Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ XF

Динамічні характеристики автомобілів Jaguar легендарні. XF навіть перевищує цей еталон.

КОМФОРТ І ДИНАМІЧНІСТЬ

Завдяки підвищеному рівню комфорту й винятковому спортивному стилю XF розкриває всю повноту процесу керування. Доступний з бензиновими і дизельними двигунами та опціональним повним приводом із системою Intelligent Driveline Dynamics, XF відкриває ще більше можливостей за складних дорожніх умов.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

УПРАВЛІННЯ ТА КЕРОВАНІСТЬ

У новому XF комфорт під час подорожі зберігає висока швидкість реакції й динамічна продуктивність. Це стало можливим завдяки легкій алюмінієвій архітектурі, яка має надзвичайно високий показник жорсткості та міцності. Полегшена архітектура є ідеальною платформою для передньої незалежної двоважільної підвіски та задньої підвіски Integral Link, котрі надають XF особливого спортивного характеру.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ЗАПОЗИЧЕНА ПІДВІСКА

Міцні та легкі алюмінієві компоненти є основою складної системи передньої та задньої підвіски XF. Передня незалежна двоважільна підвіска, аналог до F-TYPE варіанту, гарантує першокласне управління. Система Integral Link у задній частині, завдяки своїй жорсткості, забезпечує кращу керованість і поліпшує ходові якості.

ЗАДНЯ ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА

Навіть при повному завантаженні, задня пневматична підвіска забезпечує комфорт і чітку керованість XF Sportbrake 3. Ця система автоматично надуває повітряні пружини, щоб протистояти вазі навантажень, що допомагає забезпечити рівень шасі та висоту їзди.

XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

ЛІНІЙКА INGENIUM

ЛІНІЙКА INGENIUM

Ingenium — це нова лінійка двигунів Jaguar Land Rover, розроблена для природної продуктивності, вдосконалення та ефективності. Передові технології та алюмінієва конструкція забезпечують вражаюче низьку витрату пального та вкрай малі викиди CO2.БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН INGENIUM

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН INGENIUM

2,0-літрові,4-циліндрові бензинові двигуни XF Ingenium з турбонагнітачем продукують виняткову потужність та крутний момент. Легка вага та радіопідшипники малого тертя призначені для плавного та високоефективного управління.  ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН INGENIUM

ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН INGENIUM

Технологія Ingenium містить три дизельні двигуни  XF. Ці цілковито алюмінієві двигуни з низьким рівнем тертя мають жорсткі блоки циліндрів та по два вали системи зрівноважування, які гарантують надзвичайно низькі рівні вібрації та високі експлуатаційні показники. Всі двигуни оснащено системою запуску двигуна Stop/Start1 та розумною системою рекуперативного заряджання, яка застосовується для забезпечення акумулятора кінетичною енергією, що продукується при гальмуванні. Це сприяє економії пального, особливо під час руху містом.3,0-ЛІТРОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН V6 ПОТУЖНІСТЮ 300 К. С. З ДВОСТУПЕНЕВИМ ТУРБОНАГНІТАЧЕМ

3,0-літровий дизельний двигун V6 з двоступеневим турбонагнітачем забезпечує надзвичайну потужність, високі показники рутного моменту та відмінну керованість. У двигуні застосовано інноваційну систему спарено-паралельного послідовного турбонагнітача — унікальну концептуальну розробку Jaguar Land Rover — для плавного, майже миттєвого постачання потужності на всіх обертах двигуна. Також система передбачає двоступеневе водне охолодження для збереження енергії.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ

АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ

Восьмиступінчаста автоматична трансмісія XF є надзвичайно чутливою, плавною та ефективною. Оснащена сучасним поворотним перемикачем кольору Satin Black, трансмісія забезпечує ще швидше перемикання і спортивний кікдаун в режимі Dynamic, а також швидший перехід на вищу передачу в режимі Eco. Можливе також ручне керування трансмісією за допомогою підкермових перемикачів передач.

