Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ НОВИЙ I-PACE

I?PACE досконало підкреслює класичний баланс між спортивним автомобілем та розкішною довершеністю, притаманний автомобілям Jaguar.

Бездоганно інтегровані технології, просторий салон і винятковий спокій. Дизайн інтер'єру чистий та досконалий, з чудовими тактильними характеристиками та широкими лініями. 

РОЗКІШНА АТМОСФЕРА

Майстерно виконані деталі в усьому інтер'єрі підтверджують розкішну атмосферу салону. Багате оздоблення оточує вас і додає особливої вишуканості. Вночі яскраве біле підсвічування підкреслює вишукані деталі.

ПРИХОВАНИЙ ПРОСТІР

I-PACE має центральну консоль у самому серці салону. Ця унікальна конструкція немов літає і надає вам відчуття простору I-PACE, коли ви відчиняєте двері.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ

Наявні в різноманітних матеріалах і кольорах, майстерно розроблені спортивні сидіння I-PACE підтримують на кожному повороті. Вони забезпечують нагрівання та охолодження для більшого комфорту.

СИДІННЯ PERFORMANCE

Опційні сидіння Performance розроблені з урахуванням спортивних характеристик автомобілів. Виконані з найкращих матеріалів, вони забезпечують бічну підтримку під час динамічного водіння.

ТИХЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ

Салон автомобіля є такою собі тихою гаванню від зовнішнього світу. Маючи винятково вишукану структуру, складна капсуляція мотора зменшує звук, а динамічний зовнішній дизайн зводить до мінімуму шум вітру.

АКУСТИЧНЕ ЛАМІНОВАНЕ СКЛО

I-PACE рухається плавно й тихо. Щоб зберегти спокій в інтер'єрі, I-PACE має акустичне ламіноване скло на передніх вікнах і вітровому склі, тим самим зменшуючи шум, що лунає зовні.

ПОПЕРЕДНЄ КОНДИЦІОНУВАННЯ КАБІНИ

Існує можливість попереднього нагрівання або охолодження салону I-PACE за допомогою сенсорного екрана або дистанційно через додаток у смартфоні, щоб перед тим, як сісти в автомобіль, забезпечити в ньому необхідну для вас температуру. За умови попереднього кондиціонування I-PACE, коли він заряджається, ідеальна температура досягається без використання живлення від акумулятора, зберігаючи заряд автомобіля.

ІОНІЗАЦІЯ ПОВІТРЯ САЛОНУ

I-PACE пропонує систему іонізації, яка поліпшує якість повітря. Вона нейтралізує запахи й мінімізує бактерії, щоб перебувати в авто було ще приємніше.

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.