Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ТЕХНОЛОГІЇ В САЛОНІ XE

В орієнтованому на водія оновленому салоні XE поєднуються розкіш і функціональність.

TOUCH PRO DUO

Верхній 10-дюймовий і нижній 5,5-дюймовий сенсорні екрани системи Touch Pro Duo дозволяють вам виконувати два завдання одночасно. Звіряйтеся із вказівками навігаційної системи, одночасно переглядаючи інформаційно-розважальний контент на додатковому нижньому екрані1.

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА INCONTROL

ПАКЕТ ОПЦІЙ ONLINE

Ви завжди на зв'язку завдяки пакету опцій Online2, до якого входить точка доступу 4G Wi-Fi, що підтримує до восьми пристроїв. Функція Smart Settings, що входить до пакета, запам'ятовує й персоналізує ваш стиль керування автомобілем.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ПІД'ЄДНАНА НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PRO

Переглядайте актуальну інформацію про ситуацію на дорогах і повідомляйте друзям час вашого прибуття. Навігаційна система Pro2 містить функцію планування маршруту «від дверей до дверей» за допомогою смартфону, режим виду із супутника й надає інформацію про наявність вільних місць для паркування.

ПАКЕТ ОПЦІЙ SMARTPHONE

Зображення з дисплея вашого смартфону передається на екран інформаційно-розважальної системи InControl, завдяки чому ви можете безпечно користуватися смартфоном навіть за кермом. Серед доступних додатків Android Auto™ і Apple CarPlay®.

Apple CarPlay є торговою маркою компанії Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах. Android є торговою маркою Google LLC.

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА INCONTROL

Система InControl відкриває доступ до низки інтерактивних додатків, які підвищують рівень комфорту для водія та всіх пасажирів. Насолоджуйтеся тисячами треків, передач «за запитом» та подкастів.

ДОДАТОК REMOTE

Керуйте своїм XE дистанційно, де б ви не були. Додаток Remote дозволяє дистанційно перевіряти рівень пального, визначати місце розташування автомобіля, керувати замками, фарами й клімат-контролем.

ВІДСТЕЖЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ АВТОМОБІЛЯ

У разі викрадення опціональний пристрій відстеження місцезнаходження автомобіля Secure Tracker3 негайно повідомить вам координати вашого XE і сповістить правоохоронні органи, допомагаючи оперативно повернути ваш автомобіль.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОГО ЗАРЯДЖАННЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ

В XE ви завжди залишатиметеся на зв'язку. Опціональна система бездротового заряджання – зручне вирішення для підзаряджання ваших мобільних приладів.

СТВОРІТЬ СВІЙ УНІКАЛЬНИЙ XE

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ CLEARSIGHT

Сучасні технології забезпечують безперешкодний огляд простору позаду вашого Jaguar XE*. Відеокамеру вмонтовано в антену, вона подає відео на дзеркало заднього огляду, забезпечуючи стабільну видимість дороги за автомобілем, незалежно від того, що знаходиться в задній частині салону.*Опціональне обладнання. Клієнти, які носять варіфокальні або біфокальні лінзи, можуть мати складнощі з налаштуванням дзеркала в цифровому режимі. Користуватися приладом як звичайним дзеркалом ви можете в будь-який час.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ

Виводить ключову інформацію на лобове скло, що дозволяє вам не відволікатися від дороги під час їзди. Завдяки проекційному дисплею ви бачите на лобовому склі швидкість руху, чинну передачу й навігаційні дані в повнокольоровому режимі.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ВІРТУАЛЬНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Ви можете виводити на 12,3-дюймову віртуальну приладову панель високої роздільності2 тривимірну карту або інформаційну панель, яка показуватиме водієві всю необхідну інформацію, навігаційні підказки й відомості про мультимедійний контент.

АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN™

Насолоджуйтесь неперевершеним звучанням музики за допомогою однієї з двох аудіосистем виробництва Meridian, експерта у своїй галузі. Аудіосистема Meridian забезпечить виняткове звучання, кришталеву виразність високих тонів і об'ємні глибокі баси. Якщо ви бажаєте мати якість звуку, яка не поступається живому виконанню, рекомендуємо вибрати аудіосистему просторового звучання Meridian Surround Sound з технологією TrifieldTM.

1Опціонально на S і SE .
2Опціонально на S.
3Пристрій відстеження місцезнаходження автомобіля Secure Tracker потребуватиме продовження підписки після безкоштовного демонстраційного періоду, згідно з умовами вашого роздрібного продавця Jaguar.