Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Play Video

ОГЛЯД ХАРАКТЕРИСТИК XE

Насолоджуйтеся легкою й захопливою їздою XE завдяки новітнім технологіям та інженерним розробкам.

КОМФОРТ І ДИНАМІКА

ДИНАМІЧНИЙ РОЗПОДІЛ КРУТНОГО МОМЕНТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ГАЛЬМУВАННЯ

XE довершено контролює їзду на всіх поверхнях, розподіляючи крутний момент між усіма колесами таким чином, щоб поліпшити керування і зчеплення з дорогою. Завдяки неперевершеній стійкості система підвищує повертальність, застосовуючи гальма до внутрішніх коліс і передаючи більше крутного моменту до зовнішніх коліс.

ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ

ПОЛЕГШЕНА АЛЮМІНІЄВА АРХІТЕКТУРА

Завдяки полегшеній конструкції зменшено витрату пального й рівень викидів СО2 без поступок у надійності й довговічності. Полегшена конструкція допомагає досягти максимальної швидкості 250 км/год.

ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСМІСІЇ

ПОВНИЙ ПРИВОД (AWD)

Система повного привода (AWD) підвищує продуктивність і контрольованість автомобіля. Програма інтелектуальної динаміки трансмісії (IDD) аналізує поточні дорожні умови й розподіляє потужність між колесами таким чином, щоб забезпечити динамічну їзду на будь-якій поверхні.

АДАПТИВНА РЕАКЦІЯ НА ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ

Наша технологія адаптивної реакції на дорожнє покриття (AdSR)1 у поєднанні з повним приводом забезпечує неперевершену їзду навіть за несприятливих умов. AdSR розпізнає відмінності між поверхнями й налаштовує педаль акселератора у відповідний режим, що забезпечує упевнений рух на різних поверхнях, таких як трава, гравій або сніг.

СИСТЕМА АДАПТАЦІЇ ДО ДОРОЖНЬОЇ ПОВЕРХНІ

Система адаптації до дорожньої поверхні (All Surface Progress Control) – це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає підтримувати стабільну швидкість на слизьких дорогах і за низького зчеплення коліс з дорожнім покриттям.

ЗАПОЗИЧЕНА ПІДВІСКА

Міцні й легкі системи передньої й задньої підвіски XE поліпшують його керованість і ходові якості. Пасивна спортивна підвіска2 має пружини підвищеної жорсткості й унікальне налаштування підсилювача рульового керування, завдяки якому XE вирізняється чудовою маневровістю.

ДВИГУНИ ТА ТРАНСМІСІЇ

ДВИГУНИ

Наш асортимент бензинових і дизельних двигунів спроектовано таким чином, щоб поєднати паливну ощадливість з високою потужністю, що гарантує незабутні враження від кожної поїздки.

ЛІНІЙКА ДВИГУНІВ

У новій лінійці двигунів Jaguar застосовано інноваційні технології, які дозволяють знизити витрату пального і рівень викидів CO2 без зниження продуктивності.

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ

XE пропонує на вибір два бензинові двигуни лінійки Ingenium потужністю 250 к.с. і 300 к.с. Дволітровий 4-циліндровий бензиновий двигун з турбонаддувом якнайкраще оптимізує продуктивність і ощадливість вашого Jaguar XE.

НОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН

2,0-літровий дизельний двигун з турбонаддувом забезпечує оптимальне поєднання ощадливості й продуктивності з потужністю 180 к.с. Турбокомпресор зменшує турбозатримку, забезпечуючи безперебійну продуктивність.

ДИНАМІЧНА ЇЗДА


ПАКЕТ ОПЦІЙ DYNAMIC HANDLING

Пакет опцій, який поліпшує як естетику автомобіля, так і ваші враження від керування ним. Містить систему динаміки зі змінними налаштуваннями, систему адаптивного керування підвіскою Adaptive Dynamics, червоні гальмівні супорти, 350-міліметрові передні гальма й спойлер кришки багажника.