Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ІНТЕР'ЄР

З F-TYPE ви стаєте одним цілим з автомобілем. Кожен аспект його конфігурації 1+1 призначений для встановлення зв'язку між водієм і авто. F-TYPE оточує водія увагою і комфортом, піднімаючи задоволення від їзди до небачених висот.

Інтер'єр F-TYPE передає комбінацію функціональної ергономіки та спортивного стилю через точно продуманий дизайн кабіни, з інтуїтивно зрозумілим управлінням і обладнанням.

Оновлений інтер’єр став ще витонченішим, зберігаючи традиційну  орієнтованість на водія. Ми переглянули  кожен елемент дизайну. Найбільшою зміною стали полегшені тонкі сидіння і спортивні сидіння з функцію охолодження. Оновлення торкнулося навіть найдрібніших деталей, таких як нове облицювання панелі приладів та хромовані вставки на дверях та кермі, що підкреслює розкіш інтер’єру.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Надаючи безпрецедентні можливості вибору, інтер’єр F-TYPE робить можливим індивідуальне самовираження для вас і вашого авто. Створіть свій особистий стиль інтер'єру, вибираючи з безлічі варіантів сидінь, текстур і поєднань кольорів. F-TYPE стане вашим ідеальним автомобілем!

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ, ОРІЄНТОВАНА НА ВОДІЯ

Проста, зрозуміла панель приладів з двома великими аналоговими циферблатами – це саме те, що потрібно для підкреслення темпераменту справжнього спортивного авто. Стильне 3-спицеве кермо гарантує комфортну їзду, забезпечуючи зручний доступ до основних функцій. На Автоматичних моделях перемикачі передач встановлено під кермовим колесом, що дозволяє вибирати передачі, не відриваючи рук від керма.

НАДЛЕГКІ СИДІННЯ

Нові сидіння F-TYPE Sport та Performance було створено з думкою про спортивний автомобіль. Надлегка магнієва конструкція дозволяє заощаджувати понад 8 кг* ваги в порівнянні з моделями попереднього покоління. Їхня обтічна форма займає менше місця, надаючи більший вибір позицій для розташування в салоні. Сидіння Performance забезпечують поліпшену бічну підтримку під час динамічної їзди та функцію охолодження для більшого комфорту.

* Економія ваги розрахована у порівнянні із сидіннями Performance.
Транспортні засоби, представлені у відеоролику на сайті, можуть не у повній мірі відображати останні оновлення і вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

НАЛАШТОВУВАНЕ ОСВІТЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ

Натисніть кнопку Старт і ви побачте, як салон  F-TYPE наповнюється стрімкими потоками світла. Налаштовуване навкружне освітлення додасть ще більше індивідуальності вашому авто, якщо ви оберете фосфорно-синій, блакитний, білий, кораловий або червоний колір підсвітки в залежності від вашого настрою і стилю. Увімкніть режим Dynamic, і освітлення дверних ручок, центральної консолі і приладової панелі стане ефектно-червоним.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Ми розробили особливий багажний відділ для F-TYPE КУПЕ, щоб створити спортивний автомобіль, який підійде для будь-якого способу життя. Багажний відділ F-TYPE КУПЕ з 408 літрами простору – найперший конкурент найвідоміших марок сімейних хетчбеків. Для додаткового комфорту двері багажного відділу можуть відчинятися і зачинятися натисканням однієї кнопки*.

* Опція доступна лише для моделей КУПЕ.

F-TYPE створений для абсолютної насолоди від їзди. Його технічна досконалість задовольняє потреби будь-якого водія на будь-якій дорозі. Оберіть між типом кузова купе і кабріолет та шістьма моделями, кожна з яких має свій особливий характер. Задній або повний привід, механічна або автоматична коробка передач, — модельний ряд F-TYPE має що запропонувати будь-якому водієві. Наш конфігуратор допоможе вам побудувати свою ідеальну модель F-TYPE або повідомити про ваше зацікавлення.