Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JAGUAR - АКСЕСУАРИ  

Завершальні штрихи, які зроблять твій F-TYPE дійсно індивідуальним.

Аксесуари дають змогу персоналізувати ваш F-TYPE відповідно до вашого смаку, способу життя й інтересів. Побудуйте власноруч F-TYPE своєї мрії або перегляньте наш каталог аксесуарів, щоб ознайомитися з повним асортиментом.

АКСЕСУАРИ ЗІ СРІБЛЯСТОГО КАРБОНОВОГО ВОЛОКНА

Додайте ще більше інтенсивності до нестримного темпераменту вашого F-TYPE за допомогою цих натхненних філософією продуктивності аксесуарів. Асортимент аксесуарів зі сріблястого карбонового волокна включає бічних вентиляційні решітки, жалюзі капота, накладки для дзеркал та дуги безпеки.

СТВОРИТИ СВІЙ F-TYPE

АКСЕСУАРИ ІНТЕР'ЄРУ

Створіть власний інтер'єр F-TYPE і виразіть вашу індивідуальність за допомогою преміум-аксесуарів JAGUAR. Виберіть аксесуари з асортименту, серед яких персоналізовані металеві накладні поріжки з підсвіткою, алюмінієві підкермові пелюстки для швидкого перемикання передач та важіль перемикання трансмісії з карбонового волокна найвищої якості з блискучим лакованим оздобленням High Gloss.

СТВОРИТИ СВІЙ F-TYPE

ІНТЕР'ЄРНІ АКСЕСУАРИ

F-TYPE — це винятковий динамічний і продуктивний спорткар. Утім ви можете перетворити його на спортивний автомобіль для щоденної їзди за допомогою нашого асортименту преміум-аксесуарів, покликаних покращити ходові характеристики, комфорт і універсальність. Виготовлений спеціально для F-TYPE, асортимент включає в себе вітрові дефлектори* для зменшення дії потоків вітру й турбулентності на кабіну кабріолета. Заднє додаткове кріплення для лиж від Jaguar є безпечною фірмовою системою для транспортування зимового спортивного інвентарю. Блискучі чорні дуги безпеки у кольорі Gloss Black нададуть вашому F-TYPE витонченості.

* Стандартна комплектація на F-TYPE R та F-TYPE SVR кабріолет.

СТВОРИТИ СВІЙ F-TYPE

Коли ви конфігуруєте свій F-TYPE, ви можете обирати модель і додавати до неї опції та аксесуари. Якщо ви прагнете вийти за рамки рекомендованого вибору й персоналізувати свій F-TYPE ще більше, чому б вам не ознайомитися з нашим повним онлайн-каталогом?