Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE 400 SPORT КУПЕ

Кожен F-TYPE вирізняється з-поміж решти автомобілів, але F-TYPE 400 SPORT Special Edition викликає по-справжньому захоплені погляди.

Орієнтовна вартість від

3 320 395 гривень *

  • МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ
  • 400 к. с.
  • РОЗГІН ВІД
  • 4,9 секунди до 100 км/год (400 к. с. ЗАДНІЙ ПРИВІД)
  • МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ
  • 275 км/год

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Доступний для придбання лише протягом одного модельного року. Унікальний всередині й зовні, F-TYPE 400 SPORT ексклюзивно поєднує динаміку та стиль, які позиціонують його окремо від решти лінійки F-TYPE.  Оснащений 3,0-літровим двигуном V6 потужністю 400 к. с. з турбонагнітачем повітря, котрий доступний тільки для цієї моделі.

СТИЛЬ ІНТЕР'ЄРУ

Ретельно стилізований інтер'єр F-TYPE 400 SPORT вирізняється сидіннями Performance з високоякісної шкіри з оригінальним прострочуванням Yellow або Cirrus. Кермо, оздоблення консолі, вишиті підголів'я та накладки також несуть у собі ексклюзивний мотив 400 SPORT.

ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСМІСІЇ

У F-TYPE 400 SPORT втілено цілу низку передових технологій трансмісії, які відповідають його витонченому стилю. Система адаптивної динаміки, 380-мм передні та 376-мм задні гальма й режим налаштовуваної динаміки входять до стандартної комплектації.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВИБІР КОЛЬОРІВ

На довершення свого унікального стилю F-TYPE 400 SPORT доступний виключно в таких кольорах фарби-металіка: Yulong White, Indus Silver та Santorini Black.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕКСТЕР'ЄР

ВРАЖАЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ

F-TYPE 400 SPORT оснащено 3,0-літровим двигуном V6 потужністю 400 к. с. з турбонагнітачем повітря, котрий доступний тільки для цієї моделі.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ ДВИГУНІВ

ОСОБЛИВОСТІ F-TYPE 400 SPORT

СТАНДАРТНІ ФУНКЦІЇ, ДОСТУПНІ НА ВСІХ МОДЕЛЯХ F-TYPE

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ F-TYPE

Зробіть F-TYPE по-справжньому своїм. Оберіть колір кузова, даху і колісних дисків. Оберіть власний стиль інтер'єру, а також сидіння, текстуру оздоблень та комбінації тонів. З видатною колекцією опцій, стильових пакетів та аксесуарів Jaguar ваш F-TYPE стане по-справжньому неповторним.

СТВОРИТИ СВІЙ F-TYPE

ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ ПРО F-TYPE

Залишайтеся в курсі останніх новин та пропозицій щодо F-TYPE.