Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРУВАНЯ XE

Завдяки останнім інноваціям, тех нологіям і дизайну, Jaguar ХЕ стає єдиним цілим із водієм і створює особливий зв'язок із дорогою.

КОМФОРТ І ДИНАМІЧНІСТЬ

ХЕ надзвичайно маневрений, здатен швидко прискорюватися й при цьому зберігати високий рівень динамічного комфорту. Саме цей унікальний баланс характеристик вирізняє Jaguar з-поміж інших автомобілів. А опціональний повний привод із системою інтелектуальних динамічних налаштувань трансмісії дозволяє ХЕ демонструвати ще кращі ходові якості на будь-якій дорозі й бездоріжжі.

ЛЕГКА АЛЮМІНІЄВА АРХІТЕКТУРА

Полегшена, але витривала та неймовірно міцна, легка алюмінієва архітектура ХЕ дозволяє досягти оптимального розподілу ваги – майже 50:50. Легка конструкція – це не тільки зменшене споживання палива та викидів СО2, це також означає, що параметри автомобілів ХЕ охоплюють безліч варіантів – від найменшого обсягу викидів у 99 г/км і до максимальної швидкості в 250 км/г.

РОЗПОДІЛ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Система розподілу крутного моменту ХЕ забезпечує максимальну керованість на найкрутіших поворотах. Вона застосовує контрольоване та незалежне гальмівне зусилля окремо до переднього та заднього внутрішніх коліс, що дає неперевершену маневреність спорткару та додаткову впевненість водію.

Play Video

ПОВНИЙ ПРИВІД ТА СИСТЕМА INTELLIGENT DRIVELINE DYNAMICS

Система повного привода (AWD) в автомобілях моделі XE забезпечує плавний, безпечний рух на будь-якій дорожній поверхні. Її основним компонентом є надзвичайно швидкодіюча компактна роздавальна коробка, в яку інтегровано програмне забезпечення системи Intelligent Driveline Dynamics (IDD). Таке програмне забезпечення – це ексклюзивна розробка компанії Jaguar. Досконалі алгоритми унікальної програми IDD дозволяють автомобілю завжди ідеально пристосуватись до дорожніх умов. Передбачаючи ситуації, а також швидко реагуючи на них, система запобігає втраті зчеплення, замість того щоб витрачати ресурси на його відновлення.

АДАПТИВНЕ РЕАГУВАННЯ НА СТАН ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

Адаптивне реагування на стан дорожнього покриття Adaptive Surface Response (AdSR) розпізнає відмінності у дорожньому покритті для забезпечення максимально можливого зчеплення в несприятливих погодних умовах і в умовах складного рельєфу*.

*AdSR є опціональною для повнопривідних транспортних засобів, оснащених системами Adaptive Dynamic та Configurable Dynamics.

Play Video

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ

Унікальна у своєму класі автомобілів cистема контролю руху на всіх поверхнях (All Surface Progress Control) додає впевненості на слизькій поверхні. Це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає XE впоратися із низькими зчепленнями, незалежно від погоди, що дозволяє сконцентруватися на керуванні*.

*Доступний лише з автоматичною трансмісією.

ВИСОКОЯКІСНА ПІДВІСКА

Ретельно продумані системи передньої та задньої підвіски забезпечують цілісність шасі ХЕ, що досягає неперевершеного поєднання спортивного стилю керування та вишуканості. Вдосконалені технології амортизаторів – як пасивні, так і активні –покращують якість руху та розширюють діапазон динамічних характеристик ХЕ. Керованість, динамічність і чутливість підвіски наділяють ХЕ духом спорткара.

Play Video

АДАПТИВНЕ НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ

Режим «Динамічний» пробуджує спортивний характер XE, посилюючи чутливість дросельної заслінки, полегшуючи керування та забезпечуючи швидше перемикання передач на високих обертах.

КОНТРОЛЬ РУХУ JAGUARDRIVE

Система контролю руху JaguarDrive дає можливість обирати режими «Звичайний», «Еко», «Динамічний» або «Дощ/лід/сніг», кожен з яких тонко змінює налаштування рульового управління та регулятора подачі палива. Режим «Еко» сприяє економії. «Динамічний» прискорює реагування регулятора подачі палива та збільшує опір рульового управління. У режимі «Дощ/лід/сніг» автоматично стримується прискорення та більш плавно включається зчеплення на слизьких дорогах.

ЕЛЕКТРОПІДСИЛЮВАЧ КЕРМА

Під час маневрування на низьких швидкостях та задля забезпечення потрібної чутливості керма на високих швидкостях, електропідсилювач керма (EPAS)  XE забезпечує миттєву реакцію та неперевершену керованість. Він активізується лише за потреби, що дає змогу заощаджувати електроенергію та пальне. 

Автомобілі, показані у відео-роликах на даному веб-сайті, можуть бути неточним відображенням останніх оновлень та вдосконалень. Будь ласка, зверніться до місцевого роздрібного продавця Jaguar, щоб отримати інформацію щодо найновіших технічних характеристик.

В автомобілях ХЕ поєднано потужність, удосконалені технології та виразний дизайн, а в основі всього – легка алюмінієва архітектура. Створіть свій ідеальний ХЕ за допомогою нашого конфігуратора.