Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

БЕЗПЕКА НОВИЙ I-PACE

Доступно багато інноваційних технологій, призначених для ефективного керування автомобілем та підвищення рівня безпеки.

Велика кількість функцій I-PACE була розроблена саме з метою безпеки, щоб захистити вас, ваших пасажирів, інших учасників дорожнього руху та акумулятор.

БЕЗПЕЧНА ОБОЛОНКА

I-PACE використовує комбінацію алюмінію та сталі, щоб створити жорстку клітку навколо акумулятора, дотримуючись тим самим підвищеної безпеки для всіх пасажирів автомобіля.

ЗОВНІШНЯ АУДІОСИСТЕМА

I-PACE видає зовнішній акустичний сигнал на швидкості до 20 км/год, щоб повідомити пішоходів про наближення автомобіля.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Стандартна система із шести подушок безпеки, включаючи водійські та пасажирські подушки безпеки – з боків та для грудної клітини – входить до стандартного пакета як функція захисту пасажирів.

ISOFIX

Два кронштейни ISOFIX для сидінь малюка/дитини вмонтовані з кожного боку задніх сидінь.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

Ми створили безліч інноваційних технологій безпеки, які доступні як у стандартному пакеті, так і в одному з пакетів опцій або як частина пакета опцій, які допоможуть гарантувати додаткову безпеку для вас і ваших пасажирів, як в умовах міста, так і на шосе.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ІЗ СИСТЕМОЮ ДОТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ

Спрощуючи водіння на великих відстанях та у складних транспортних ситуаціях, I-PACE пропонує адаптивний круїз-контроль із рульовим управлінням. Ця система автоматично утримує I-PACE у відповідній смузі руху, зберігаючи при цьому обрану відстань до транспортних засобів попереду.

ДОПОМОГА ВОДІЮ – СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Допомагає запобігти зіткненню з іншими транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами за допомогою камер, радарів та ультразвукових датчиків. Якщо виявлено потенційну загрозу фронтального зіткнення, система дає звукові та візуальні попередження. Якщо водій не вживає заходів, система застосовує екстрене гальмування, щоб зменшити ступінь тяжкості можливого впливу.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
СИСТЕМА КРУЇЗ-КОНТРОЛЮ ТА ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

Круїз-контроль дозволяє підтримувати постійну швидкість без подальшого використання педалі акселератора. Використовуючи обмежувач швидкості, ви можете встановити максимальну швидкість руху автомобіля.

АДАПТИВНИЙ ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ ТА ФУНКЦІЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Тримає вас у курсі обмежень швидкості та відсутності ознак обгону, чітко відображаючи їх у екрані панелі приладів. Коли функція активована, адаптивний обмежувач швидкості використовує функцію розпізнавання дорожнього знаку, щоб регулювати швидкість руху автомобіля за допомогою системи круїз-контролю.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
МОНІТОРИНГ СТАНУ ВОДІЯ

Контролюючи ваше кермування, активність на педалях гальм і газу, моніторинг стану водія виявляє, коли ви починаєте відчувати сонливість і заздалегідь попереджає, коли вам потрібно зупинитися.

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ У ВІДПОВІДНІЙ СМУЗІ РУХУ

Система попередження про виїзд за межі смуги руху відстежує незапланований вихід автомобіля за межі смуги й повідомляє вас за допомогою вібрації керма, щоб повернути автомобіль у смугу.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Камера заднього виду забезпечує поліпшену видимість при зворотному русі. Щоб допомогти при паркуванні, на сенсорному екрані з'являються статичні лінії, що відображають I-PACE та його траєкторію шляху.

Кожен пакет опцій пропонує низку характеристик, які допоможуть вам їздити безпечно та бути поінформованим з приводу ситуації на дорозі поблизу та далеко від вас. Пакет систем Park входить до стандартного пакета I-PACE S. Пакети систем Park та Drive є стандартними для I-PACE SE. Пакети систем Park та Driver Assist є стандартними для I-PACE HSE та для First Edition.

 Віднайдіть власну вражаючу комбінацію продуктивності, технологій і стилю Jaguar.

Водій може користуватись всіма можливостями автомобіля лише у тому випадку, якщо це безпечно для нього. Водії повинні переконатись в тому, що вони повністю контролюють транспортний засіб.