Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ НОВИЙ I-PACE

Бездоганно інтегровані технології дозволяють легко контролювати функції I-PACE, а також підключені пристрої.

Усі функції I-PACE легко контролювати як із салону, так і дистанційно. Чи то на двох сенсорних екранах, інтерактивному драйвері та головному дисплеї, чи на смартфоні – все, що вам потрібно, завжди поруч.

TOUCH PRO DUO

Інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo включає 10-дюймовий сенсорний екран, інтегрований у панель приладів, і сенсорний 5-дюймовий екран із багатофункціональними динамічними циферблатами.

СТАНДАРТНІ ФУНКЦІЇ ЗВ’ЯЗКУ

REMOTE

Залишайтеся на зв'язку з I-PACE. Сумісна з більшістю смартфонів Apple і Android – це віддалена програма, яка дозволяє вам отримувати оновлену інформацію та взаємодіяти з ключовими інформаційними даними, включаючи доступний діапазон, стан заряду, рівень заряду та стан вимкнення (Поки що обмежено для України).

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PRO

Навігаційна система Pro дозволяє вам відображати 2D- або 3D-карти. Збережіть свої улюблені місця та використовуйте багатоконтактні жести для простого перегляду карт. За допомогою cистеми навігації Pro також деталізується ваш діапазон із урахуванням різних факторів, включаючи топологію дороги та обмеження швидкості.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
CONNECT PRO

За допомогою Connect Pro I-PACE тримає вас у курсі подій та оновлюється. Дізнайтеся, що відбувається уздовж маршруту, поряд з парковкою та біля цікавих пам'яток. Після встановлення SIM-картки ви можете створити в автомобілі точку доступу 4G Wi-Fi, щоб переконатися, що ви завжди на зв’язку(Поки що обмежено для України).

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
ПАКЕТ ОПЦІЙ SMARTPHONE

Сумісний з Apple CarPlay®, Android AutoTM та Jaguar InControl Apps – пакет опцій Smartphone дозволяє взаємодіяти з різними додатками через сенсорний екран I-PACE, просто та інтуїтивно зрозуміло. У комплект входить індивідуальний Spotify і Tile® – додаток, який допоможе вам знайти втрачені чи неправильні елементи(Поки що обмежено для України).

ТЕХНОЛОГІЯ SMART SETTINGS

Автоматично визначаючи водія за ключем і телефоном, технологія Smart Settings може вибрати найкращі позиції сидіння і дзеркал, а також мультимедійний контент на початку поїздки. Крім того, Smart Settings запам'ятовує ваші вподобання й дії, використовуючи ці дані для подальшої автоматизації.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ

Щоб допомогти водієві менше відволікатися, на додатковому дисплеї Head-Up відображаються основні дані автомобіля, як-от швидкість і навігація на вітровому склі. Він має кришталево чисту повноколірну графіку з високою роздільною здатністю.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ ВОДІЯ

12,3-дюймовий інтерактивний дисплей високої роздільної здатності забезпечує водія відповідною інформацією, як-от повноекранна навігація з 3D-мапуванням. Його висока роздільна здатність забезпечує максимальну чіткість графіки, а потужний процесор – відмінну якість рухомих зображень.

АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN

Зробіть свою музику живою з двома звуковими системами від британських експертів з аудіо Meridian™. Прекрасна звукова система Meridian Surround з технологією Trifield™ забезпечує повноту та чіткість живого виконання. Завдяки 15 динамікам Meridian™ забезпечує найкращий звук і входить до стандартного пакета для моделей I-PACE HSE та First Edition.

Оберіть свій електромобіль Jaguar із вражаючим поєднанням продуктивності, технології та стилю.

Описані особливості можуть бути опційними або залежними від ринку. Будь ласка, зверніться до веб-сайту Jaguar вашої країни або до місцевого дилера Jaguar за деталями щодо наявності та умов для вашої країни. Для деяких функцій потрібна відповідна SIM-карта з відповідним контрактом на передачу даних, який вимагатиме додаткової підписки після першого терміну, про який повідомляє ваш дилер. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим у всіх місцях. Інформація та зображення, що відображаються на цій веб-сторінці щодо технології, включаючи екрани або послідовності, підлягають оновленню програмного забезпечення, керуванню версіями та іншим системним / візуальним змінам в залежності від вибраних параметрів. Водії можуть користуватись всіма можливостями автомобіля лише тоді, коли це безпечно для нього. Водії повинні впевнитись, що вони повністю контролюють транспортний засіб.