Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Play Video

ЕКСТЕР’ЄР XE

Достатньо лише погляду на ХЕ – і ви розумієте: це Jaguar.

ДИНАМІЧНИЙ ДИЗАЙН

Форму ХЕ було ретельно переглянуто й оптимізовано для покращення аеродинаміки та стійкості. Автомобіль немовби пронизує повітря – ось чому він має зменшені  показники споживання палива та  рівень викидів. Кожен елемент максимально використовує аеродинамічний потенціал, у той же час зберігаючи вражаючі пропорції ХЕ.

ПОКРАЩЕНА АЕРОДИНАМІКА

Завдяки дизайну кузова ХЕ його аеродинамічні показники неймовірні: коефіцієнт опору повітря складає лише 0.26. Навіть захист днища та дифузор у стилі спорткарів додають ХЕ ефективності, економічності й досконалості.

ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА

ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА

Рельєфний капот плавною лінією вигинається від фар, ефектно обрамлених у формі літери J*, і спрямовує потік повітря над кузовом і навколо нього для зменшення опору. ХЕ — наче звір, що припав до землі, готуючись до стрибка. 
* Додаткове обладнання (у стандартній комплектації Portfolio, Landmark Edition, 300 SPORT та S)

БОКОВИЙ ПРОФІЛЬ

БОКОВИЙ ПРОФІЛЬ

Висхідна поясна лінія ХЕ покращує аеродинаміку — ретельно відточена для бездоганного спрямування потоку повітря до задньої частини, вона надає динаміки, навіть коли автомобіль не рухається. Хромовані бокові повітрозбірники з тисненим логотипом Jaguar нагадують дизайн F-TYPE, і навіть рами бокових вікон мають ефектний вигин, притаманний автомобілям Jaguar.

ЗАДНЯ ЧАСТИНА

ЗАДНЯ ЧАСТИНА

Вже після першого погляду на задню частину можна зрозуміти — це Jaguar. У ХЕ вона навмисно скорочена та має невеликий звис, що підкреслює ходові якості автомобіля та покращує обтічність.

ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ І БЕЗКОНТАКТНИМ ВІДЧИНЕННЯМ*

Двері багажного відділення з електроприводом і безконтактним відчиненням (Powered Gesture Tailgate*) надають доступ до багажника, навіть коли руки у вас зайняті. Просто поставте ногу під один із кутів заднього бампера, і двері відчиняться або зачиняться автоматично.

 

*Опціональна функція (потребує наявності системи доступу без ключа (Keyless Entry) та системи допомоги при паркуванні заднім ходом (Rear Park Aid)).

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

XE 300 SPORT

Оснащений великою кількістю деталей екстер’єру, включаючи гратчасту решітку з тисненням 300 SPORT та унікальні бокові накладки кольору Dark Satin Grey.

ХРОМОВАНІ БОКОВІ ПОВІТРОЗБІРНИКИ

Ґратчасті бокові повітрозбірники з тисненням Jaguar і хромованим обрамленням підкреслюють спортивний характер ХЕ.

ХРОМОВАНА БОКОВА АРКА

Суцільне хромоване обрамлення бокових вікон візуально єднає автомобіль зовні.

КОНТУР ЗАДНЬОЇ ЧАСТИНИ

Лише поглянувши на підібрану задню частину зі звисом, що має ідеальні пропорції, стає зрозумілим: це Jaguar. Саме Jaguar, що понад десять років лідирує серед виробників алюмінієвих конструкцій для автомобілів, має технології та експертні знання для створення цих ідеально чітких вигинів і поверхонь.

КУЛЬТОВІ ЗАДНІ ЛІХТАРІ

Культові задні ліхтарі ХЕ з елементами дизайну від моделі F-TYPE мають форму виразної окружності, яку перетинає горизонтальна лінія. 

В автомобілях ХЕ поєднано потужність, удосконалені технології та ефектний дизайн, а в основі всього – легка алюмінієва архітектура. Створіть свій ідеальний ХЕ за допомогою нашого конфігуратора.