МЕХАНІЧНА ТРАНСМІСІЯ

Полегшена і вдосконалена шестиступінчаста трансмісія4 сприяє надзвичайній оперативності. Її корпус з легкого алюмінієвого сплаву, порожнисті приводні вали та сховані у заглибленнях шестерні заощаджують кожен грам корисної ваги, дозволяючи механічній трансмісії бути найлегшою у своєму класі. Розроблена спеціально для задоволення високих вимог до продуктивності спортивних автомобілів — вона забезпечує керованість, меневреність та високий рівень комфорту.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИНАМІКА КЕРУВАННЯ

ПОВНИЙ ПРИВОД

XF пропонує унікальну систему повного привода від Jaguar із системою Intelligent Driveline Dynamics (IDD)1 та системою адаптивного реагування на дорожню поверхню (AdSR)5 для бензинових і дизельних моделей. Досконалі алгоритми унікальної програми IDD, ексклюзивно розробленої Jaguar, дозволяють автомобілю ідеально пристосовуватися до дорожніх умов. Система,що прогнозує та оперативно реагує на поточні умови, запобігає втраті зчеплення, замість витрат ресурсів на його відновлення. На додачу до можливостей моделі XF, система AdSR працює на всіх обертах двигуна й автоматично розпізнає відмінності між дорожніми поверхнями для забезпечення максимального зчеплення.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ

Унікальна у своєму класі, Система контролю руху на всіх поверхнях Jaguar All Surface Progress Control (ASPC)6 дає додаткову впевненість на слизькій поверхні — під час їзди на засніженій дорозі, зледенілому схилі або навіть при буксуванні на вологій траві. ASPC — це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає XF подолати низьке зчеплення, незалежно від погоди, дозволяючи вам  сконцентруватися на процесі управління .
*Тільки автоматична трансмісія.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ

Запозичена у спортивного автомобіля F-TYPE опціональна система Configurable Dynamics7 дає змогу встановлювати параметри роботи дроселя, точок перемикання швидкостей та кермового керування з урахуванням ваших власних уподобань. Система активується, коли в JaguarDrive Control обрано режим Dynamic, який пробуджує спортивний норов XF, посилюючи чутливість дросельної заслінки і кермової системи та забезпечуючи більш швидке перемикання передач на високих обертах. Після встановлення опціональної системи Adaptive Dynamics ви зможете ще більше персоналізувати налаштування вашого авто за допомогою налагодження амортизаторів.

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS

Прискорюючись на автомагістралі, маневруючи звивистими вулицями міста або розїджаючи під час мандрівок заміськими дорогами, система адаптивного налаштування підвіски Adaptive Dynamics7 інстинктивно змінює налаштування XF залежно від дорожніх умов і манери вашої їзди. Система постійно регулює процес амортизації для забезпечення оптимального балансу комфорту та рівноваги у будь-якій ситуації.

ЕЛЕКТРОПІДСИЛЮВАЧ КЕРМА

Електропідсилювач керма (EPAS) гарантує миттєву реакцію  та неперевершену керованість. Постійно контролюючи швидкість руху автомобіля і положення керма, електроніка під час поворотів і маневрів калібрує переміщення.  Заради максимальної зручності й безпеки електропідсилювач керма тісно взаємодіє з іншими системами допомоги водієві, такими як система дотримання смуги руху8 та система допомоги при паркуванні8.

УПРАВЛІННЯ ПРИВОДОМ JAGUARDRIVE

Система JaguarDrive Control дозволяє обрати режим Стандарт, Еко, Динамічний або режим Дощ-Лід-Сніг, кожен з яких відповідно впливає на керування автомобілем, змінюючи чутливість педалі газу і перемикання передач. Максимальна економія пального доступна в режимі Еко, тоді як у Динамічному режимі підвищено чутливість педалі газу, що дозволяє довше утримувати передачі та надає більшої ваги кермовому управлінню. При виборі режиму Дощ-Лід-Сніг система автоматично зменшує прискорення й застосовує плавну тягу на слизькій дорозі.

Завдяки сучасному дизайну, який здобув багато престижних нагород, а також видатним динамічним характеристикам та найсучаснішій мультимедійній  системі, Jaguar XF у своєму сегменті — поза конкуренцією.

Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

 

1Залежить від країни продажу.

2Представлені показники продуктивності та ефективності двигуна, характерні лише для XF Saloon.

3Стандартна комплектація XF Sportbrake. Не доступна для XF Saloon.

4Доступна для 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна потужністю 163 к. с.  та для 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна Ingenium з турбонагнітачем потужністю 180 к.с . У XF Sportbrake Механічна трансмісія не доступна для моделей з 2,0-літровим 4-циліндровим дизельним двигуном Ingenium з турбонагнітачем потужністю 180 к.с.

5AdSR є опціональною для повноприводних моделей, обладнаних системою адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics

6Лише для автоматичної трансмісії.

7Опція для всіх двигунів, окрім 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна потужністю 163 к. с. Стандарт на XF S.

8Oпціональна характеристика.