Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-PACE PRESTIGE

Ще більше розкоші з вишукано оформленим інтер’єром та шкіряною оббивкою.

Орієнтовна вартість від

1 603 917 гривень *

  • ВИКИДИ У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ CO2, г/км
  • Усього 126 з механічною трансмісією
  • Усього 134 з автоматичною трансмісією
  • СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ , л/100 км
  • До 4,8 з механічною трансмісією
  • До 5,1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

F-PACE Prestige привертає увагу кожного учасника дорожнього руху та виділяється вишуканим стильним інтер’єром і практичністю. Автомобіль доступний у конфігураціях з різними двигунами та трансмісіями, а також з повним приводом і приводом на задню вісь. Незалежно від вашого стилю кожна подорож буде доповнена набором найсучасніших технологій InControl *.

*Зауважте, що стандартні характеристики може бути змінено при виборі альтернативних рівнів оздоблення салону. Вони також можуть залежати від країни продажу, вибору двигуна та трансмісії.

РОЗКІШНИЙ ПРОСТІР

Гармонійно доповнюючи вражаючий дизайн екстер’єру, інтер’єр F-PACE Prestige пропонує ідеальні матеріали преміум-класу та елегантне оздоблення деталей.

ДОДАТКОВА РОЗКІШ

Насолоджуйтеся комфортом передніх сидінь з 8-напрямним регулюванням положень та розкішшю й вишуканістю контрастної простроченої оббивки із зернистої шкіри. Кермо обтягнуте шкірою Soft Grain, та обрамлення сенсорного екрана оздобленням Satin Chrome справлять незабутнє враження на поціновувачів вишуканого британського стилю. Оберіть з-поміж трьох кольорових оформлень, щоб надати своєму F-PACE Prestige індивідуальних рис.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР

ДЕКРОАТИВНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ

М’які фосфорні сині промені декоративного підсвічування виділяють центральну консоль, логотипи на дверях, дверні ручки та смітнички на дверях, створюючи унікальну атмосферу в салоні.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР’ЄР

КСЕНОНОВІ ПЕРЕДНІ ФАРИ

Для комфортнішої та безпечнішої подорожі вночі ми оснастили наш автомобіль біксеноновими передніми фарами з омивачами. Вони забезпечують чудове освітлення як при дальньому, так і при ближньому світлі. А вбудовані світлодіодні денні ходові вогні у формі літери «J» надають автомобілю більш неповторного вигляду.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕКСТЕР’ЄР

ДОДАТКОВІ СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ F-PACE PRESTIGE

F-PACE Prestige пропонує широкий вибір додаткових стандартних характеристик.

СПЕЦИФІКАЦІЇ PRESTIGE

Детальніше про Prestige.

ОГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ

СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВСІХ МОДЕЛЕЙ F-PACE

ЗРОБІТЬ ЙОГО УНІКАЛЬНИМ

Пристосуйте F-PACE до свого способу життя. Обирайте з великої кількості практичних та стильних аксесуарів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АКСЕСУАРИ

ТЕСТ-ДРАЙВ F-PACE

F-PACE з легендарною потужністю, керованістю та розкішшю, яка притаманна усім справжнім автомобілям Jaguar, вирізняється практичністю та простором у салоні. Забронюйте тест-драйв та ознайомтеся з автомобілем F-PACE.


* Як зазначалося раніше, деякі з описаних функцій в додатку InControl можуть бути опціональними, а також залежати від країни продажу або типу трансмісії. Будь ласка, перегляньте інформацію на офіційному веб-сайті Jaguar вашої країни або зверніться до місцевого дилера Jaguar для отримання докладної інформації про наявність певних функцій, а також умов надання послуг у вашій країні. Деякі функції вимагають наявності SIM-карти з відповідним контрактом про надання послуг зв'язку, а також підписання подальшого контракту після закінчення демонстраційного терміну, згідно з рекомендаціями вашого дилера. Якість мобільного зв’язку не може бути гарантована у всіх локаціях.