ліхтарі XF Sportbrake, на які надихнула модель F-TYPE — яскравий дизайнерський акцент. Це робить їх миттєво впізнаваними як вдень, так і вночі.
XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

Сучасний дизайн, який здобув багато нагород, видатні динамічні характеристики і найсучасніша мультимедійна залишають Jaguar XF поза конкуренцією. Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

1Опціональна функція.

2 Доступність цих опцій як у додатковій, так і у стандартній комплектації, залежить від країни продажу. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.