Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ВІДСТАНЬ ТА ЗАРЯДКА

I-PACE проведе вас далі.

МАЙБУТНЄ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ АВТОМОБІЛІВ

I-PACE має запас ходу 470 км згідно випробувань WLTP. Це досягається за рахунок його високотехнологічного літій-іонного акумулятора що зберігає 90квт/год. Наступне покоління електромобільних технологій і наша пристрасть до дизайну поєднуються, щоб досягти нульового рівня викидів для автомобіля, у якому без сумніву розпізнаватимуться риси родини Jaguar.

*Цифри наведені для циклу NEDC і для нових тестів циклу WLTP. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності. Фактичні показники та загальні дані про продуктивність електромобілів можуть відрізнятися залежно від особливостей водіння та умов навколишнього середовища.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ

Оберіть категорію, щоб дізнатись, як вона впливає на запас ходу I-PACE.

ВНУТРІШНІЙ КЛІМАТ

Системи опалення та кондиціонування використовують енергію, що може зменшити запас ходу. Ці системи найчастіше використовуються на початку поїздки. Таким чином, щоб зменшити вплив на запас ходу, I-PACE має можливість попередньо підготувати внутрішній простір перед виїздом, поки автомобіль усе ще заряджається. Це дозволяє I-PACE використовувати електроенергію від джерела живлення, а не від батареї, щоб нагріти або охолодити інтер'єр.

ЕКСТРЕМАЛЬНІ ТЕМПЕРАТУРИ

Екстремальні низькі та високі температури впливають на те, наскільки добре акумулятор може підтримувати рівень заряду. I-PACE має сучасні системи термічного управління, які допомагають підтримувати оптимальну температуру акумулятора й мінімізувати вплив зовнішніх температур на запас ходу автомобіля.

СТИЛЬ ВОДІННЯ

Один із найбільших впливів на запас ходу здійснює водій. Часте, важке прискорення матиме негативний вплив на стан заряду автомобіля, тоді як подорож зі стійким темпом допоможе електричному автомобілю зберегти запас ходу. Поступове прискорення також може зменшити вашу залежність від жорсткого гальмування, що споживає більше енергії, ніж плавне гальмування. Подорож зі стійким темпом допоможе електричному автомобілю зберегти запас ходу.

ВОДІННЯ В ПЕРЕВАНТАЖЕНОМУ ТРАФІКУ

Як прискорення, так і гальмування використовують потужність. Повторне прискорення та гальмування, як це зазвичай буває в перевантаженому трафіку, може виснажити заряд так само, як і водія. Зберігання стійкої швидкості, наскільки це можливо при важкому русі, допоможе зберегти запас ходу.

ЧИСТИЙ, ЗРУЧНИЙ, БЕЗПРОБЛЕМНИЙ

Акумулятор I-PACE заряджається через точку заряджання в автомобілі, що розташована позаду арки переднього колеса. Після підключення ви можете залишити I-PACE на зарядці. Автомобіль автоматично зупинить зарядку, коли досягне повного заряду. Заряджати автомобіль під час дощу або навіть під час стоянки на снігу безпечно, оскільки система зарядки повністю автономна.

ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА

Для оптимальної зарядки вдома, ви можете встановити затверджений Jaguar* зарядний пристрій (Wallbox). I-PACE оснащується однофазним зарядним пристроєм потужністю 7 кВт**, який може повністю заряджати автомобіль упродовж ночі і дати до 35 км запасу ходу після зарядження протягом 1 години. Через звичайну розетку, заряджання відбувається повільніше, ніж через Wallbox (до 11 км після зарядження протягом 1 години), але її достатньо для щоденного шляху від дому до роботи відстанню у 60 км, якщо заряджати автомобіль щоночі. Промислові розетки (або модернізовані домашні розетки) можуть давати до 35км запасу ходу після зарядження протягом 1 години.
*Компанія Jaguar має авторизовані партнерські точки зарядки для всіх ринків, на яких доступний I- PACE. Наші інфраструктурні партнери можуть порадити вам найкращі рішення. Будь ласка, зверніться до дилера Jaguar для отримання додаткової інформації
**Електромережа потужністю 7 кВт доступна в більшості країн.

