Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ НОВИЙ I-PACE

Будучи повністю електрифікованим, з нульовим рівнем викидів, I-PACE відкриває світ переваг електромобіля.

ДЛЯ ВЛАСНИКІВ I-PACE

Поєднуючи електричні характеристики з дизайном, що відповідає духу Jaguar, I-PACE включає догляд, обслуговування та підтримку, які вам завжди пропонує компанія Jaguar.  І, враховуючи нульовий рівень викидів ,  I-PACE може запропонувати додаткові переваги, включаючи доступ до пільг, що надаються урядом, місцевою владою та підприємствами, які підтримують перехід на електромобілі.

 

Принципи роботи можуть відрізнятися залежно від країни та навіть міста, і вони можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерам Jaguar, щоб дізнатися більше.

 

СУПРОВОДЖУВАЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

За майже століття досвіду виготовлення автомобілів та супроводжувального обслуговування компанія Jaguar забезпечує спокій і безпеку своїх клієнтів. Акумулятор I-PACE має повну 8-річну гарантію*. І ви завжди будете мати повну підтримку нашої роздрібної мережі Jaguar і висококваліфікованих техніків, які знають ваш Jaguar зсередини та зовні. 

*Гарантія I-PACE обмежена до 8 років або 160 000 км (залежно від того, що станеться раніше). Гарантія покриває витрати, пов’язані з тим, що робота акумулятора сягає нижче 70-відсоткового рівня від нормального стану.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ДИЛЕРА

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.