Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ТЕХНОЛОГІЯ ДВИГУНІВ

F-TYPE представляє лінійку найсучасніших двигунів V6 та V8 з турбонагнітачем.

Кожен двигун має двовихровий турбонагнітач повітря типу Roots, який дозволяє заощаджувати в об’ємі двигуна. Для продуктивнішого заощадження пального, особливо під час їзди містом, кожен F-TYPE  у якості стандартної комплектації обладнано розумною системою Стоп/Старт зі швидким відгуком. F-TYPE, який чудово пасує до вашого стилю, доступний як з механічною, так і з автоматичною трансмісією.

V6 POWER

Двигуни V6 F-TYPE потужні й досконалі. Компактний автоматичний нагнітач з довершеним регулюванням та вторинний дросельний клапан гарантують під час прискорення потужний сплеск енергії, без найменшої затримки. 3,0-літровий двигун V6 потужністю 340 к. с. генерує 450 Нм та розганяється до 100 км/год за 5,3 секунди. Двигун потужністю 380 к. с. видає 460 Нм крутного моменту і розганяється  до 100 км/год усього за 4,9 секунди.

ОГЛЯНУТИ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

V8 PERFORMANCE

Обидва 5,0-літрові двигуни характеризуються як винятково потужні. Незалежне подвійне керування фазами газорозподілення оптимізує потужність на будь-якій швидкості. Прискорення стрімке та прогресивне. Реагування негайне. 5,0-літровий двигун V8 потужністю 550 к. с., який встановлено в F-TYPE R, видає 680 Нм крутного моменту та розганяється до 100 км/год за 4,1 секунди. Двигун F-TYPE SVR потужністю 575 к. с. видає дивовижні 700 Нм крутного моменту, розганяючись до 100 км/год за 3,7 секунди. Потужність передається через 8-ступінчасту автоматичну трансмісію із перемикачем Quickshift та систему повного приводу для оптимальної динаміки за будь-яких умов.

ОГЛЯНУТИ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ЗВУК СПОРТИВНОГО АВТОМОБІЛЯ

Кожен F-TYPE оснащено системою активного спортивного вихлопу (Active Sports Exhaust), завдяки якій робота двигуна супроводжується ефектним звуком, як у гоночних автомобілів. Вихлопна система реагує на положення дросельної заслінки, швидкість та оберти двигуна, відкриваючи активні вихлопні клапани. Коли ці клапани відкриті, відпрацьовані гази покидають задній глушник менш звивистим маршрутом, завдяки чому вихлопна система видає потужний і ефектний звук. Активна вихлопна система з можливістю перемикання* дозволяє за власним бажанням вмикати й вимикати вихлопні клапани, щоб насолоджуватися потужним ревінням двигуна F-TYPE на будь-яких обертах двигуна.

*Стандарт на F-TYPE R-Dynamic, F-TYPE R та F-TYPE SVR. Опція на F-TYPE.

F-TYPE створений для абсолютної насолоди від їзди. Його технічна досконалість задовольняє потреби будь-якого водія на будь-якій дорозі. Купе або кабріолет, задній або повний привід, механічна або автоматична коробка передач, — модельний ряд F-TYPE має що запропонувати будь-якому водієві. Наш конфігуратор допоможе вам побудувати свою ідеальну модель F-TYPE або повідомити нам про ваше зацікавлення.