Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ЕЛЕКТРИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Захоплююча потужність і динаміка Jaguar із нульовими викидами – усе, що ви коли-небудь могли очікувати від повноцінної потужності SUV.

Понад вісімдесят років Jaguar створює автомобілі, що вражають почуття. Додавання до вже наявного ряду електромобілей у жодному разі не змінює цей факт, а лише створює більше можливостей для досягнення надзвичайної продуктивності, яка є визначною характеристикою нашої компанії.

ДИНАМІКА JAGUAR

Силовий агрегат I-PACE забезпечує потужність 400 к. с. і 696 Нм корисного крутного моменту. Повнопривідний I-PACE розганяється до 100 км/год за 4,8 секунди.

АКУМУЛЯТОР

Акумулятор ємністю 90 кВт-год I-PACE призначений для тривалого використання та підтримує стійку максимальну потужність упродовж усього періоду. Розташування акумулятора на рівні коліс забезпечує низький центр тяжіння, що, природно, сприяє динаміці та відмінній керованості I-PACE.

ЕЛЕКТРОДВИГУНИ

I-PACE оснащений двома синхронними електродвигунами з постійними магнітами, що інтегровані в передню та задню вісь. Ці двигуни забезпечують потужність 400 к.с. і 696 Нм крутного моменту.

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ

I-PACE не потребує традиційної трансмісії. Його конструкція є вкрай простою. JaguarDrive забезпечує плавне збільшення обертів від 0 до 12 000 об/хв без провалів тяги й пауз, неуникних при перемиканні передач.

СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Максимально збільшивши рівень спортивної маневреності автомобіля, щоб додати впевненості водіям, система розподілу крутного моменту забезпечує контрольоване незалежне гальмування на одному боці передніх і задніх коліс, щоб покращати керованість автомобіля при проходженні поворотів. У більшості випадків, додаткове гальмівне зусилля створюється на задньому внутрішньому колесі, оскільки це забезпечує дотримання траєкторії повороту, тоді як переднє внутрішнє колесо гальмує для більшої ефективності та точності.

АКТИВНА ПНЕВМОПІДВІСКА

Зменшення простору між автомобілем і дорогою поліпшує аеродинамічну продуктивність та оптимізує відстань. Додаткова підвіска I-PACE знижує ваш автомобіль під час подорожі зі швидкістю, що перевищує 10км/год, на відстанях, що перевищують 105 кілометрів.

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ

Система адаптивного налаштування підвіски забезпечує як точну динаміку, так і еластичну, розкішну їзду, контролюючи рухи автомобіля до 500 разів на секунду. Система постійно аналізує прискорення, рульове керування, положення педалі акселератора і гальм, також регулюються електронно керовані демпфери, щоб оптимізувати налаштування підвіски, забезпечуючи оптимальний баланс між комфортом і швидкістю.

СИСТЕМА CONFIGURABLE DYNAMICS

Під час активації системи Adaptive Dynamics система Configurable Dynamics дозволяє персоналізувати чутливість педалі акселератора I-PACE, чутливість рульового керма та жорсткість амортизаторів. Оберіть Dynamic Mode, щоб застосовувати спортивний характер I-PACE.

ПОВНИЙ ПРИВІД

I-PACE зберігає ефективність водіння на будь-яких поверхнях і за будь-яких погодних умов. Потужність і крутний момент негайно реагують, а електродвигуни можуть самостійно пристосовуватися до дій водія, умов поверхні дороги та рівня зчеплення.

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО РЕАГУВАННЯ НА СТАН ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

На основі нашого неперевершеного досвіду з системою повного приводу, система контролю руху на всіх поверхнях (AdSR) постійно контролює ситуацію та налаштовує відповідні параметри двигуна та гальма. Після того, як обрано параметри, AdSR працює на будь-яких швидкостях, щоб підтримувати вас за несприятливих погодних умов і на складних поверхнях.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ

Система контролю руху на всіх поверхнях – сучасна система, яка дозволяє встановлювати та підтримувати стійку швидкість у складних умовах, таких як слизькі поверхні. Система функціонує в діапазоні швидкості 3,6 км/год і 30 км/год, що дозволяє підтримувати повну концентрацію на дорозі.

СИСТЕМА СТАРТУ НА СЛИЗЬКИХ ПОВЕРХНЯХ

Запуск низької тяги підвищує здатність до руху за умов слизької поверхні, таких як мокра трава, сніг і лід, за рахунок оптимального контролю крутного моменту, коли автомобіль починає рухатися. Система залишається активною доти, доки автомобіль не досягне швидкості 30 км/год – тоді I-PACE без проблем повертається назад в обраний режим водіння.

РОЗШИРЕНА РЕГЕНЕРАЦІЯ ГАЛЬМУВАННЯ

Щоб максимально збільшити діапазон, I-PACE використовує систему поліпшеної регенерації гальм, яка дозволяє майже повністю акумулювати енергію гальмування. Після того, як ви піднімете ногу з педалі акселератора, система забезпечує регенеративне гальмування, зручно сповільнюючи I-PACE, перетворюючи вироблену потужність, щоб оптимізувати діапазон акумулятора.

ГАЛЬМУВАННЯ ПРИ ПЕРЕВАНТАЖЕНОМУ ТРАФІКУ

Рухатись в заторах просто – за допомогою сенсорного екрана I-PACE ви можете підвищити рівень регенеративного гальмування. Відповідне зростання рівня уповільнення означає, що в режимах зупинки та руху, задіяний набагато більший контроль швидкості автомобіля за допомогою педалі акселератора.

АКТИВНІ ЖАЛЮЗІ

Щоб забезпечити оптимальний баланс між охолодженням та аеродинамікою, активні жалюзі відкриваються, коли потрібно охолоджувати акумулятор, але закриваються, коли це не потрібно, щоб забезпечити гладкий потік повітря.

ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Тепловий насос I-PACE збирає тепло з повітря зовні й від електронних компонентів автомобіля. Тепло надходить у салон системою обігріву та вентиляції. Так зменшується витрата ресурсу акумулятора й зростає дальність поїздки.

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.