Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

АКСЕСУАРИ

F-TYPE. Створений спеціально для вас.

bg-modelDisplay

ПАКЕТ ОПЦІЙ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ОФОРМЛЕННЯ BLACK

Продемонструйте «темну сторону» вашого F-TYPE за допомогою нашого пакета опцій для зовнішнього оформлення Black. Він містить окантовку решітки радіатора та вікон, передній спліттер, бічні вентиляційні решітки та задню панель кузова з вражаючим оздобленням Gloss Black. Додаткові зовнішні декоративні елементи, такі як логотип та напис Jaguar, оформлені у кольорі Narvik Black, що ще більше вдосконалює вигляд цього захоплюючого спортивного автомобіля.

ПАКЕТ ОПЦІЙ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ОФОРМЛЕННЯ EXTERIOR DESIGN

Увага зосереджена на аспектах, що є невід'ємною частиною зовнішнього дизайну F-TYPE. Містить передній спліттер, бічні пороги та дифузор на задній бампер у кольорі кузова на ваш вибір.

ПАКЕТ ОПЦІЙ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ОФОРМЛЕННЯ BLACK EXTERIOR DESIGN

F-TYPE також постачається із пакетом опцій для зовнішнього оформлення Black Exterior Design , який містить передній спліттер, бічні пороги та дифузор на задньому бампері кольору кузова, а також окантування решітки радіатора, вікон, бічні повітрозабірники, логотип та напис Jaguar у чорному кольорі Gloss Black.

ПАКЕТ ОПЦІЙ ГАЛЬМІВНОЇ СИСТЕМИ CARBON CERAMIC

Наша найпотужніша система серед усіх існуючих. Сміливі жовті гальмівні супорти підкреслюють 398 мм передні та 380 мм задні вуглецеві керамічні гальма. 20-дюймові колісні диски "Style 1041" з 10-ма спицями в кольорі Satin Black з контрастним оздобленням Diamond Turned завершують образ.

ЗРОБІТЬ АВТОМОБІЛЬ УНІКАЛЬНИМ

Окрім підкреслення динамічного вигляду вашого F-TYPE, яскравий комплект коліс може надати йому додаткову індивідуальність. Ми маємо асортимент вишуканих, майстерно виконаних легкосплавних дисків від 18 до 20 дюймів з різною стилістикою та обробкою

АЛЮМІНІЄВИЙ ДАХ

Класичний вибір для F-TYPE Coupe.

ФІКСОВАНИЙ ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Забезпечує справжнє природне освітлення в салоні. Для затінення салону до комплекту даху входить сонцезахисна шторка, яка розкладається вручну.

ВІДКИДНИЙ ДАХ

Розкрити? Або скласти? Це може стати найскладнішим рішення, яке ви приймаєте за весь день.

ВИБУХ КОЛЬОРУ

ПЕРСОНАЛЬНА ПАЛІТРА

Виберіть свій ідеальний колір з палітри фарб SVO Premium. Асортимент з 18 кольорів включає:

НАТХНЕННІ ІНТЕР’ЄРИ

ПАКЕТ ОПЦІЙ COLD CLIMATE

Додаючи тепло взимку, пакет опцій Cold Climate включає в себе вітрове скло та кермо з підігрівом, а також двозонний клімат-контроль.

ПАКЕТ ОПЦІЙ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ BLACK

Привітайте темну витонченість. Пакет опцій для оформлення інтер’єру Black містить вентиляційні отвори, панель приладів, окантування перемикачів та механізму блокування дверей, спиці на кермі, окантування перемикачів та оздоблення поручнів на центральній консолі в чорному кольорі.

ПАКЕТ ОПЦІЙ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ LUXURY

Оживіть ваш інтер'єр за допомогою пакету опцій для оформлення інтер'єру Luxury. Він містить освітлення салону преміум класу, накладки на пороги з підсвіткою та розширене оздоблення шкірою.

ОФОРМЛЕННЯ ПРЕМІУМ-ЯКОСТІ

Додатково до характеристик пакету опцій Luxury, пакет Plus пропонує повне оздоблення салону шкірою для задоволення всіх ваших бажань.

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА З КАРБОНУ SILVER WEAVE

Високоякісні накладки на дзеркала з оздобленням з карбону Silver Weave забезпечують стиль, натхненний потужністю.

КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ LUXURY

Розкішний м'який килимок для багажнику в чорному кольорі з логотипом Jaguar. Щільність ворсу преміум якості 2,050 г/м2 з обробкою країв нубуком.

ВІТРОВИЙ ДЕФЛЕКТОР

Легко встановлюється та знімається. Вітровий дефлектор зменшує шум повітря та турбулентність у салоні навіть на високих швидкостях. Постачається разом із брендованою сумкою для зберігання.

Функції та їх наявність можуть залежати від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) або потребувати наявності інших функцій для встановлення. Для отримання інформації щодо повної наявності можливостей та опцій, будь ласка, зверніться до найближчого дилера або сконфігуруйте свій автомобіль онлайн.