Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ЕКСТЕР’ЄР

Плавні лінії кузова, скульптурні контури, ідеальні форми — усе це F-TYPE. Досить одного погляду, щоб зрозуміти: це справжній надпотужний спортивний автомобіль.

ЕКСТЕР’ЄР

Могутня постава і довершені пропорції F-TYPE свідчать про його приналежність до новітнього покоління потужних спортивних автомобілів Jaguar. Його форми створено самим вітром за допомогою моделювання із застосуванням методів обчислювальної гідрогазодинаміки. Бездоганна аеродинаміка кузова зменшує підйомну силу і забезпечує чудову стійкість на високих швидкостях. На будь-якій швидкості адаптивні світлодіодні фари регулюють промінь світла таким чином, щоб забезпечити найкраще освітлення за даних умов.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Модель F-TYPE привертає увагу навіть вночі. Її потужні світлодіодні фари* мають оновлений вражаючий вигляд і денні ходові вогні зі світлодіодним підсвічуванням у формі J-подібного леза. Залежно від вашої швидкості ці елегантні фари можуть змінювати ширину і глибину променя і мають яскравість світла, наближену до денного. Ми прагнемо, щоб ваші очі не стомлювалися і краще бачили дорогу і все навколо, тому ми пропонуємо вам найкраще освітлення, куди б ви не їхали.

* В якості стандартної комплектації на моделях F-TYPE R Dynamic, F-TYPE R і F-TYPE SVR. Може бути встановлено за бажанням клієнта на моделі F-TYPE.

ВИБІР ДАХУ ДЛЯ МОДЕЛЕЙ КУПЕ

АЛЮМІНІЄВИЙ ДАХ

Як і в класичних автомобілях купе, алюмінієвий дах моделі F-TYPE такий само міцний та легкий, як і решта частин автомобіля. Він ідеально доповнює могутній силует моделі F-TYPE обрисами, кольором та стилем. Алюмінієвий дах моделі F-TYPE робить її спортивним автомобілем в чистій формі. 

НЕРУХОМИЙ ПАНОРАМНИЙ ДАХ

За бажанням клієнта на F-TYPE може бути встановлений панорамний дах на всю ширину, який забезпечить справжнє природне освітлення в салоні. Для затінення салону до комплекту даху входять сонцезахисні жалюзі, які розкладаються вручну. 

ДАХ З ВУГЛЕЦЕВОГО ВОЛОКНА

Застосування  Вуглецевого Волокна на зовнішніх і внутрішніх панелях, з'єднаних для створення міцної і водночас легкої конструкції даху, опційний дах з Вуглецевого Волокна на  20% легший ніж стандартний алюмінієвий. Візерунок Вуглецевого Волокна проглядається за товстим шаром високоякісного лаку.

ВІДКИДНИЙ ДАХ

Надлегкий відкидний тканинний дах доступний у чотирьох кольорах. Спеціальна композитна звукоізоляційна тканина зменшує рівень шуму. Дах має заднє скло з внутрішнім підігрівом і може бути складений або розкладений усього за 12 секунд в автоматичному режимі на швидкості до 50 км/год.

ЗАДНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Нова світлодіодна технологія задніх фар, які огинають прикінцеві частини бортів автомобіля, дозволяє їм залишатися тонкими й елегантними. Новітній дизайн задніх фар дарує відчуття об’єму і довершує динамічні пропорції F-TYPE у задній проекції.

F-TYPE створений для абсолютної насолоди від їзди. Його технічна досконалість задовольняє потреби будь-якого водія на будь-якій дорозі. Купе або кабріолет, задній або повний привід, механічна або автоматична коробка передач, — модельний ряд F-TYPE має що запропонувати будь-якому водієві. Наш Конфігуратор допоможе вам побудувати свою ідеальну модель F-TYPE або повідомити нам про ваше зацікавлення.