Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ПРАКТИЧНІСТЬ НОВИЙ I-PACE

Із неповторним дизайном I-PACE ви зможете створити унікальний внутрішній простір.

Хоча I-PACE має компактний зовнішній вигляд, але в автомобілі існує винятковий простір усередині. Електрична архітектура дозволить вам і вашим пасажирам по-новому пізнати автомобільний інтер’єр.

ПРОСТОРИЙ ДИЗАЙН

Конструкція кузова I-PACE дозволяє перемістити перший ряд сидінь туди, де зазвичай розташовується двигун, поліпшуючи огляд водієві. Це також збільшує відстань між передніми та задніми сидіннями, що дає додатковий простір для ніг і сприяє комфорту для пасажирів на задньому сидінні.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

За задніми сидіннями розташоване багажне відділення. Крім того, під капотом, є місце для зберігання, що забезпечує додатково 20 літрів.

ЗБЕРІГАННЯ В САЛОНІ

Відсутність двигуна дала простір для літрової коробки під переднім центральним підлокітником. Також є зручне місце для зберігання по всій ширині заднього сидіння. І оскільки електродвигуни не вимагають наявності звичайної коробки передач, ми максимально використали простір на центральній консолі, розробивши ідеальне місце для телефонів і клавіш.

ACTIVITY KEY

Насолоджуйтесь активним відпочинком, залишивши ключ-брелок в салоні автомобіля. Опційний Activity Key – це надійний, водонепроникний браслет, що дозволяє брати участь у різноманітних заходах, на яких незручно носити з собою ключі.

Оберіть свій електромобіль Jaguar із вражаючим поєднанням продуктивності, технології та стилю.