ГРОМАДСЬКІ МІСЦЯ ДЛЯ ЗАРЯДКИ

Найкращим способом швидко збільшити заряд акумулятора для довгих подорожей є зарядні пристрої постійного струму – типовий зарядний пристрій потужністю 50 кВт може дати до 270 км запасу ходу за годину*. Оскільки загальнодоступна інфраструктура розширюється, I-PACE буде оснащений можливістю заряджатись від джерала струму потужністю до 100 кВт. Це означає, що ви можете легко додати 100 км запасу ходу лише за 15 хвилин. Залежно від постачальника послуг, загальнодоступні зарядні пристрої змінного струму можуть мати декілька виходів. Також ви можете знайти зручні точки заряджання в місцях, де можна зупинитися впродовж кількох годин або навіть на ніч, включаючи місцеві торгові центри, готелі та тренажерні зали. Просто зупиніться, підключіть, а потім потім присвятіть час собі.

Компанія Jaguar має уповноважені партнерські точки для зарядки на всіх ринках, на яких доступний I-PACE. *Швидкий зарядний пристрій постійного струму надає велику кількість енергії за короткий проміжок часу. Швидкість зарядки знижується при наближенні рівня заряду до максимального, тому найшвидше швидкий зарядний пристрій відновлює діапазон до 80 відсотків.

КАБЕЛІ ДЛЯ ЗАРЯДКИ

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЗАРЯДНИЙ КАБЕЛЬ

Мультифункціональний зарядний кабель (відомий як універсальний зарядний кабель Mode 2), що входить до стандартного пакета моделі I-PACE, дозволяє заряджати автомобіль від будь-якої домашньої розетки або роз’єму IEC. Зверніться до свого дилера Jaguar, щоб отримати додаткову інформацію про використання I-PACE в інших країнах.

ГРОМАДСЬКИЙ ЗАРЯДНИЙ КАБЕЛЬ

Зарядний кабель на громадських станціях (кабель для заряджання Mode 3) дозволяє підключити I-PACE до стандартних громадських джерел живлення змінного струму. Його також можна використовувати для зарядки від домашнього настінного блоку. Громадські станції швидкої зарядки з джерелом постійного струму оснащені вбудованими кабелями, щоб вам не потрібно було купувати власний. Зверніться до свого дилера Jaguar, щоб отримати додаткову інформацію про використання I-PACE в інших країнах.

Громадський зарядний кабель (кабель для заряджання Mode 3) входить до стандартного пакета моделі I-PACE, що продаються на материковій Європі.

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНІХ НАСТІННИХ КОРОБОК

Наші затверджені постачальники та монтажники настінних коробок забезпечать проведення будь-якої роботи відповідно до найвищих стандартів. Настінна коробка може бути встановлена на під’їзній доріжці, у гаражі або в будь-якому іншому відповідному зручному місці у вашому будинку. Зверніться до свого дилера Jaguar для отримання додаткової інформації.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗАПАСУ ХОДУ

I-PACE оснащений технологією для збереження запасу ходу та захисту акумулятора. За допомогою попередньої підготовки салону, наприклад, ви можете нагріти або охолодити салон, поки I-PACE заряджається, і електроенергія, що буде використовуватися, буде витягуватися з мережі, а не від батареї. Ще одна інноваційна функція Timed Charging дозволяє вводити час виїзду таким чином, щоб остаточний відсоток зарядів був доданий лише до від'їзду, зберігаючи нормальний стан акумулятора I-PACE.  

ОГЛЯД ПРОДУКТИВНІСТЬ

ЕКОРЕЖИМ

Економічний режим допомагає зберегти запас ходу I-PACE, зменшуючи витрати енергії та стимулюючи більш ефективний стиль водіння. У цьому режимі зміни вносяться і в роботу деяких функцій, таких як клімат-контроль і рециркуляція повітря. За потреби їх можна вручну скасувати, вибравши нові параметри в меню налаштувань.

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.

NEDC (Новий європейський цикл водіння) – це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів у пасажирських транспортних засобах у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура тестування легких транспортних засобів) – це новий процес, який поетапно починається з 2017 року: вимірює паливо, споживання енергії, діапазон і викиди. Призначений для того, щоб поєднати теорію зі світовою практикою. Призначений для тестування автомобілів з опційним обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та профілю водіння. Цифри наведені для NEDC та для нових випробувань циклу WLTP. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності. 
 
Дані про продуктивність не застосовуються до моделей, що продаються в Китаї.
 
Офіційні дані ЄС щодо випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Тільки з метою порівняння. Фактичні показники та загальні дані про продуктивність електромобілів можуть відрізнятися залежно від способу водіння та характеристик навколишнього середовища.