Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Готуйтесь відчувати справжній драйв.

ВІД ЗВИЧАЙНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ДО ОБГРУНТОВАНОГО ЗАХОПЛЕННЯ

У F-TYPE бензинові двигуни, які використовують інноваційні технології для покращення споживання пального та рівня викидів СО2, не жертвуючи продуктивністю.

ЗВУК СПОРТИВНОГО АВТОМОБІЛЯ

Усі моделі, починаючи з 4-х циліндрового двигуна потужністю 300 к. с. до двигуна V8 потужністю 575 к. с., оснащені системою активного спортивного вихлопу  Active Sports Exhaust. Система з можливістю перемикання дозволяє насолоджуватися потужним ревінням двигуна на високих обертах

2.0-ЛІТРОВИЙ ДВИГУН I4 ПОТУЖНІСТЮ 300 К. С.

Висока продуктивність у поєднанні з вишуканістю та ефективністю. 2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун потужністю 300 к. с. з турбонагнітачем забезпечує надзвичайну потужність та маневреність.

ДВИГУН V6

Потужний та досконалий. Компактний автоматичний нагнітач з довершеним регулюванням та вторинний дросельний клапан гарантують під час прискорення потужний сплеск енергії у 380 к. с. без найменшої затримки.

ДВИГУН V8

Швидке прискорення та миттєвий відгук забезпечуються двигуном потужністю 450 к. с. або 575 к. с. модифікації R через 8-ступінчасту автоматичну коробку передач. Виберіть задній або повний привод для досягнення оптимальної ефективності за будь-яких умов.

ЕНЕРГІЙНИЙ ДОСВІД

Найкоротша відстань між двома точками – це пряма лінія. Але що тут захоплюючого? Майстерно створене шасі, пружна підвіска та чутливе кермо – це поєднання робить F-TYPE приголомшливо спритним, зберігаючи міцне зчеплення з будь-якою дорогою.

ІНТУЇТИВНА ДИНАМІКА

ПОВНИЙ ПРИВОД

Повний привод F-TYPE із системою Intelligent Driveline Dynamics гарантує продуктивність і досконалу рівновагу, забезпечуючи бездоганну керованість на всіх дорожніх покриттях.

СИСТЕМА ВЕКТОРИЗАЦІЇ КРУТНОГО МОМЕНТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ГАЛЬМУВАННЯ

F-TYPE використовує контрольовану більш та незалежну гальмівну систему для максимізації функціональних можливостей навіть у найгостріших поворотах. Система зменшує недостатню поворотність, забезпечуючи тим самим спортивну спритність автомобіля та додаткову впевненість водія.

ЕЛЕКТРОННИЙ АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ

Електронний активний диференціал працює в поєднанні з інтелектуальним програмним забезпеченням Intelligent Driveline Dynamics та керує подачею крутного моменту на кожне із задніх коліс для більш повного використання наявної потужності. Це дозволяє проходити остріші кути поворотів та отримати більш швидке прискорення.

ДИНАМІЧНЕ ВОДІННЯ

СИСТЕМА CONFIGURABLE DYNAMICS

Налаштуйте характеристики керування відповідно до своїх уподобань. Система налаштовуваної динаміки дозволяє регулювати жорсткість керма, налаштування трансмісії та реакцію дросельної заслінки.

СИСТЕМА АДАПТИВНОЇ ДИНАМІКИ ADAPTIVE DYNAMICS

Швидко аналізуючи стиль та умови водіння, система Adaptive Dynamics посилює реакцію F-TYPE для забезпечення оптимального досвіду водіння у будь-який час.

ВИДАТНА ГАЛЬМІВНА ЗДАТНІСТЬ

ВИБЕРІТЬ СВІЙ F-TYPE

Купе або кабріолет – неправильного рішення не існує.

Функції та їх наявність можуть залежати від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) або потребувати наявності інших функцій для встановлення. Для отримання інформації щодо повної наявності можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до найближчого дилера або сконфігуруйте свій автомобіль онлайн.