Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Безперешкодний зв'язок із зовнішнім світом.

СТИЛЬ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ

За допомогою Touch Pro – вбудованої інформаційно-розважальної системи Jaguar – ви постійно будете на зв'язку із зовнішнім світом. Використовуйте жести та дотики як на смартфоні, щоб легко отримати доступ до нашого аудіовізуального контенту на стандартному 10-дюймовому сенсорному екрані.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ ВОДІЯ

Простий та інтуїтивно зрозумілий. Виберіть для відображення повну 3D-мапу або інформаційну панель, де ви можете переглядати дані про водіння, оновлення навігаційнної системи та переліки відтворення медіа-файлів – усе це доступне на 12,3-дюймовому інтерактивному дисплеї водія з високою роздільною здатністю.

 

ЯКІСНИЙ ЗВ’ЯЗОК

ВАША ПОДОРОЖ. ВАШ САУНДТРЕК.

Неймовірно насичений звук високої роздільної здатності в F-TYPE доступний завдяки майстерності британських аудіоекспертів MeridianTM. Ці найсучасніші звукові системи, розроблені за допомогою точних цифрових технологій, призначені для того, щоб легко інтегруватися у розкішний салон автомобіля.

ВИБЕРІТЬ СВІЙ F-TYPE

Купе або кабріолет – неправильного рішення не існує.

Функції та їх наявність можуть залежати від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) або потребувати наявності інших функцій для встановлення. Для отримання інформації щодо повної наявності можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до найближчого дилера або сконфігуруйте свій автомобіль онлайн.