Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ТЕХНОЛОГІЇ В САЛОНІ

Гармонійно доповнюючи спортивну природу автомобіля, новітня інформаційно-розважальна система F-TYPE гарантує, що ви залишатиметеся за зв'язку з усім світом!

Моделі F-TYPE обладнано суперсучасною Touch Pro й вбудованою аудіосистемою преміум-класу, які подбають про ваші інформаційні потреби та розваги.

ІНТУЇТИВНІ ВІЗУАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ КОНТРОЛЮ

8-дюймовий сенсорний екран Моделі F-TYPE є вашою єдиною точкою взаємодії з інформаційно-розважальною системою InControl, яка дозволяє керувати навігацією, музикою, телефоном, кондиціонером, системою допомоги при паркуванні, налаштуваннями динамічного режиму та іншими додатковими системами допомоги водію.

TOUCH PRO

Всі моделі F-TYPE відтепер мають у стандартній комплектації інформаційно-розважальну систему Touch Pro. Багатофункціональна, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, чіткою графікою та надзвичайно чутливим екраном, Touch Pro є ультрасучасною інформаційно-розважальною системою від компанії Jaguar. Володіти та керувати F-TYPE відтепер стало ще легше і приємніше ніж будь-коли.

MERIDIAN™ SOUND

Працюючи з британськими аудіо експертами Meridian, ми розробили дві системи з широкими технічними можливостями спеціально для F-TYPE. Існує стандартна система потужністю 380 Вт з 10 динаміками, включаючи 2 сабвуфера. І додаткова система з 12 динаміками, потужністю 770 Вт, яка відтворює акустику концертного залу з використанням ексклюзивної технології Trifield™ від Meridian.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ ТА СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ КОНТАКТУ З ПІШОХОДОМ

Допомагає захистити пішоходів, а також тих, хто знаходиться всередині. Якщо автомобіль наближається до пішохода на небезпечну відстань, система запобігання контакту з пішоходом автоматично піднімає капот і розгортає подушку безпеки для пом'якшення імовірного зіткнення.

F-TYPE створений для абсолютної насолоди від їзди. Його технічна досконалість задовольняє потреби будь-якого водія на будь-якій дорозі. Купе або кабріолет, задньоприводні або повноприводні, механічна або автоматична коробка передач, — модельний ряд F-TYPE має що запропонувати будь-якому водієві. Наш Конфігуратор допоможе вам побудувати ваш ідеальний F-TYPE або повідомити нам про ваше зацікавлення.

*У додатку InControl деякі описані функції можуть бути опціональними, а також залежними від ринку або трансмісії. Будь ласка, перегляньте інформацію на офіційному веб-сайті Jaguar вашої країни або зверніться до місцевого дилера Jaguar для отримання детальної інформації про наявність певних функцій, а також умов надання послуг у вашій країні. Деякі функції вимагають наявності відповідної SIM-карти з відповідним контрактом про надання послуг зв'язку, а також підписання подальшого контракту після закінчення демонстраційного терміну, згідно з рекомендаціями вашого дилера. Якість мобільного зв’язку не може бути гарантована у всіх локаціях.
**Додаткове обладнання