Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE SVR КУПЕ

F-TYPE SVR оснащено форсованим двигуном у 575 к. с. для безпрецедентної потужності, адреналіну та максимальної швидкості в 322 км/год.

Орієнтовна вартість від

4 699 682 гривень *

  • МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ
  • 575 к. с.
  • РОЗГІН ВІД
  • 0-100 км/год за 3,7 секунди
  • МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ
  • 322 км/год

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Підрозділ з розробки ексклюзивних автомобілів (SVO) створює моделі, які є найповнішим вираженням філософії Jaguar. Вони показують неймовірну динаміку, пропонують виняткову розкіш і оснащені найпередовішими технологіями. Остання розробка SVO — F-TYPE SVR, —  найпотужніший з усіх F-TYPE.

Двовихровий нагнітач повітря 5,0-літрового двигуна V8 усуває затримки та сплески для забезпечення найшвидшої реакції на всьому діапазоні обертів. Тримайтеся міцно, адже до 100 км/год він розганяється всього за 3,7 секунди, а його максимальна швидкість становить 322 км/год*.

*У разі заміни аеродинамічного крила F-TYPE SVR з вуглецевого волокна на стандартний складаний задній спойлер F-TYPE максимальна швидкість F-TYPE SVR Купе зменшується до 300 км/год.

КОЖНА ДЕТАЛЬ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Ознайомтесь з ідеальним автомобілем з модельного ряду F-TYPE. Автомобіль SVR — легший та швидший, ніж інші моделі з ряду F-TYPE. Він вирізняється зміненою аеродинамікою, підвищеним зчепленням та повноприводною технологією Jaguar, яка гарантує максимальне тягове зусилля. Кожна деталь автомобіля підкреслює його гоночний характер, притаманний кожній моделі Jaguar.

Транспортні засоби, представлені у відеоролику на сайті, можуть не у повній мірі відображати останні оновлення і вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

СТИЛЬ ІНТЕР'ЄРУ

Прошиті сидіння Performance оточують комфортом, надають опору й пропонують надсучасне оздоблення, яке створює відчуття витонченої розкоші.

ПОЛЕГШЕНА ВАГА

Вага — ворог динамічності. Під час проектування ми намагалися полегшили загальну вагу F-TYPE SVR наскільки це було можливо. Кожен грам має значення. Вихлопна система з легкого титану та інконелю (Inconel®) заощаджує 16 кг загальної ваги, а ковані легкосплавні колісні диски — 13,8 кг. Полегшені задні кулаки підвіски на 0,6 кг легші проти звичайних, а опційні 398-мм передні та 380-мм задні вуглецево-керамічні гальма заощаджують 21 кг порівняно з некерамічними. Кожен збережений міліграм дає F-TYPE SVR швидший розгін, чутливіше керування та ефективніше гальмування.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

АЕРОДИНАМІКА

Аеродинамічне крило — важливий чинник у підвищені динамічних характеристик F-TYPE SVR. Воно зменшує лобовий опір і генерує більше притискне зусилля. Аеродинамічне крило F-TYPE SVR ширше і встановлено вище за стандартний спойлер F-TYPE, що дозволяє задіяти ширину всього авто, а не лише багажного відділу. Коли крило розгорнуто, коефіцієнт аеродинамічного опору зменшується на 2,5%, а коефіцієнт піднімальної сили — на 15%. Аеродинамічні вдосконалення допомагають здійснювати регулювання потоку повітря через двигунний відсік для оптимального охолодження двигуна та балансування притискної сили. Рівне дно автомобіля та задній дифузор зменшують лобовий опір, спрямовують потік повітря й поліпшують стійкість.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕКСТЕР'ЄР

ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСМІСІЇ

5,0-літровий двигун V8 автомобіля F-TYPE SVR — це рекордсмен з потужності, який видає неймовірні 575 к. с. та 700 Нм крутного моменту. Повноприводна система працює разом з Electronic Active Differential і допомагає максимізувати тягу та стійкість, забезпечуючи повний контроль над неймовірною динамікою F-TYPE SVR.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ ДВИГУНІВ

ОСОБЛИВОСТІ F-TYPE SVR КУПЕ

СТАНДАРТНІ ФУНКЦІЇ, ДОСТУПНІ НА ВСІХ МОДЕЛЯХ F TYPE

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ F-TYPE

Зробіть F-TYPE по-справжньому своїм. Оберіть колір кузова, даху і колісних дисків. Оберіть власний стиль інтер'єру, а також сидіння, текстуру оздоблень та комбінації тонів. З видатною колекцією опцій, стильових пакетів та аксесуарів Jaguar ваш F-TYPE стане по-справжньому неповторним.

СТВОРИТИ СВІЙ F-TYPE

ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ ПРО F-TYPE

Залишайтеся в курсі останніх новин та пропозицій щодо F-TYPE.