Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

I-PACE

Драматичний дизайн і продуктивність Jaguar з інтуїтивно зрозумілими технологіями та розумною практичністю.

Орієнтовна вартість від

2 022 436 гривень *

  • ПРИСКОРЕННЯ
  • 0-100 км/год за 4,8 секунди
  • ВІДСТАНЬ
  • 470 км WLTP цикл

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

*Показники наведені для NEDC та для нового WLTP тестових циклів водіння. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності. Фактичні дані та загальні дані продуктивності електромобілів можуть відрізнятися залежно від способу водіння та характеристик навколишнього середовища.

ВІРНІСТЬ ТРАДИЦІЯМ

I-PACE залишається вірним традиції інновацій Jaguar, користуючись усіма перевагами електрифікації, щоб запропонувати динамічну продуктивність акумулятора та радикальний і неперевершений дизайн.

ПЕРЕДНІЙ ВИГЛЯД
ВИГЛЯД ЗЗАДУ
ІНТЕР’ЄР

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ I-PACE

Прискорений розвиток, інновації, інтелект і стиль – всі ці характеристики стали стандартними для I-PACE.

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Перегляньте детальну інформацію про продуктивність та діапазон, розміри та інші ключові показники для всього ряду I-PACE.

СТВОРІТЬ СВІЙ I-PACE

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технологій і стилю Jaguar.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE

МЕХАНІЗМ JAGUAR – АКСЕСУАРИ

Створіть найкращий у світі I-PACE – ваш

ОГЛЯД ОПЦІЙ ТА АКСЕСУАРІВ

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ ПРО I-PACE

Дізнавайтеся першим про новини та пропозиції I-PACE.

NEDC (Новий європейський цикл водіння) – це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів у пасажирських транспортних засобах у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура тестування легких транспортних засобів) – це новий процес, який поетапно починається з 2017 року: вимірює паливо, споживання енергії, діапазон і викиди. Призначений для того, щоб поєднати теорію зі світовою практикою. Призначений для тестування автомобілів з опційним обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та профілю водіння. Цифри наведені для NEDC та для нових випробувань циклу WLTP. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності. 
 
Дані про продуктивність не застосовуються до моделей, що продаються в Китаї.
 
Офіційні дані ЄС щодо випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Тільки з метою порівняння. Фактичні показники та загальні дані про продуктивність електромобілів можуть відрізнятися залежно від способу водіння та характеристик навколишнього середовища.