Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

БЕЗПЕКА ТА ПРАКТИЧНІСТЬ

Безперечно, цей автомобіль орієнтований на водія.

МІСЦЕ, В ЯКОМУ БЕЗПЕЧНО

Дуги системи безпеки від перекидання – важлива особливість безпеки моделей кабріолет. Вони мають стильний вигляд – оздоблення Satin Chrome або Gloss Black.

ПРОСТІР ДЛЯ ДВОХ

ДОДАТКОВА ВПЕВНЕНІСТЬ

Комплексна система подушок безпеки F-TYPE надає вам та вашим пасажирам додаткової впевненості. Датчики визначають розмір та вагу водія й пасажира ще до того, як подушки безпеки розкриються. В моделях F-TYPE встановлено сучасні регулятори ременів безпеки, які автоматично натягують ремені при екстреному гальмуванні.

ВІЗЬМІТЬ НАЙНЕОБХІДНІШЕ

Більш ніж достатньо простору для речей для вікенду. F-TYPE пропонує достатньо місця в багажнику для ручної поклажі двох пасажирів. У моделі купе двері багажника відкриваються та піднімаються автоматично при натисканні зручно розташованої кнопки.

ПОЗБАВТЕСЯ ТЕМРЯВИ

Піксельні світлодіодні фари F-TYPE з фірмовими денними ходовими вогням адаптують ширину та глибину променя відповідно до швидкості, на якій ви подорожуєте. Вони також знають, коли затемнити світло, щоб не засліплювати зустрічних водіїв.

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА ВОДІННІ

Без сумніву, F-TYPE – автомобіль, орієнтований на водія. Вдосконалені системи безпеки та допомоги водіям дозволяють зосередитися на справжньому задоволенні від водіння.

ВИБЕРІТЬ СВІЙ F-TYPE

Купе або кабріолет – неправильного рішення не існує.

Функції та їх наявність можуть залежати від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) або потребувати наявності інших функцій для встановлення. Для отримання інформації щодо повної наявності можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до найближчого дилера або сконфігуруйте свій автомобіль онлайн.