Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

AКСЕСУАРИ

Персоналізуйте XF відповідно до власного стилю життя. Обирайте з широкого спектра практичних і стильних аксесуарів.

Аксесуари Jaguar підкреслять індивідуальність вашого XF, зроблять його вигляд ще унікальнішим. Оригінальний стиль, практичність чи насолода від активного відпочинку — обирати тільки вам. Ми об’єднали найпопулярніші аксесуари у чотири пакети: карбон, стиль, дозвілля та бізнес. Ви можете обрати один із них або створити власну комбінацію з окремих аксесуарів.

ПАКЕТ КАРБОН

Підкресліть спортивний характер свого Jaguar XF.

ПАКЕТ КАРБОН:

За допомогою карбонових накладок на дзеркала та вентиляційні решітки бокових повітрозабірників ви можете акцентувати увагу на спортивному характері і потужності вашого XF. Преміальні підлогові килимки допоможуть зробити салон автомобіля ще більш стильним та комфортним. 

СТВОРИТИ СВІЙ XF

ПАКЕТ ДЛЯ СТИЛЮ

Елегантний штрих до ефектної зовнішності Jaguar XF.

ПАКЕТ ДЛЯ СТИЛЮ:

Насолоджуйтесь загальною увагою, яку забезпечать вам глянцево-чорні накладки на дзеркала і бокові повітрозабірники.

СТВОРИТИ СВІЙ XF

ПАКЕТ ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ

Якщо ви ведете активний спосіб життя чи маєте оригінальне хобі, ці аксесуари подарують вам максимальну насолоду від відпочинку і захистять ваш XF ззовні та зсередини.

ПАКЕТ ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ:

Розширте можливості вашого Jaguar XF. Фірмові поперечини дозволяють перевозити все — від спортивного знаряддя до звичайних речей. Передні й задні бризковики убережуть лакофарбове покриття кузова від пошкоджень брудом і камінцями. Гумовий килимок багажного відсіку та комплект гумових підлогових килимків, що легко миються, захистять від зношення. 

СТВОРИТИ СВІЙ XF

ПАКЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Додатковий захист речей та постійний порядок.

ПАКЕТ ДЛЯ БІЗНЕСУ:

Вішалка для пальта з кріпленням на підголівник захистить одяг від утворення складок. Відділення для речей, що кріпляться на спинку сидіння, дозволяють зберігати речі великого розміру, зокрема карти.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З АКСЕСУАРАМИ XF

Ви можете обирати й додавати опції та аксесуари в процесі побудови свого XF на нашому сайті.